SPORT-Opšta tema

hahaha cilj opravdava sredstva

uzeti aba ligu sa petorkom koja pretenduje za osvajanje evrolige

jel realno
dozer 1,5 mil,panter 2,6 mil,naneli 1,7mil,ledey 1,9mil,kaminski 2mil

i pita se covek STA AKO???? nemoj zajebavati da nece osvojiti aba ligu,to bi bila erupcija komedije i potrosenih para u pm
 
Ne moze da smrdi nista jer je Ostoja limar iz Cacka ako razumes sta to znaci kod nas je u istoriji bilo milion Cacana i svi su bili takvi sampioni takve legende takve ljudine i svi su bili velika imena tako da budi ubedjen da ni Ostoja nece uraditi nista lose za klub a rezultati njegovog delovanja su veoma vidljivi ..Sto se tice stranaca video si mnogo puta kakav je status prema njima i kakvo postovanje dobijaju u klubu svi bivsi igraci da se to retko vidja u Evropi .A sto se tice tempiranja forme tu je Zeljko ekspert i videces u aprilu i maju kako svi kljucaju kao Sampanjac u to nemoj da sumnjas a ono sto znamo je da je Zvezda promenila nekoliko trenera od dolaska Obradovica i to nekoliko izuzetnih i proverenih trenera tako da tvoja reakcija na realnu analizu prema medu Brundu nije primerena jer umesto da kazes zasto Zvezda ne proradi koji je uzrok ti se vracas na Limara i Partizanove crnce i na Zeljka .A sta cemo ako se Partizan opet provuce u top8 i ako ponovo osvoji titulu sta cemo onda . Cilj ovde za sada opravdava sredstva videcemo sta ce biti u nastavku https://www.google.com/search?q=lov...ate=ive&vld=cid:a961de74,vid:Uln5eXUDwJ4,st:0
Ma znam ja da je ostoja ljudina, covek, legenda jednom recju, samo zato sto je iz cacka. U to nema sumnje. Znam i da se mogu sve tekme pogubiti do aprila ali tad kad se zaigra, pa sve vri i kljuca. Sve je to lepo sklopio ostoja, nema tu nista od politike i sekte, ipak je on legenda biznismen uspesan privrednik, skidam kapu.
 
Samo nek počnu u aprilu da igraju :haha: Ja mislim da ste bili u formi a sad ste je izgubili.Neka me neko ispravi ako grešim a i tabela sve govori i Rumenoglu to vidi.
 
hahaha cilj opravdava sredstva

uzeti aba ligu sa petorkom koja pretenduje za osvajanje evrolige

jel realno
dozer 1,5 mil,panter 2,6 mil,naneli 1,7mil,ledey 1,9mil,kaminski 2mil

i pita se covek STA AKO???? nemoj zajebavati da nece osvojiti aba ligu,to bi bila erupcija komedije i potrosenih para u pm
Rekao sam ti da ne UPIJAS te nebuloze iz tabloida ko je koliko placen ni od Zvezdinih ni Partizanovih igraca JER TO NIKADA NECES SAZNATI a posebno ne iz ovih jeftinih novina sa bombasticnim naslovima ali koliko god da sam ti pricao da to lupetanje i prosipanje sa nekim ciframa sluzi za prodaju i kliktanje u prazno ti ne reagujes i dalje se zaludjujes sa tim .Drugo bez ikakve informacije sam siguran da je Zvezda potrosila mnogo vise novca od Partizana u ovom prelaznom roku jer je dovela minimum 10 igraca i to kvalitetnih a zasto je Nejpir bojkotovao i pravio onakav kabare i opstrukciju igre i celog tima to mogu da naslutim samo .Zatim izgubiti fenomenalnog Bjelicu bez mnogo objasnjenja to je ono sto zabrinjava i to mnogo vise zabrinjava od podatka koliko su placeni Nejpir i Bjelica a zabrinjava i podatak zasto je Dusko morao da ode ali vidim da ovde na forumu vise vole simpatizeri crvene Zvezde sta radi Ostoja limar i Rumenoglu ali i to mogu da razumem USLI LJUDI U PSIHU I NE IZLAZE ::vino::
 
Pa vi i treba da budete ispred nas.A osvojićete u El,Bolje da ne lajem.ABA ligu ćete osvojiti.Tu nema dileme.
 
Rekao sam ti da ne UPIJAS te nebuloze iz tabloida ko je koliko placen ni od Zvezdinih ni Partizanovih igraca JER TO NIKADA NECES SAZNATI a posebno ne iz ovih jeftinih novina sa bombasticnim naslovima ali koliko god da sam ti pricao da to lupetanje i prosipanje sa nekim ciframa sluzi za prodaju i kliktanje u prazno ti ne reagujes i dalje se zaludjujes sa tim .Drugo bez ikakve informacije sam siguran da je Zvezda potrosila mnogo vise novca od Partizana u ovom prelaznom roku jer je dovela minimum 10 igraca i to kvalitetnih a zasto je Nejpir bojkotovao i pravio onakav kabare i opstrukciju igre i celog tima to mogu da naslutim samo .Zatim izgubiti fenomenalnog Bjelicu bez mnogo objasnjenja to je ono sto zabrinjava i to mnogo vise zabrinjava od podatka koliko su placeni Nejpir i Bjelica a zabrinjava i podatak zasto je Dusko morao da ode ali vidim da ovde na forumu vise vole simpatizeri crvene Zvezde sta radi Ostoja limar i Rumenoglu ali i to mogu da razumem USLI LJUDI U PSIHU I NE IZLAZE ::vino::

evo prosvetli ovaj forum informacijama koje posedujes i o radonjicu i ivanovicu

pricati o necemu i znati cinjenice a ne pisati ih ne vidim razlog
nisi odgovorio
samo pametujes a nista
o tabloidima govoris ti
zna se koliko ko vredi i koliko je placen
to vam samo pantic i tegeltija bulazne gluposti pa se i oba lika medjusobno posvadjala jer pantic nema nista od kk partizana a ovaj drugi osim sebe ubacio i sina u neko levo smetalo da prima platu
al otom potom

bjelica nije u zvezdi
nejpirov ugovor preuzeo milano
pisi dalje omonija
 
Rekao sam ti da ne UPIJAS te nebuloze iz tabloida ko je koliko placen ni od Zvezdinih ni Partizanovih igraca JER TO NIKADA NECES SAZNATI a posebno ne iz ovih jeftinih novina sa bombasticnim naslovima ali koliko god da sam ti pricao da to lupetanje i prosipanje sa nekim ciframa sluzi za prodaju i kliktanje u prazno ti ne reagujes i dalje se zaludjujes sa tim .Drugo bez ikakve informacije sam siguran da je Zvezda potrosila mnogo vise novca od Partizana u ovom prelaznom roku jer je dovela minimum 10 igraca i to kvalitetnih a zasto je Nejpir bojkotovao i pravio onakav kabare i opstrukciju igre i celog tima to mogu da naslutim samo .Zatim izgubiti fenomenalnog Bjelicu bez mnogo objasnjenja to je ono sto zabrinjava i to mnogo vise zabrinjava od podatka koliko su placeni Nejpir i Bjelica a zabrinjava i podatak zasto je Dusko morao da ode ali vidim da ovde na forumu vise vole simpatizeri crvene Zvezde sta radi Ostoja limar i Rumenoglu ali i to mogu da razumem USLI LJUDI U PSIHU I NE IZLAZE ::vino::
Gde sad igra Bjelica?? On je tek bio izasao iz povrede i njegov ugovor je bio vezan za to da ako uspe da se vrati bice definisani konacni uslovi. On nije mogao da ispati zahteve Duska Ivanovica i povukao se iz ekipe. Ako mislis da je zdrav zasto sad ne igra nigde? Sa Nejpirom je druga prica.
 
Rekao sam ti da ne UPIJAS te nebuloze iz tabloida ko je koliko placen ni od Zvezdinih ni Partizanovih igraca JER TO NIKADA NECES SAZNATI a posebno ne iz ovih jeftinih novina sa bombasticnim naslovima ali koliko god da sam ti pricao da to lupetanje i prosipanje sa nekim ciframa sluzi za prodaju i kliktanje u prazno ti ne reagujes i dalje se zaludjujes sa tim .Drugo bez ikakve informacije sam siguran da je Zvezda potrosila mnogo vise novca od Partizana u ovom prelaznom roku jer je dovela minimum 10 igraca i to kvalitetnih a zasto je Nejpir bojkotovao i pravio onakav kabare i opstrukciju igre i celog tima to mogu da naslutim samo .Zatim izgubiti fenomenalnog Bjelicu bez mnogo objasnjenja to je ono sto zabrinjava i to mnogo vise zabrinjava od podatka koliko su placeni Nejpir i Bjelica a zabrinjava i podatak zasto je Dusko morao da ode ali vidim da ovde na forumu vise vole simpatizeri crvene Zvezde sta radi Ostoja limar i Rumenoglu ali i to mogu da razumem USLI LJUDI U PSIHU I NE IZLAZE ::vino::
Tvoje kolege iz tabloida čitaju šta piše u APR.Kako ti gledaš na istinitost tih pisanja.
 
Sta ste svi napali vodju navijaca mornara, nije on decko kriv sto je sujetan pa vise mrzi zvezdu nego sto voli partizan. Pise godinu dana zvezdin tim preskup u kk, kad mu lule napise par cena za njihove dobrovoljce kaze citas iz tabloida cene ugovora. Nikad nije komentarisao ugovore njegovih crnaca i obradovica, ali zato zvezdu u kk i fk uzduz i popreko, svaki drugi post o baharu koliko para je uzeo.
 
Jel to onaj sto je analiticar i oplemenjivac teme?? Grobari treba da budu ponosni sto ga imaju uz sebe. Vodi ih iz posta u post, a ponavljajuci se kao papagaj.
 
Sta ste svi napali vodju navijaca mornara, nije on decko kriv sto je sujetan pa vise mrzi zvezdu nego sto voli partizan. Pise godinu dana zvezdin tim preskup u kk, kad mu lule napise par cena za njihove dobrovoljce kaze citas iz tabloida cene ugovora. Nikad nije komentarisao ugovore njegovih crnaca i obradovica, ali zato zvezdu u kk i fk uzduz i popreko, svaki drugi post o baharu koliko para je uzeo.
Ja iskreno ne verujem nikome a sve te informacije o milionima i avionima su zabava miliona PS STA MISLIS KO JE VISE PARA ZARADIO TAJSON ILI NJEGOV MENAGER DON KING ::novac:: ⁉️ ali ozbiljno :ROFLMAO:
 
Jel to onaj sto je analiticar i oplemenjivac teme?? Grobari treba da budu ponosni sto ga imaju uz sebe. Vodi ih iz posta u post, a ponavljajuci se kao papagaj.
Opet iskaces iz sina 18 ti put i vredjas nicim izazvan ::lose:: .Primetna je kod tebe vec duze vremena DEPRESIJA I MENTALNA SLABOST I STERILNOST A SADA SAM JOS I SAZNAO NA CHATU 16 DA SI NA PRAGU BANKROTA I DA SI SE UKANALIO ZESCE i zao mi je sto se takve stvari desavaju u Srbiji da pravi domacini dozivljavaju fijasko u jedinoj tradicionalnoj vitalnoj grani poljoprivredi ali TO NIJE RAZLOG DA DRUGI STRADAJU BORI SE COVECE ZIVOT JE NEPRESTANA BORBA i nemoj da siris negativnu energiju i da cvilis po forumu budi borac I DRZI SE DOSTOJANSTVENO I KADA JE NAJTEZE
Sto se tice pametnih ,sposobnih i ljudi sa neogranicenim potencijalom tj mene zamolio bih te da se ophodis sa biranim recima uctivo kako dolikuje modernom drustvu u 21 veku I DA NAUCIS DA POSTUJES AUTORITETE jer samo ces tako pobediti onaj losiji deo sebe
PS VOLI SVOJ KLUB ALI POSTUJ I DRUGE I VIDECES DA ZIVOT MOZE I DRUGACIJE DA FUNKCIONISE ::vino::
 
nisi odgovorio
samo pametujes a nista
o tabloidima govoris ti
zna se koliko ko vredi i koliko je placen
to vam samo pantic i tegeltija bulazne gluposti pa se i oba lika medjusobno posvadjala jer pantic nema nista od kk partizana a ovaj drugi osim sebe ubacio i sina u neko levo smetalo da prima platu
al otom potom

bjelica nije u zvezdi
nejpirov ugovor preuzeo milano
pisi dalje omonija
SLUSAJ ME SADA PAZLJIVO MOGAO SAM DA TI POSALJEM U INBOX ALI NEKA CUJU I DRUGI OVU INFORMACIJU
Na sutrasnjem mecu izmedju Armanija i Zvezde neovisno od toga sto vas je Milan dobio u Beogradu sa 25 razlike nediraj taj mec jer ce biti na ivici noza ali odigraj u singlu NEJPIR PLUS POENI jer stavljam glavu u vatru da ce SABAZ BITI POSEBNO INSPIRISAN .To ti je vec vidjeno a jedino sta bi moglo da spreci ovaj singl je eventualna povreda Nejpira .Inace zasto ce ovaj mec biti mec godine zato sto je to mec biti ili ne biti za oba tima mec prekretnice a ne dao bog da Zvezda ne napravi BREAK mislim da bi mi automatski postali predmet osude do kraja sezone jer niko nam ne bi oprostio TOP ::pomoc:;8
 
Samo nek počnu u aprilu da igraju :haha: Ja mislim da ste bili u formi a sad ste je izgubili.Neka me neko ispravi ako grešim a i tabela sve govori i Rumenoglu to vidi.
ODGOVORI MI ISKRENO DALI BI ZAMENIO RUMENOGLUA ZA COVICA :sta:⁉️ kada bi ti neko rekao npr da ti bog dodje u san i da te pita HOCES LI ZOKI230 DA IM UVALIM BIVSEG KOMUNISTU ,JULOVCA ,SPSOVCA ,ZUTOG, NAPRDNOG A VERUJEM DA CE DA PREDJE I KOD DJILASA I KOD MARINIKE ako bude trebalo :ROFLMAO: DA IM OTMEMO 9 -TOSTRUKOG PRVAKA EVROPE sta bi rekao zivota ti ⁉️
 
Opet iskaces iz sina 18 ti put i vredjas nicim izazvan ::lose:: .Primetna je kod tebe vec duze vremena DEPRESIJA I MENTALNA SLABOST I STERILNOST A SADA SAM JOS I SAZNAO NA CHATU 16 DA SI NA PRAGU BANKROTA I DA SI SE UKANALIO ZESCE i zao mi je sto se takve stvari desavaju u Srbiji da pravi domacini dozivljavaju fijasko u jedinoj tradicionalnoj vitalnoj grani poljoprivredi ali TO NIJE RAZLOG DA DRUGI STRADAJU BORI SE COVECE ZIVOT JE NEPRESTANA BORBA i nemoj da siris negativnu energiju i da cvilis po forumu budi borac I DRZI SE DOSTOJANSTVENO I KADA JE NAJTEZE
Sto se tice pametnih ,sposobnih i ljudi sa neogranicenim potencijalom tj mene zamolio bih te da se ophodis sa biranim recima uctivo kako dolikuje modernom drustvu u 21 veku I DA NAUCIS DA POSTUJES AUTORITETE jer samo ces tako pobediti onaj losiji deo sebe
PS VOLI SVOJ KLUB ALI POSTUJ I DRUGE I VIDECES DA ZIVOT MOZE I DRUGACIJE DA FUNKCIONISE ::vino::
Bankrot?? :) :) Sta mislis da trazim pomoc da se skupi neki dinar, da mi se pomogne kao onomad kad su navijaci Partizana skupili pare da se plati drzavi porez?? Ovo tvoje debilno pisanje samo pokazuje nivo tvoje inteligencije i zakljucaka za neke stvari.:)
 
ODGOVORI MI ISKRENO DALI BI ZAMENIO RUMENOGLUA ZA COVICA :sta:⁉️ kada bi ti neko rekao npr da ti bog dodje u san i da te pita HOCES LI ZOKI230 DA IM UVALIM BIVSEG KOMUNISTU ,JULOVCA ,SPSOVCA ,ZUTOG, NAPRDNOG A VERUJEM DA CE DA PREDJE I KOD DJILASA I KOD MARINIKE ako bude trebalo :ROFLMAO: DA IM OTMEMO 9 -TOSTRUKOG PRVAKA EVROPE sta bi rekao zivota ti ⁉️
Nisi odgovorio na pitanje-malo nazad-15790.Okrenu na drugu stranu.Jel ti Vučić nešto u rodu.:ppozdrav:
 
Bankrot?? :) :) Sta mislis da trazim pomoc da se skupi neki dinar, da mi se pomogne kao onomad kad su navijaci Partizana skupili pare da se plati drzavi porez?? Ovo tvoje debilno pisanje samo pokazuje nivo tvoje inteligencije i zakljucaka za neke stvari.:)
Kakvu crnu pomoc pominjes malo ti je sto si se ogrebao o drzavu tolike subvencije i sada jos pojedinac da te pomaze a ti rezis ujedas i kidises da je to jeza . Rekao sam ti moras da budes fajter i da se uhvatis u kostac sa zivotom a ne da zapomazes po forumu pokazi karakter kada je najteze ako ga imas :udri:
.Sto se tice Nejpira on ce da izadje veceras u to nemoj da sumnjas i da razuveri neverne Tome a gde je bio nesporazum vreme ce pokazati SABAZ PLUS POENI ZA SVE PARE ::novac:: :kisa:
 
Nazad
Vrh