SPORT-Opšta tema

omonija druze ocigledno nisi dobro
juce sam ovo napisao
najtrofejniji sigurno

najbolji nije

licemer
Zeljkov rad nisi mogao da ispratis jer si mnogo mlad i jedino ja da ti ispricam kakav je golobradi i nezreo tim imao 92 u Partizanu godine .Ali cemu to bi bilo gubljenje vremena a ti ne zelis da saslusas starije preturas po vikipediji ali ta vrsta arhive ne moze dati verno prenese nista osim datuma i broja pobeda i broja poraza .Ali ono sto cu ti jos reci a sto ne pise na tarabi da je citava plejada Grckih trenera imala za ucitelja cika ZOC a on je preteca moderne odbrane koju su upili svi veliki Grcki treneri i kasnije napravili zapazene rezultate .Kada ovo citas ja nemam problem da ti Zarko Djurovic kaze nesto vise o treneru Partizana ili Moka Slavnic ali molim te na tebe je toliko jako uticao Nebojsa Covic i ti si toliko upio njegovu besedu svih ovih godina DA TI SADA TOTALNO DESKOCENTRISAN BAULJAS PO OVOM FORUMU I IZAZIVAS REAKCIJE CUDJENJA I SMEHA .:ROFLMAO:
Polako i razmisli sve sto bi eventualno napisao jel bez razmisljanja diskreditujes sam sebe a i skrnavis ovako lepu temu ,idemo od nule ali samo polako :coffee:
 
aposlutno ne postoji mrznja cak sto vise neka ravnodusnost bolje opisuje taj osecaj...bar kod mene

da se ne ponavljam on je za mene zavrsio 2005-te
a to potvrdio posle meca czv-fener kada je posle poraza od zvezde izmislio pricu o horskom navijanju Zeljko Turcine napusis se kurcine

izmislio to jer licemeran i sujetan gde ga je zvezda dobila sa ko zna koliko slabijim timom nego sto je on imao u feneru

i slobodno procitajte ponovo moj post gde tvrdim da je najtrofejniji trener u istoriji

95(asistent) i 96 medalje Duda Ivkovic vodi rec u reprezentaciji


posle njega dosao on na poslozenu ekipu

slicno se to desilo Saletu Djordjevicu posle Dude pa se Sale naosvajao medalja sa reprezentacijom ni kriv ni duzan
eno Djordjevic ne moze da se sastavi ni u jednom klubu


ma u pravu si omonija
fener nije imao budzet
Tim Panatenaikosa je bio izuzetno skup i velikih igraca i iskusnih igraca a tim Fenera je skupljen kao na livadi Pero Antic ,Luka Zoric ,Mahmutoglu ,Duverioglu omaleni Dikson metar i frtalj i Judo kao centar i tu kao glavna zvezda tima mladi Bogdan direktno iz Partizana i Kalina kao slag na tortu .
Ja kada bi nabrojao kakva su imena bila u Zvezdi zadnjih XX godina Dule bi sa tim igracima pravio dzigi bau a Zvezda je samo jednom uspela da opepeli top 8 .Ali takva je atmosfera u SNS klubu da bi i leteci Majkl ispao iz ritma ane Nejpir .Ali ZVEZDI JE OCIGLEDNO UVEK FALIO JEDAN ISKUSAN VUK NA KLUPI KOJI BI PRAVIO RAZLIKU .https://www.youtube.com/watch?v=RiTOKATBHDg
 
pesic je izbacio radmanovica jos 2002godine u Indijanapolisu

zasto to zeljko nije uradio 2005 ko zna,ostaje da nagadjamo...kockao se i da je uspeo kezio bi se na sve strane,kada nije opleo po igracima
on je bio u WIN-WIN situcaciji,sa obe strane se pokrio i resio problem

slicno kao sto nam i zvalonja vucic radi,gotovo uvek ima situaciju da se pokrije

zato i tvrdim da je licemer
 
Džaba mi ovde pišemo, pojedinci me ovde podsećaju na situaciju kada krenem da se objašnjavam sa majstorima i oni uvek nađu način da budu upravu i sebe opravdaju.
Cela Evropa poštuje Željka samo mi Srbi kažemo da nije dobar.
Te 2005.mislim da ni Duda a ni Pešić onakav skup ega na jednom mestu ne bi mogao da iskontroliše sem da izbaci iz reprezentacije.
Kao što je Pešić uradio sa Teodosićem...

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
pesic izbacio tea-uzeo srebro(zbog povrede dobrica nije zlato)
pesic izbacio radmanovica-uzeo zlato

zelljko nije izbacio nikog i razacarao skroz-kasnije mu igraci bili krivi


da dodam Duda izbacio tripkovica
 
pesic izbacio tea-uzeo srebro(zbog povrede dobrica nije zlato)
pesic izbacio radmanovica-uzeo zlato

zelljko nije izbacio nikog i razacarao skroz-kasnije mu igraci bili krivi


da dodam Duda izbacio tripkovica
A koga je trebao da izbaci 2005 baš bih voleo da saznam pošto još uvek takva informacija nije dostupna javnosti.Ali pre nego što krenes da preturas po arhivi da vidiš prvo ko je tada igrao zamoli nekog Alkosa ispred prodavnice da ti ispriča pravu priču i da javno etiketira krivca .A usput se i raspitaj ko otera Duleta Ivanovića dobar trener proveren a raspitaj se i ko otera Radonjića prvi put iz Zvezde a čovek imao rezultate ali samo dobro procesljaj štivo da bi mogao da diskutujes sa profi analitičarima inače ako nastavis da se prosipas i blamiras po ovoj temi ostaviću te da diskutujes sa Zokijem do 101 i nazad a sve više sam ubeđen da ste vas dvojica kao braća blizanci

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Tim Panatenaikosa je bio izuzetno skup i velikih igraca i iskusnih igraca a tim Fenera je skupljen kao na livadi Pero Antic ,Luka Zoric ,Mahmutoglu ,Duverioglu omaleni Dikson metar i frtalj i Judo kao centar i tu kao glavna zvezda tima mladi Bogdan direktno iz Partizana i Kalina kao slag na tortu .
Ja kada bi nabrojao kakva su imena bila u Zvezdi zadnjih XX godina Dule bi sa tim igracima pravio dzigi bau a Zvezda je samo jednom uspela da opepeli top 8 .Ali takva je atmosfera u SNS klubu da bi i leteci Majkl ispao iz ritma ane Nejpir .Ali ZVEZDI JE OCIGLEDNO UVEK FALIO JEDAN ISKUSAN VUK NA KLUPI KOJI BI PRAVIO RAZLIKU .https://www.youtube.com/watch?v=RiTOKATBHDg
panter dosao u zvezdu sa 25 godina,doveo ga Dragan Sakota,koji ga trenirao u Aeku kada je panter zelen ko madjarska farba
porediti pantera iz Zvezde u kojoj se zadrzao godinu dana i sad u Partizanu gde je evo vec treca godina je smesno

takodje naprimer lesor koji u zvezdi ima 23 godine i dolazi iz nantera,u partizan dolazi posle 3pune godine osvojivsi evro kup i dve godine u evroligi

a mogli bi slobodno komentarisati Cirbesa,jenkinsa i ostale igrace posto vidim baratas imenima

mozda Sofoklo na kraj karijere ili Perpefoglu takodje ubrajas u imena

ove je dosao Hanga jer mu jedina ponuda bila zvezde,takodje i geidraitis,razlog da igraju evroligu
 
A koga je trebao da izbaci 2005 baš bih voleo da saznam pošto još uvek takva informacija nije dostupna javnosti.Ali pre nego što krenes da preturas po arhivi da vidiš prvo ko je tada igrao zamoli nekog Alkosa ispred prodavnice da ti ispriča pravu priču i da javno etiketira krivca .A usput se i raspitaj ko otera Duleta Ivanovića dobar trener proveren a raspitaj se i ko otera Radonjića prvi put iz Zvezde a čovek imao rezultate ali samo dobro procesljaj štivo da bi mogao da diskutujes sa profi analitičarima inače ako nastavis da se prosipas i blamiras po ovoj temi ostaviću te da diskutujes sa Zokijem do 101 i nazad a sve više sam ubeđen da ste vas dvojica kao braća blizanci

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Ja ne čitam arhive :sta:
 
A koga je trebao da izbaci 2005 baš bih voleo da saznam pošto još uvek takva informacija nije dostupna javnosti.Ali pre nego što krenes da preturas po arhivi da vidiš prvo ko je tada igrao zamoli nekog Alkosa ispred prodavnice da ti ispriča pravu priču i da javno etiketira krivca .A usput se i raspitaj ko otera Duleta Ivanovića dobar trener proveren a raspitaj se i ko otera Radonjića prvi put iz Zvezde a čovek imao rezultate ali samo dobro procesljaj štivo da bi mogao da diskutujes sa profi analitičarima inače ako nastavis da se prosipas i blamiras po ovoj temi ostaviću te da diskutujes sa Zokijem do 101 i nazad a sve više sam ubeđen da ste vas dvojica kao braća blizanci

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
evo prosvetli ovaj forum informacijama koje posedujes i o radonjicu i ivanovicu

pricati o necemu i znati cinjenice a ne pisati ih ne vidim razlog
 
aposlutno ne postoji mrznja cak sto vise neka ravnodusnost bolje opisuje taj osecaj...bar kod mene

da se ne ponavljam on je za mene zavrsio 2005-te
a to potvrdio posle meca czv-fener kada je posle poraza od zvezde izmislio pricu o horskom navijanju Zeljko Turcine napusis se kurcine

izmislio to jer licemeran i sujetan gde ga je zvezda dobila sa ko zna koliko slabijim timom nego sto je on imao u feneru

i slobodno procitajte ponovo moj post gde tvrdim da je najtrofejniji trener u istoriji

95(asistent) i 96 medalje Duda Ivkovic vodi rec u reprezentaciji


posle njega dosao on na poslozenu ekipu

slicno se to desilo Saletu Djordjevicu posle Dude pa se Sale naosvajao medalja sa reprezentacijom ni kriv ni duzan
eno Djordjevic ne moze da se sastavi ni u jednom klubu


ma u pravu si omonija
fener nije imao budzet
Pa sam je rekao da ga grize savest i da mu je to jedina greska sto nije izbacio majmune. Pokusavo da ih usmeri i izvede na pravi put al dzaba kad su te 2005 pola bili mentalno zaostali.

Da ih je izbacio svi bi mediji i nacija skocili na njega, ovaj igra ovde onaj ovde...


Ako si gledao czv fenr bilo je horskog navijanja kao i na zadnjem derbiju, nista covek nije izmislio.
Najbolje je da slusas Jakovljevica i Djurovica.

I jeste najbolji trener, to sto je nas pa vas boli. Da je zvezdas vi bi ga u nebesa dizali.
I taj Pesic ti je u neku ruku nas ipak je brano boje naseg kluba. ;D
 
Zeljkov rad nisi mogao da ispratis jer si mnogo mlad i jedino ja da ti ispricam kakav je golobradi i nezreo tim imao 92 u Partizanu godine .Ali cemu to bi bilo gubljenje vremena a ti ne zelis da saslusas starije preturas po vikipediji ali ta vrsta arhive ne moze dati verno prenese nista osim datuma i broja pobeda i broja poraza .Ali ono sto cu ti jos reci a sto ne pise na tarabi da je citava plejada Grckih trenera imala za ucitelja cika ZOC a on je preteca moderne odbrane koju su upili svi veliki Grcki treneri i kasnije napravili zapazene rezultate .Kada ovo citas ja nemam problem da ti Zarko Djurovic kaze nesto vise o treneru Partizana ili Moka Slavnic ali molim te na tebe je toliko jako uticao Nebojsa Covic i ti si toliko upio njegovu besedu svih ovih godina DA TI SADA TOTALNO DESKOCENTRISAN BAULJAS PO OVOM FORUMU I IZAZIVAS REAKCIJE CUDJENJA I SMEHA .:ROFLMAO:
Polako i razmisli sve sto bi eventualno napisao jel bez razmisljanja diskreditujes sam sebe a i skrnavis ovako lepu temu ,idemo od nule ali samo polako :coffee:
De prosvetli me ko je taj Zarko Djurovic??
 
Pa sam je rekao da ga grize savest i da mu je to jedina greska sto nije izbacio majmune. Pokusavo da ih usmeri i izvede na pravi put al dzaba kad su te 2005 pola bili mentalno zaostali.

Da ih je izbacio svi bi mediji i nacija skocili na njega, ovaj igra ovde onaj ovde...


Ako si gledao czv fenr bilo je horskog navijanja kao i na zadnjem derbiju, nista covek nije izmislio.
Najbolje je da slusas Jakovljevica i Djurovica.

I jeste najbolji trener, to sto je nas pa vas boli. Da je zvezdas vi bi ga u nebesa dizali.
I taj Pesic ti je u neku ruku nas ipak je brano boje naseg kluba. ;D
ne postoji na utakmici czv fener horsko navijanje koje je on naveo,mislim da ima i na ytubu mec necuje se nigde to

sigurno je bilo pojedincano onih pored klupe koje je mogao da cuje

tada je da bi sebe oprao poraza pokrenuo pricu o tome i sve izmislio
petorka zvezde tada-jovic,jenkins,dangubic,mitrovic,kuzmic

od tada se horski navija bas tako---Zeljko turcine itd
 
De prosvetli me ko je taj Zarko Djurovic??
CoCi 064 Šta rade ovi tvoji izmasakrirase ovu temu totalno. Što se tebe tiče jesi baksuz ali znaš znanje i u materiji si.Znss kada da se povuces sa teme a kada ga kažeš to liči na nešto vidi se koliko toliko objektivnost a evo Lule 28 reče da su silni ovi stranci iz Zvezde tek odlaskom iz Zvezde sazreli.Ovi dvojica tuku rafalnom paljbom i Lule i Zoki I bacaju suzavac totalno van kontrole a ja ću da se povuces na neko vreme dok se suzavac ne razidje a borba sa njima je kao borba sa vetrenjacom.Ovde još samo fali desingerica i da krene da udara mokrom Patikom po glavi

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh