SPORT-Opšta tema

Sta nam je sad jadran kriv? Slazem se da nije dobar za manje klubove i domacu ligu, ali i Zvezda i Partizan su kroz tu ligu i jace utakmice stekli rutinu i neko iskustvo, ali sta to vredi kad u dve naj vaznije utakmice u godini protiv Ukrajinaca i Cibone samo po jedan igrac odigra na nivou, a ostali nula. Nelson naj losiji ubedljivo jos ima obraza da proziva navijace.

Komentar je bio iz ugla ljubitelja srpskog sporta , odgovor si sam napisao u drugoj recenici ali da dodam jos ,koja je sada draz nase lige kad se iz nje neide u EL , manji interes ,manje sponzora ,nezanimljiva i nekvalitetna liga .

- - - - - - - - - -






Nemoj uvek terati kontru vas celom svetu.:osmeh:[/QUOTE]

Nije nikakva kontra vec moje misljenje koje uvek iznesem ,mozda sam ja u zabludi , mozda je jadran poboljsao kvalitet kosarke u Cacku,Nisu,Subotici no ja nisam primetio .
 
Sta reci sem utakmica za infarkt. Cestitke igracima obe ekipe na pozrtvovanosti i zalaganju. Ovoga puta smo pobedili mi a prvenstvo je jos neizvesnije.
 
Zasluzeno smo dobili.
Jedan od zanimljivijih derbija.Sad se vidi koji jaci i u direktnom okrsaju.
 
Mnooogo ste jaki.:haha:Da protiv vas nisu svirali faul u odlucujucem momentu,bi bilo na politickoj osnovi,a sad je sve pod kontrolom.:haha:Uzivajte u pobedi,cisto da bude zanimljivije do kraja.Nada ipak umire poslednja,al 3 VELIKA boda su u nasem dzepu.
 
Sta drugo i ocekivati posle dva promasena penala. Uzdrmani jesmo, ali jos uvek imamo prednost.

I to veliku. Tri boda prednosti 4 kola prekraja prvenstva je stvarno mnogo. Ipak 15 uzastopnih pobeda je impozantna cifra i morao je jednom i tome doci kraj. Moram napomenuti da je derbi bio fer i korektan.
 
Mnooogo ste jaki.:haha:Da protiv vas nisu svirali faul u odlucujucem momentu,bi bilo na politickoj osnovi,a sad je sve pod kontrolom.:haha:Uzivajte u pobedi,cisto da bude zanimljivije do kraja.Nada ipak umire poslednja,al 3 VELIKA boda su u nasem dzepu.

Sto se ljutis. Mislim da je sudija Mazic korektno odradio posao, mada je mogao da svira onaj faul na ivici ili cak u sesnaest za Partizan i onda bi stvarno bilo veselo.:osmeh::ppozdrav:



Ljudi stvarno sam umoran i moram da se iskljucim. Molim Vas da ovo vece prodje korektno i da ja sutra nemam posla.
 
Zasluzeno smo dobili.
Jedan od zanimljivijih derbija.Sad se vidi koji jaci i u direktnom okrsaju.
Cestitke na pobedi,zasluzeno je jer mi nismo uspeli da damo golove iz penala sto je direktno uticalo na ishod.imali ste dve tri sanse odlicne sanse posle lose intervencije odbrane.niste nista stvorili igrom,prvo poluvreme posed lopte 61%Zvezda 39%Partizan,nije bilo nikakve dominacije.po meni potpuno izjednacen mec imali ste srece Mrdja nije pogodio na kraju.svi vi vidite vase sanse a Zvezdine neracunate.sto se mene tice Zvezda nemora da osvoji titulu i ima jos dosta da se igra,ako nemogu da pobede sve do kraja netreba nam titula.veceras ste bili bolji za gol ali i dalje mislim da niste bolji tim sto se i vidi na tabeli ako osvojite titulu bicete bolji.Napredak vas je lako dobio,mislim da te price o nametanju nepiju vodu,titula se osvaja na malim utakmicama a ne u derbiju.
 
Bez obzira na sve čestitam Partizanu na pobedi i jedini krivac za poraz Zvezde i pored fenomenalne igre i jednih i drugih je onaj NADUVANI kreten bajković.Svojevremeno sam i sam bio golman ali ono je samoživi naduvani KRETEN.Znao sam odma da će da primi gol iz slobodnog kada sam video kako je postavio zid i gde se postavio.I kod drugog gola je isključivi krivac on jer ne prati igru i loptu nego čeka da odbrana radi njegov posao ,ovim ne umanjujem uspeh partizana ali sam realan,i kao zvezdaš kažem da zvezda neće osvojiti titulu Golmanu partizana česitke na hladnokrvnosti i dobroj proceni.:ppozdrav:
 
Prvi penal je mogo da svira ali i nije,ipak sudija je priznat od strane uefa i verujemo mu u potpunosti,drugi penal nema prigovora jos je mogao lagano da pokaze i crvendaca,nakon dva promasena penala drugo se i nije trebalo ocekivati,pobeda voljenog nam kluba,ali ipak 'zvezda' ima veliku prednost i titula je 98% njihova.......Sto se tice kosarke,cela sezona koju je Zvezda igrala na nivou je propalal u najvaznijoj utakmici,a sto se Partizana tice,neverovatno glup potez Tepica,pa i deca da je onu loptu trebao sacuvati i pustiti da istece vreme,tako da sve u svemu dajm turu:ppozdrav:
 
mazicu-sudi-jos-jedan.jpg
 
Nazad
Vrh