SPORT-Opšta tema

Posto se vise necu oglasavati u ovoj temi zelim samo da se zahvalim forumasima koji su ucestvovali u ovoj temi ,posebno mojim Zvezdasima ,Coci o64 zahvaljujem na postu 1579 ,Zvezda je zivot ostalo su sitnice , :cao: .
 
Jos dva dana pa titula. Spremamo se polako da prisustvijemo tom dogadjaju. ....SVI na Marakanu.

- - - - - - - - - -

Eto toliko ocekivan cetvrtak se pomera za subotu. Plan ostaje isti idemo obavezno. Parola ista...Svi na Marakanu.
 
Ja se mnogo izvinjavam,al bese jace od mene.:osmeh:
102696257171242650105842.jpg
 
Koje ste paljevine. A jos pre pocetka sampionata se znalo ko sta osvaja. Vosi kup, Zvezdi titula. Imate izjavu sina Ratka Buturovica, gde se jasno vidi da su znali da ce osvojiti kup. Kompenzacija za kradju koju su imali u proslom finalu kupa.
Mene cudi samo kako jos kladionice drze nasu ligu u listama kad se pola meceva znaju unapred rezultati...
 
Navijam za Partizan. Na poslednjem mecu sam bio prosle godine protiv Siraka. Tada sam rekao da vise necu ici ni na jedan mec nasih klubova.
 
Pa fala bogu. Jest da je meni Zvezda na prvom mestu i nikad joj necu okrenuti ledja bez obzira na rezultate, ali uvek sam voleo nase lokalce OFK Kikindu i FK Zak. Jest da nijedan od njih sad nema apsolutno nikakve rezultate, al i dan danas volim da odem na taj Zak i onako se prisetim proslih dana kada sam i ja tu nekada pikao loptu.
 
Kada odrastao čovek napiše
(sportski klub) je zivot ostalo su sitnice , :cao: .
nešto sa njim možda nije u redu? I to u Srbiji, gde od vlasti zavisi ko će biti prvak! I gde klubovi, da smo normalna država, zbog dugova ne bi ni postojali! Mis'im stvaaarnoo... Svakog do 15 godina i mogu da razumem da se tako ponaša, svi stariji su u zabrinjavajućem stanju!
Jbl vas i Zvezda i Partizan, Voša, pocrkaćemo gladni bre!
 
Kada odrastao čovek napiše nešto sa njim možda nije u redu? I to u Srbiji, gde od vlasti zavisi ko će biti prvak! I gde klubovi, da smo normalna država, zbog dugova ne bi ni postojali! Mis'im stvaaarnoo... Svakog do 15 godina i mogu da razumem da se tako ponaša, svi stariji su u zabrinjavajućem stanju!
Jbl vas i Zvezda i Partizan, Voša, pocrkaćemo gladni bre!
U ovom momentu si nasao da popujes? Objasnio bi ti ja neke stvari, ali nije momenat,a naj bolji odgovor su ti dali navijaci i igraci bas tih klubova koje prozivas koji su se svi odazvali da pomognu i fizicki, a veruj da ni materijalna pomoc nece izistati. Nazalost to ce biti kap u moru od silnih potreba koji ce onaj narod trebati.
 
U ovom momentu si nasao da popujes? Objasnio bi ti ja neke stvari, ali nije momenat,a naj bolji odgovor su ti dali navijaci i igraci bas tih klubova koje prozivas koji su se svi odazvali da pomognu i fizicki, a veruj da ni materijalna pomoc nece izistati. Nazalost to ce biti kap u moru od silnih potreba koji ce onaj narod trebati.

Kakve veze imaju poplave sa ovim što sam ja napisao, života ti?
 
Fudbalski klubovi Crvena Zvezda i Partizan odigrace humanitarnu utakmicu za pomoc nasradalima. Da bi efekat bio bolji trebalo bi da Novak Djokovic sudi bar jedan deo utakmice. Veciti su se slozili jos samo Nole da da svoj pristanak. Dule da li ce posle smirivanja situacije oko ove nesrece biti otlljucana tema sport?
 
Nazad
Vrh