SPORT-Opšta tema

Pa vrlo prosto.Kaminski,Kaboklo a u Zvezdi.Panter PDŽ a u Zvezdi.Ledej Naneli a u Zvezdi.Ne bih više nabrajao.Pa zar ih Vučko ne bi doveo kod nas da smo mi projekat.
 
Vide oni da od vas nema 'leba.Samo mi kaži čiji je onda Čović čovek i otkud onda vama lova?Koliko sam upoznat budžetu su slični u oba kluba.Ali ne,vama smeta jak Partizan.
 
Pa vise se ulaze, nas budzet je veci zahvaljujuci karatama. Od drazve ste vi vise dobili. Dobro sad imate doslekciju kao i uvek tu ce da kapne 5-6 milke.Nemojte da kmecite kako nemate para, ipak ste miljenica rezima.

U kosarci ste ste smenili vec trenera, za vasa pojacanja niko nije kriv sto su promasaji. Bjelica vam nije ni zaigrao, Nejpir skup, Teodeosic sigurno ima dobru kintu kao i Nedovic.

Vratili ste Mitrovica, dovili Jaga, onog litvanca, Bolomboja , Tobi... Prosle sezone ucukali ogrmone pare u Campaca i Vildozu.


@ Lule28

Terza je izjavio da je Bahar i dalje na platnom spisku zvezde, znaci nije doslo do raskida ili umanjena ugovora sporazumom.
 
Malo mi morate pojasniti to projekat.Mislim otkud nisu od Zvezde napravili projekat s obzirom da je prva usna vatreni cigan.
pa vi se dogovorite vec jednom da li je zvezda---covic ili sns----

posto covic nije sns(bez obzira sto podrzava zvalonju on nije u stranci)

kk partizan je sns projekat gde se ulupaju ozbiljne pare,tj peru se pare sns mafije

kada to shvatite bice vam lakse i jasnije neke stvari

ja vam kazem po milioniti put ima i u sns-u grobara nisu svi delije

nasli nacin kako da naprave ozbiljan tim koji je sa ozbiljnim budzetom za napad titule u e ligi+obradovic koji je doveden zbog toga

zvala se pita apsolutno za sve u drzavi i gle onda odjednom ostoji limaru dozvoli da napravi kk partizan sa vecim budzetom od voljenog kluba czv
pa to samo ljudi koji zaista ne razmiljaju kako treba misle da zvala nije dao zeleno svetlo za tako nesto+da jebe covica koji mu je izbacio batu andreja iz czv i koji je otisao u partizan preko svojih kumova i licnih prijatelja
 
Ha pa zar ih ne bi Vucko doveo, cekaj bre malo pa jebe mu misa, ko je od struke u Zvezdi ajde iskreno, jel se zna ko dovodi igrace u Zvezdi , covic, Dozet, Ivanovic, pa sad Grk?
Malog Topica je mozda otac sklonio iz Zvezde da bi postedeo malog Ivanoviceve predsezone, poznato je da ti stariji treneri urnisu telo igraca, pricali su bivsi igraci o tome, ima Dejan Milojevic gostovanje mislim da je kod Luke i Kuzme pricao o tome. Ima i Obradovic intervju gde prica o tome da je u NBA video da oni forsirajju jedan trening dnevno i da je on prihvatio takav nacin rada.
Mozda bi se mali povredio kod Ivanovica, kod Duleta su znali igraci da se ozbiljno povrede zbog tezeg treninga, pricali su bivsi igraci o tome.
U Partizanu 2 coveka dovode igrace tj. biraju Zoran Savic i Obradovic. Mozemo mi do prekosutra da da nagadjamo ko kolko kosta, Zvezda je ekspresno dovela kolko 8 igraca okle pare za to pale sa neba?
Obe ekipe dobijaju pare od drzave, od sponzora normalno ali ove sezone su napravili opasne promasaje ocigledno u Zvezdi sa dovodjenjem Nejpipa pogotovo, najverovatije i sa Bjelicom kome je karijera okoncana ali je tu Zalizani verujem odradio posao.

Kako to da Covicu nista ne moze AV?
Ostoja je dobio dozvolu, prosto da bii umirio tribinu jer zvalavi nije lud zna koliko opasni navijaci mogu da budu a i korisni. Da se ne lazemo poreski dug je jos tu a koliko znam Ostoja ga nije placao mozda i po naredjenju...
Opet mi nismo zaboravili da FMPu niko ne moze da zabrani da menja ime ...
 
hahaha covic je malo veca glava od zvalonje

jednostavan dogovor o ne napadanju jer ce se oba tako unistiti

sklonio tomu ali ipak je toma osnivac sns-a ali receno mu da cuti i to je to niko ga nece dirati

seselj promenio plocu cim se vratio iz haga

dacica drze ameri na vlasti,inace bi se vucko lako resio njega
 
jel je i bjelica i dalje na platnom spisku kao i bahar?

bog te vido zvezda jaca i od reala i barse zajedno :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
na pocetku sezone po imenima ubedljivo do sada,verovatno i finansijski ali gotovo svi klubovi u evroligi imaju veci budzet,zvezda je na 4 otpozadi po budzetu
 
KRSTOVICA Zvezda prodala u Dunajsku sredu a Dunajska sreda ga prodala u prvu ligu Italije a Lece ga prodaje Interu cak je i Mancester u nekim kombinacijama .Ovo me podsetilo na mnoge predhodne transfere gde strucnjaci i menadzeri nisu prepoznali potencijal igraca podsecanja radi Matic a nemi smo svedoci kada je Jovic napustio naseg sampiona kao neperspektivan igrac a on zavrsio u Realu i trazilo ga pola Evrope. Ali od toliko klubova da se pronadje DUNAJSKA SREDA a onda nije ni cudno zasto smo tu gde jesmo .
Dali ce neko snositi odgovornost zbog ovakve lezernosti i stete nacinjene klubu naravno da nece vec ce ostati cvrsto u sjedalu i razobadavati istrosenu ragu do iznemoglosti
 
Vide oni da od vas nema 'leba.Samo mi kaži čiji je onda Čović čovek i otkud onda vama lova?Koliko sam upoznat budžetu su slični u oba kluba.Ali ne,vama smeta jak Partizan.
Ma daj bre kakvi isti budzeti, ne lupajte vise. Ajd poredi jago vs panter? Ko ima vecu platu sta mislis? Kuzmic vs Kaminski?
Skoro na svakoj poziciji ste jaci, i nema veze neka bude tako ako mora, samo priznajte vise jednom da mi smo na drzavne jasle, da jesmo sns projekat, da jesmo drzavna kasa.
Ps. Samo nemojte odgovor da bude a sta vi trosite, sta vi radite, i ko vas finansira.
 
otisao kuzmic,simonovic i nejpir

dosli topic(vracen sa pozajmice) i gilespi

ovaj buzdet je sad manji za 20% nego sa pocetka sezone za plate

videcemo da li ce neko jos doci u czv
 
Ma daj bre kakvi isti budzeti, ne lupajte vise. Ajd poredi jago vs panter? Ko ima vecu platu sta mislis? Kuzmic vs Kaminski?
Skoro na svakoj poziciji ste jaci, i nema veze neka bude tako ako mora, samo priznajte vise jednom da mi smo na drzavne jasle, da jesmo sns projekat, da jesmo drzavna kasa.
Ps. Samo nemojte odgovor da bude a sta vi trosite, sta vi radite, i ko vas finansira.
Ja ne znam kojim jezikom se ovde govori ali ako mozemo da stavimo tacku i najmerodavniji odgovor na ovo ko koga finansira VAS SIGURNO FINANSIRA VUCIC U TO NE SMETE DA SUMNJATE I VIDIM DA MNOGI ISKAZUJU NEKO POSTOVANJE PREMA OVOM VASKRSITELJU A SPORTSKO DRUSTVO PARTIZAN KOJE JE DOZIVELO BRODOLOM I SAHRANJENO E TO SPORTSKO DRUSTVO SE MOZDA NA MOMENTE OGREBE O DRZAVNU KASU NEKI DINAR KAZEM OGREBE NE SAMO ZBOG MINIMALNOG BALASTA NEGO I MIRA U DRZAVI ALI ONO STO MORA DA SE NAGLASI DA NAMA DUSEVNI BOLESNIK NIKADA NISTA DAO NIJE SAMO JE TOTALNO DESTABILIZOVAO SPORTSKO DRUSTVO PARTIZAN KAO NIKO U ISTORIJI .
Ovo je odgovor jedini pravi i merodavni a sto se tice psihopate on je spoljni dug Srbije uvecao 4 puta za 12 godina a taj spoljni dug ce vracati siromasni narod Srbije putem poreza i nameta posto proizvodnju i ekonomiju nemamo .Posledice vladavine i dejstvovanja i davanja ce se osecati dugo dugo nas je ruinirao i unistio a vama navodno daje a to sta vam daje je jasno vidljivo ko razume kupovina vremena i enormno bogacenje pojedinaca uprave i menagera .Ja mislim da je ovo jedini adekvatan odgovor u ovom trenutku a slican odgovor se moze dobiti i u publici adekvatna zahvalnost i lojalnost kako gde i kako kad
SRECANA NOVA 2024 svim poljoforumasima i sve najlepse samo optimizam vratiti i poljuljano samopouzdanje a posle ove septicke jame u koju smo zapali svaki izlaz ce biti velika pobeda ::vino::
 
Kad je otišao Simonović.
Auuu kolega.Malo li se ogrebao KK Partizan.Izgleda da je bolje kada se ogrebeš nego da ti daju.
 
KRSTOVICA Zvezda prodala u Dunajsku sredu a Dunajska sreda ga prodala u prvu ligu Italije a Lece ga prodaje Interu cak je i Mancester u nekim kombinacijama .Ovo me podsetilo na mnoge predhodne transfere gde strucnjaci i menadzeri nisu prepoznali potencijal igraca podsecanja radi Matic a nemi smo svedoci kada je Jovic napustio naseg sampiona kao neperspektivan igrac a on zavrsio u Realu i trazilo ga pola Evrope. Ali od toliko klubova da se pronadje DUNAJSKA SREDA a onda nije ni cudno zasto smo tu gde jesmo .
Dali ce neko snositi odgovornost zbog ovakve lezernosti i stete nacinjene klubu naravno da nece vec ce ostati cvrsto u sjedalu i razobadavati istrosenu ragu do iznemoglosti
Ti ces da pitas za odgovornost, salis se?Vecina omladinaca vam odlazi bez potpisanog ugovora i trazis odgovornost ti kod nas.Lose si poceo godinu.
 
Nazad
Vrh