SPORT-Opšta tema

Nejpir odigrao u Pireju fino 14 poena i 5 asistencija i 30 minuta provedenih na parketu znaci nesto nije stimalo u BG u .Vidi se da pauza nije lose uticala na njega i da nije ispao iz ritma .Nadolazeci derbi ce biti izuzetan mnogo vazan mec za Zvezdu i ako tu Zvezda ne ostvari pobedu spusta rampu sama sebi i pravi nemogucu misiju .Partizan igra totalno rasterecen bice to izuzetan mec neka pobedi bolji .Ja da se pitam ja im ne bih dao taj mec koji im treba kao ozeblo sunce a sta ce uraditi uprava nadam se da im nece dati ako nista drugo zbog Covicevih izjava nicim izazvanih
Pre će biti da mi vama damo.Jasno ko dan.Sinoć ste igrali protiv ekipe koja nije imala trenera....
 
Nejpir odigrao u Pireju fino 14 poena i 5 asistencija i 30 minuta provedenih na parketu znaci nesto nije stimalo u BG u .Vidi se da pauza nije lose uticala na njega i da nije ispao iz ritma .Nadolazeci derbi ce biti izuzetan mnogo vazan mec za Zvezdu i ako tu Zvezda ne ostvari pobedu spusta rampu sama sebi i pravi nemogucu misiju .Partizan igra totalno rasterecen bice to izuzetan mec neka pobedi bolji .Ja da se pitam ja im ne bih dao taj mec koji im treba kao ozeblo sunce a sta ce uraditi uprava nadam se da im nece dati ako nista drugo zbog Covicevih izjava nicim izazvanih
Videlo se da se Nejpir pokajao što je prešao u Zvezdu ili je dobio veće pare od Armanija.Definitivno je jedan od glavnih krivaca što se Zvezda nalazi tu gde jeste u EL.Jednostavno-neprofesionalno ponašanje.
 
Ja ne pominjem nikakvu decu JA POMINJEM OSOBU KOJA JE RUINIRALA SPORTSKO DRUSTVO PARTIZAN MEDJUTIM TI NE ZELIS DA RAZGOVARAS O TOME JER TO JE TABU TEMA A NE VIDIM STA MOZE DA BUDE VAZNIJE U OVOM MOMENTU OD TOGA A TO NIJE POLITIKA TO JE BUDUCNOST I SADASNJOST I PARTIZANA A BOGAMI I ZVEZDE . ::lose::
A sve ovo mlacenje prazne slame te deca te pioniri ,fizioterapeuti ,pomocni treneri ,jesenje titule to je sve pricajte usta da ne budete pusta i nije mi jasno kakve cestitke i zasta ⁉️Iz ove krecane mora da se izlazi podhitno mislim i na klubove i na reprezentaciju jer drugi odmicu velikom brzinom .
Na pitanje nisam dobio nikakav odgovor a iskreno nisam ga ni ocekivao a ustvari odgovor je bio u stilu CUTI MOZE DA BUDE I GORE (n)ali to je nasa realnost i nasa svakodnevnica nazalost ::pomoc:;
Upravo razgovaram o upravljackim strukturama u vasem klubu samo to ne dopire do tebe.Mozda ovako drzava vam dodelila clana UO SNS da vodi vas najtrofejniji klub do nebesa.Reci mi sta ne valja u mom odgovoru?Pripadnik sam nacionalne manjine u drzavi Srbiji i verovatno imam iskrivljenu sliku o buducnosti uredjenja iste pa me ti uputi i pokazi pravi put.Ipak ova tema je Sport opsta tema i molio bih te da otvoris novu temu gde je politika glavni pravac u sportu.Pozdrav
 
Ma kakva država,kao da ne znate ko ovde sve postavlja i ko se pita za sve.Al dočekaće i mi i da se ovo zlo promeni.
pa i sam kazes kako jeste onda kako partizan ne placa porez a ima veci budzet od zvezde od dolaska obradovica

znaci shvatio si da je vucic postavio obradovica za trenera i dao im lovu da pokusa da osvoji evroligu
 
pa i sam kazes kako jeste onda kako partizan ne placa porez a ima veci budzet od zvezde od dolaska obradovica

znaci shvatio si da je vucic postavio obradovica za trenera i dao im lovu da pokusa da osvoji evroligu
A nama kupe Gilespija koji ne zna koš da da ili ne zna u koji koš da ubaci.Ja skidam kapu i Dušku i Joanisu za sve što su uradili do sada.Ne znam šta bi Rumenoglu uradio sa takvom ekipom.
 
Stalno se vrtimo u krug s istom pričom.Onda vi meni objasnite kako može da bude dug u vašem FK 75 miliona evra?Ne podnosim vašeg predsednika ustavokršitelja i i baš bih voleo da ga pošalju na robiju kada se promeni vlast.Zbog svega što radi ovoj državi i narodu.
 
Stalno se vrtimo u krug s istom pričom.Onda vi meni objasnite kako može da bude dug u vašem FK 75 miliona evra?Ne podnosim vašeg predsednika ustavokršitelja i i baš bih voleo da ga pošalju na robiju kada se promeni vlast.Zbog svega što radi ovoj državi i narodu.
ono stose desava u fk czv to se sada desava u kk partizan

kako to neshvatas nije mi jasno

sns ih je uzeo pod svoje i radi li radi
ovde je terza madjija tamo je ostoja limar

czv drzi covic i to jebe sns mafiju citaj vucica

 
Ako si slucajno naleteo veceras na konferenciju za stampu mogao si da cujes hvalospeve Italijanskog trenera kada je rekao da je veliko zadovoljstvo i cast bilo igrati protiv NAJVECEG TRENERA U ISTORIJI EVROPSKE I SVETSKE KOSARKE ZELJKA ALI NE SECAM SE DA JE NEKADA NEKO NA KONFERENCIJI ZA STAMPU POMENUO COVICA :sta: ⁉️ o atmosferi ne bih previse trosio reci to neka pricaju drugi ali ko god da prica i sta da prica svi su jednoglasni DA BOLJE OD OVOGA NE MOZE I DA JE SVE OVO ZA CRVENI TEPIH I VELIKI RESPEKT toliko valjda mozemo da se slozimo ako smo realni i normalni
Skroz si promasio temu, sedi jedan.
Prvo Covic nije trener, drugo nisam nikad velicao njegov lik i delo nema potrebe da ga spominjes.
Trece, nisam nikad rekao da Zeljko ne valja kao trener. Samo sam pisao da kosta kosta dosta, to je sve morao da plati ostoja sns preko vaseg najveceg mrzitelja i unistitelja.
Malo se urazumi i skocentrisi sta se pise, nije tesko razumeti.
 
Vervatno ce glasati za Tadica koji je verovatno vuckov covek, taj oduvek razjedinjuje opoziciju. Cim je taj iso sa raduletom sve je jasno.
Taj ga je i doveo na vlast.

Niko ne porice da drzava daje u KK Partizan, to je samo da bi se drzali navijaci mirni.Svi znaju da nam je sns kriminalna uprava.Mislim na Ostoju.

Medjutim stalno se cuje Vucicu pederu, kod vas nesto slabo ?
Utihnuli ste, igubili ste glas ?Maca pojela jezik ?

Covic je Vucicev dupelizac, i cim ovaj odluci ima da ga skloni. Ti smatras Covica postenjacinom ? Mnogo jedete bunike.
 
Stalno se vrtimo u krug s istom pričom.Onda vi meni objasnite kako može da bude dug u vašem FK 75 miliona evra?Ne podnosim vašeg predsednika ustavokršitelja i i baš bih voleo da ga pošalju na robiju kada se promeni vlast.Zbog svega što radi ovoj državi i narodu.
Odakle tebi informacija da FK duguje 75 miliona evra.Ko ti je izvor.
 
Vervatno ce glasati za Tadica koji je verovatno vuckov covek, taj oduvek razjedinjuje opoziciju. Cim je taj iso sa raduletom sve je jasno.
Taj ga je i doveo na vlast.

Niko ne porice da drzava daje u KK Partizan, to je samo da bi se drzali navijaci mirni.Svi znaju da nam je sns kriminalna uprava.Mislim na Ostoju.

Medjutim stalno se cuje Vucicu pederu, kod vas nesto slabo ?
Utihnuli ste, igubili ste glas ?Maca pojela jezik ?

Covic je Vucicev dupelizac, i cim ovaj odluci ima da ga skloni. Ti smatras Covica postenjacinom ? Mnogo jedete bunike.
nigde nikad nisam napisao da je covic posten cak naprotiv

pa zar onda navijaci nisu licemeri ako se peva vucicu pederu a taj isti peder zasluzan zasto uopste i dolaze da navijaju za partizan i pune arenu?

tu je neko ozbiljno obrnuo igricu


a to da ce vucic skloniti covica nece nikad osim ako covic sam ne ode iz zvezde
 
inace posto se ne zna ocigledno mts nije vise sponzor fk crvena zvezda,istekao ugovor takodje

ali to necete citatati nigde

a licemeri ce kukati na sve moguce njihove sajtove kako se gasi partizan
 
Odakle tebi informacija da FK duguje 75 miliona evra.Ko ti je izvor.
To je bio podatak iz APR-a.

 
Nazad
Vrh