SPORT-Opšta tema

I zvezda je sinoc odigrala zrelo utakmicu, dobila lagano albu koja je dosta slaba ekipa. Treba nam jedno tri pobede u nizu da se vratimo do top 8...
 
Mislis da moze svuda ne igramo jer nam se ne igra ili zakasnimo sa prijavom ,zato slede sankcije samo takve.E kod nas moze kako neko hoce
Naravno da treba igrati . Zahvaljujuci tome neke njuske uzimaju finu paru i ima mnogo vise kombinacija .
LS od pre X godina i sada se ne mogu meriti . Dok su igrali samo sampioni svojih liga to je bila prava stvar . Priznajem da je sada vise fer jer i neko ko nikada ne bi igrao , igra . Zvezda niti Partizan se ne bi takmicili da je ostao stari sistem . Kada se recimo u LS moralo uci preko Njukastla .
 
Vi ste se obrukali ali u 2 ranga nižoj evropskoj ligi od nepoznatih klubova.Kratko pamćenje.
Samo da se razumemo.... Ovo što sam napisao napisao sam isključivo za kompletan Srpski sport... I jeste tako naši klubovi bilo košarka ili fudbal loše prolaze u evropskim takmičenjima... Ja nisam ničiji navijač niti pristalica volim sport i pratim ga... Kratko pamćenje nemam ali isto tako ne želim da vređam bilo koga...Nepotreban komentar ako mene pitaš

Poslato sa RMO-NX1 pomoću Tapatoka
 
I svaka čast jesi upravu bolje da ne igramo nego da se brukamo...

Poslato sa RMO-NX1 pomoću Tapatoka
Ovo si ti napisao.To sa kratkim pamćenjem nije bila uvreda jer vas je deklasirao potpuno nepoznati klub (nije bilo tako davno) i ne mislim nikog da vređam.A vi ste danas jedva izvukli bod.To da nisi navijač Partizana,zaboravi jer sigurno ne bi tako komentarisao.
 
Ovo si ti napisao.To sa kratkim pamćenjem nije bila uvreda jer vas je deklasirao potpuno nepoznati klub (nije bilo tako davno) i ne mislim nikog da vređam.A vi ste danas jedva izvukli bod.To da nisi navijač Partizana,zaboravi jer sigurno ne bi tako komentarisao.
Zaista nisam ali opet nema razloga za tim da vam objašnjavam neka bude kako jeste.. Naši timpvi u globalu igraju loše i Zvezda i Partizan

Poslato sa RMO-NX1 pomoću Tapatoka
 
Zaista nisam ali opet nema razloga za tim da vam objašnjavam neka bude kako jeste.. Naši timpvi u globalu igraju loše i Zvezda i Partizan

Poslato sa RMO-NX1 pomoću Tapatoka
Sa ovom zadnjom rečenicom se slažem.Napisao si: Bolje da ne igramo nego da se brukamo što proizilazi da si nečiji navijač.Meni ne treba objašnjenje.Mene je Vuk naučio da čitam kako je napisano.
 
Nazad
Vrh