SPORT-Opšta tema

Nešto ne vidim da komentarišu utakmicu protiv Baskonije.
a sta se ima komentarisati tu
nedovic bio katastrofalan i razlog poraza,nista nije mogao da pogodi
ako neko pogadja kako treba,neko drugi uvek zajebe al jbg to je los kvalitet tima
dok je nekom prva petorka teo,nedovic,lazic,davidovac,mitrovic
drugom su pj dozier,panter,naneli,ledey,kaminski
 
Dobar argument, vrati se na početak košarke kada se igrala na šljaci,tada su Partizan zvali komšija prvaka, Zvezda 10g bila šampion.
Onda je krenula moderna košarka, uspesi reprezentacije i uspon Partizana,Jugoplastike, Zvezda je svremena na vreme i uzimala nešto.
Kao što je u fudbalu Zvezda mnogo više uspeha imala od Partizan i mi Partizanovci to nikada neosporavamo, bilo bi da kažemo ma Zvezda nije bila prvak Evrope jer se igralo u drugačijem formatu.Međutim, Zvezdaši pogotovo u ovoj novoj eri pokušavaju da ospore sve uspehe Partizana. Proterao nam Čović trenea...

Kada sam pitao pokojnog dedu zašto ima manje navijača Partizana ( on sam je postao navijač Partizana kada je gledao Bobeka na JNU služio vojsku u BG) kaže pa Partizan se povezivao za vojsku a Zvezda bila narodna a i imala više uspeha u fudbalu. Košarku smo krenuli da pratimo tek 70ih, kod nas u kući se skupljao komšilik nedeljom kada su prenošene utakmice.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Deda je sve lepo objasnio i ko ste i sta ste i od koga ste postali. Samo bezite od istine.
 
a sta se ima komentarisati tu
nedovic bio katastrofalan i razlog poraza,nista nije mogao da pogodi
ako neko pogadja kako treba,neko drugi uvek zajebe al jbg to je los kvalitet tima
dok je nekom prva petorka teo,nedovic,lazic,davidovac,mitrovic
drugom su pj dozier,panter,naneli,ledey,kaminski
Samo nemoj izgubiti iz vida tu je buduci nas reprezentativac iz crno belog tabora
 
Vice prvaci sveta gde nam se u finalu dobric povredi na pocetku i verovatno ne uzmemo titulu zbog toga
Koji ce nam panter
 
Sta se ovo desava sa sportistima pa daju podrsku? Tomasevic, Rebraca, Macvan, Jokic, mislimd aneko i od tenisera je potpisao.
Aj ovi sto su u zemlji nekako da kazem ucenjeni imaju posao koji razvijaju, Macvan znam da ima neke vocnjake, koj ce moj famili Jokic to?
Oni imaju KK Dzoker koji finansira Jokic i to je na nekom frhunskom nivou, bas je poslednji gost u podkastu Jao Mile pricao o tome, da da podrsku ovm ludaku kad i sam ne zna kolko para ima.
 
Сви су ушемљени... свако ко је имало зарадио у иностранству од спортиста гради неке хотеле, апартмане по планинама и београду... Сви су се одродили од народа...
 
Sta se ovo desava sa sportistima pa daju podrsku? Tomasevic, Rebraca, Macvan, Jokic, mislimd aneko i od tenisera je potpisao.
Aj ovi sto su u zemlji nekako da kazem ucenjeni imaju posao koji razvijaju, Macvan znam da ima neke vocnjake, koj ce moj famili Jokic to?
Oni imaju KK Dzoker koji finansira Jokic i to je na nekom frhunskom nivou, bas je poslednji gost u podkastu Jao Mile pricao o tome, da da podrsku ovm ludaku kad i sam ne zna kolko para ima.
Gurke, Janko, onda zvezdin Lebron Lazic :haha: Spisak podugacak, skupile se **greška.
 
Klasicne ucene. Ko god ima neki biznis mora da podrzi ili eto ti raznih inspekcija i slicno. Verovatno i sa Jokicem slicna prica. Konji da bi se takmicili narocito van zemlje treba da dobiju razne potvrde i prodju veterinarsku inspekciju. Zar vam nije sumnjivo da on 7 dana pred izbore daje podrsku??
 
Pa pazi razumem da on nece da se bavi politikom, da ga boli patka, on oce da dodje u Srbiju pije pivo, posveti se porodici, konjima ide po veselja i uziva. Nije o Djokovic, fondacije, price dajte izbor oko vakcina, nemojte kladjenje to je bolset itid, da ima neki stav i da ga se drzi.
razumem ja da je neko doso i ucenio i braca mu rekla potpisi to ionako nemas drustvene i to necitas, ce prodje halabuka za 3 dana a nas nece boli glava, moze kk da funkcionise, mogu konji moze sve.
Sta bi bilo da je doso i reko javno taj i taj me ucenio
 
Sta se ovo desava sa sportistima pa daju podrsku? ..........................koj ce moj famili Jokic to?
..................da da podrsku ovm ludaku kad i sam ne zna kolko para ima.
Jel postoji neki spot , video zapis ili slično dešavanje ( kao onomad Lazar Ristovski na mitingu ) gde se Jokić jasno i eksplicitno stavlja na Acovu stranu ili je sve samo u formi nekakvoga spiska podrške na kome se našlo i njegovo ime ?
Još nešto kad je o patriotizmu reč , da li je istina da piksi ( namerno malo p ) uzima 120 000 evrica od naše sirotinje za svoje profesionalne usluge ?
 
Pa pricao je Vidić da je imao uvid u ugovor i da je ozbiljna lova.
Pa jutros čitam selektor kajakaša poreko da je potpisao

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Od vice lidera začelja.Molio bih ekspertizu našeg uvaženog člana.Ko je sad kriv.13 pobeda pa onda pad.Da ne bude tako i sa KK.
 
Nazad
Vrh