SPORT-Opšta tema

Sta ste se uhvatili za to najskuplji tim Zvezde,to vam Pantic napunio glavu i sad ko papagaji svi ponavljaju

A gle ovo

Zvezda prodala Erakovica za 8mili,Pesica za 1.5mil,Irakli Azarova za 3 mil sto je ukupno 12.miliona evra

I pazi sad kupila ovog kwona za 5.5mil,Ndiajea za 4mil i Glazera za 1.5mil sto je ukupno 11miliona evra

Plus jos uvek milion evra

Olajinka,Krasso,Stamenic dosli bez obestecenja
Degenek je placen 500hiljada ali je zato za Prutseva i Lekovica sa pozajmicama dobijeno upravo 500hilj

Ponavljam od Lige samp i direktnog ucesca zvezda dobila vec 20miliona


Partizan je u plusu transferima 2milona evra
Znaci DOMACINSKO VODJENJE svaki dinar se umnozava racionalno jer je oskudacija I JOS JE OSTALO OD SILNOG MEGA SOPINGA :sta: ⁉️
Nego LULE28 u veliki hleb ubaciti uzeglu zadriglu podrigusu sa obiljem kancerogenih emulgatora i zvakati polako a da bi usteda bila jos veca ne koristiti majonez EM SIT EM VELIKA LOVA OSTALA U DZEPU ALI KOZNE GACE MORAJU DA SE KUPE JER OVE SA BUVLJAKA VEC SPADAJU /olabavio se lastis/ cuj ovo Glazeru 1,5 miliona Baharu 2 miliona a Terza i Zvalavi zvacu leba i salamu a sve u cilju ustede :haha:
E moj mladi i naivni slikaru tebe nIisu ucili da teoretski ljubav lepo zvuci malcice je drukcije u praksi a mnogo toga jos uvek se uci ::vadjenje_repe:: ..............................sta rece JOS SU I ZARADILI ::super:: ........... ...... STA RECI KOJU POLUGU POSLATI ::pomoc:;
 
Vise golova pada u prvom poluvremenu jer ce u drugom trener Sitija morati da sacuva malo fudbalere za vaznije meceve i od eventualne povrede 3 plus prvo pije vodu lagano
Ne zezaj . Naravno da ce izaci sa bar 7 rezervnih igraca pa zvezde nece ni ulaziti . Ipak Ciry za vikend docekuje Foresta gde trebaju igraci da budu odmorni 👍
 
E kolege Partizanovci stvarno ste ga preterali jer radite vi nesto sem sto sanjate Zvezdu.Kazite vi meni nije vam zao svecane loze i tih koznih fotelja,jel se tako rusi uprava?Na Staru planinu posaljete nase dete kao predstavnika vaseg kluba zar od toliko legendi nemate nikog i jos mora da bude neodlucan?E o tome pisite a ne kladionicarski ovo je sport opsta tema ako ne mozete otvorite novu temu i pisite do mile volje.Pozdrav
 
Hahaha Pep je bas poznat po tome da odmara igrace u drugom pol. 🤣🤣🤣

U liga kupu(sadasnjem Carrabao kupu kako se zove trenutno) protiv 3 ili 4ligasa izvede najacu postaju i igraju gotovo do kraja

A i pocetak sezone je,teske noge pa se cuvaju 🤣
 
Auuu ene baksuza tamo,e jbg ide ovo i na 7+ ili 8+

Eto sta znaci kad volis parizer pa skupis za kartu do manchestera
lBAS0fx.jpg
 
Ajmo svim srcem Cigani za našu Zvezdu večeras da navijamo. Poruka momcima na terenu, pamet u glavu, srce na onoj travi da ostavite.

OK? :cao:
 
Hahaha Pep je bas poznat po tome da odmara igrace u drugom pol. 🤣🤣🤣

U liga kupu(sadasnjem Carrabao kupu kako se zove trenutno) protiv 3 ili 4ligasa izvede najacu postaju i igraju gotovo do kraja

A i pocetak sezone je,teske noge pa se cuvaju 🤣
Lule cuva ih od Degenerika i ostalih da im noge ne polome 🤗
Nisam znao da imate tako dobre navijace . Istog momenta bih se ucutao i poceo da navijam za lokalno klub 👍
 
Rece Nadal koji osvaja Australijen Open pod injekcijama i blokadama citav turnir i ugrozava cak kasnije obican hod da bi stigao do Grand Slem trofeja
Kakvi ljigavci
Jebe ih Nole u pojam samo tako
Boli ih samo tako, ovaj place kako je propustio 4,5godina igranja mislim da sam tako procitao danas. Ne pominje da je njegov stil takav da urnise telo, pitanje koliko bi i imao GS da nije tako igrao.
 
Ljudi moji Gvardiola nije podcenio Zvezdu a mislio sam da hoce . Bice zanimljiva utakmica svakako .
 
E sad vidite svu mudrost nekih ljudi ovde na forumu,odmaranje igraca Pepa----Borjan bolji od Glazera----Barah nema pojima---3+ i vise prvo lagano i ostalo


Kakav golman je Glazer!!!!!!


Nazalost primamo u drugom pol. lagano golove jer smo vec u 35min prvog bili gotovi sa snagom i energijom
 
Nazad
Vrh