SPORT-Opšta tema

Zamisli MILANE M da pravis svadbu i da ti na svadbu ne dodje covek na koga si najvise ljubavi poklanjao drug ,ujak ili stric a ne dodje jer je imao da peca ili timari ragu .Pa tog istog coveka pozoves na slavu a on te opet otkaci pa ga pozoves na krstenje pa ga pozoves na svadbu od dece i on opet ne dodje i neko ti kaze A STO MORA DA DODJE ili neko doda ON JE AMBASADOR NECEGA
Ovo nije presedan u Srbiji ovo je veoma redak slucaj uopste u svetskoj kosarci ja ne pamtim ni jednu internacionalnu zvezdu koja je otkacila svoj savez ili dres pa cak i oni naturalizovani crnci u Francuskoj koji i nisu Francuzi su se odazivali .Ovo je najveca sramota koja izaziva gadjenje kod naseg naroda a njega nikako ne stavljaj u kos sa Noletom jer Nole je natupao na olimpijskim igrama vise puta i osvajao Davis kup sa Srbijom .Nole je ikona i on se oduzio ovoj drzavi na najlepsi moguci nacin ali ovo sto radi konjusar je mnogo jadno i bezosecajno .Da nacija dozivi da se stranci u nasoj kosarci nude da igraju za Srbiju a da ovaj nece i da selektor usled cestih neodazivanja razmislja da ubaci strance u reprezentaciju to je takva mizerija da nema gde dalje .
A ono istina je da on ne duguje nikome nista i ja to definitivno vise ne bih zvao barem da vise niko ne igra pipirevku sa narodom OCU KAKIM NECU KAKIM ili MOZDA CE DA SE PREDOMISLI sta da ceka narod DA SE KONJUSAR SAZALI I IZ SAZALJENJA ODIGRA . Ali napominjem ovo je jedini slucaj u istoriji Evropske kosarke .Kalini bi oprostio jer se uvek odazivao srcano do daske a i ovog Micica bi otkacio jer i to je slicna skola kao i ovaj slaninar
Pa očigledno ne pratiš dovoljno, taj isti Micić je igrao i ostao sa ekipom kad mu majka umrla. Zato njega niko ne proziva, plus ove sezone kuburi sa povredama.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Čestitke momcima za osvojeno srebro.Izgoreli su u želji.Isto čestitka Nemcima.Dobri su-sigurniji.Gudurić tragičar.Dobrić je mnogo falio.Glavu gore -biće još šansi.
 
Pričali su Tanjević, Smago, Vujošević i Trifunović kod Miklje da je i veliki problem kada se igrač kasnije prilkjuči pripremama, misle na NBA igrače, da to nije dovoljno da ti igrači kasnije na turniru imaju problema.
FIBA treba od FIFE da prepiše, tamo nema otkaza već je prestiž podići boginju.
Manite se tih komunističkih sranja oduzeti pasoš ako ne igra. Djoković i Jokić su najbolji ambasadori naše zemlje. Najbolji su u tome što rade

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Nije duzan nista, al nemoj da zajebava ovaj narod.Vecito te oce te nece.

Djokovic i Jokic igraju za sebe i svoj dzep. Kada igraju za Srbiju to je druga prica.
Ambasador nasa zemlje, cesto cujem taj glupi komentar.
 
Eno polovina amera te oce te nece da igra ccc kako ih nije sramota🤣

4 litvanca nisu dosli da igraju

Bar 3 spanca

Jamal Marey za kanadu jer je resio da odmori kao i Jokic

4 francuza

2 letonca

Svi iz startne petorke ali eto sramota jokica

🤣🤣🤣🤣

Nemacka i Kanada(marey) jedini pun roster i uzeli zlato i bronzu,na olimp igrama tesko i do polufinala
 
Baš to, daleko od toga da je Jokara jedini.

To je velika sramota današnjeg sporta, gde se igrač koristi kao materijalna stvarčica... Uglavnom to bude u fazonu :"E nemoj ti tamo da igraš za tvoju reprezentaciju, mi ti dajemo sve, igraš nam u svakoj utakmici, premoren si i možeš da se povrediš".
A kao drugo, ponekad i nije do kluba, jednostavno raspored igračima u pojedinim sportovima je paklen, pa i oni bre imaju dušu, ali sam za to da se reprezentativna obaveza mora ako ništa drugo tretirati ravnomerno kao klupska.
 
Baš to, daleko od toga da je Jokara jedini.

To je velika sramota današnjeg sporta, gde se igrač koristi kao materijalna stvarčica... Uglavnom to bude u fazonu :"E nemoj ti tamo da igraš za tvoju reprezentaciju, mi ti dajemo sve, igraš nam u svakoj utakmici, premoren si i možeš da se povrediš".
A kao drugo, ponekad i nije do kluba, jednostavno raspored igračima u pojedinim sportovima je paklen, pa i oni bre imaju dušu, ali sam za to da se reprezentativna obaveza mora ako ništa drugo tretirati ravnomerno kao klupska.
pa uzmi Jokica upravo kao primer
sezona u Denveru bila do maja,zatim okupljanje za Evropsko prvenstvo(mozda imao mesec dana lufta),pa igrao evropsko do polovine septembra,zatim nazad u ameriku gde pocinje skup i polovina oktobra vec pocetak nove nba sezone,igra sve do kraja polovine juna i osvoji prsten
i sad se ocekivalo da igra i ovo svetsko....
u 24 meseca pitanje da li je imao ukupno 50-60 dana takozvanog "odmora"
mnogi to ne razumeju

pa onda imas i sukob FIBE i Evrolige,pa igraci ne smeju igrati za reprezentaciju
pa se "kupuju" igraci i to vec odavno...pisao sam vec da je Rusima titulu prvaka evrope doneo amerikanac J.R Holden jso davne 2007godine,prosle je Spancima doneo titulu amerikanac Lorenco Brown,tu se vec kosarka kao nacionalna igra gubi

ovi manji sportovi rukomet,odbojka,vaterpolo jos i ajde-mada ne vidim svrhu u tome ali fudbal i kosarka to po meni nisu smeli dozvoliti
 
Ja da sam npr u KKS sad , trazio bi da se objavi odluka o dozivotnoj zabrani igranja Jokicu u reprezentaciji . Mozda neznaci nista , al cisto da se zna.
 
Kako je uspeo da dobije drugi set alal mu vera.

P.S.
Gledao sinoc tj. slusao zvuk a gledao Djokovica
U 41. minutu Dule prica kako mu SNSovci nisu dali kartu za proslu sezonu iako je Zeljko insistirao da dobije kartu, e to je ono sto nam urusava sport
 
Verujem.
Takođe verujem svojim očima na utakmici reprezentacije na Marakani lagano transparent Zvezda je sve ili tako nešto, da se razumemo da se igralo na JNA i da nešto tako piše za Partizan a ne reprezentaciju smetalo bi mi.
Ali jbga jedan čovek,jedan klub sve to isto

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Од тога да сваки Звездин играч може да игра на више позиција до тога да нико и не зна шта игра.
Ова ће екипа добро да игра кад се притисне и почне да се брани па узме контру... као МУ, писао сам...
Али овако кад треба да се притисне и дави противник онда има много рупа...
Нешто опасно мирише у екипи... чак је и голман изгубио срећу... прави грешке и испуцавања као Борјан...
Нама треба МС за сиротиЉу.... стрпљења, да се притиска са опрезом... нестао је пресинг одавно... није ово добро...
 
Nazad
Vrh