SPORT-Opšta tema

Sa ovakvom igrom Zvezda nema šta da traži.Biće gadno i sa Lajpcigom.Igraju napadački,čim su oni dali tri gola u gostima znači da im je svejedno da li igraju kući ili na strani.
Naš fudbal je spao na niske grane i moramo biti toga svesni.
Nisam pristalica dovođenja sumnjivih Afrikanaca u naše klubove.
 
Niko realan i pametan ni ne misli da ima sta da trazi protiv lajpciga i sitija,nama je yang bojs bitan da odemo u ligu evrope....takodje nam bitno da sity obezbedi prolaz i prvo mesto pre poslednjeg kola sa nama pa da igraju sa tako reci "drugim timom" iako je i taj 5*bolji od nas
 
Vi partizanovci ste poslednji koji trebate da prozivate zvezdine nepostojece penale. Jeste gledali dva vikend ona vasa dva velika penala za pobedu protiv surdulice giganta u fudbalu? Smesno i jadno...
Nisam ni Zvezdas ni Partizanovac . Zabole me i za jedne i za druge kao i za nas klubski fudbal . 90% nasih fudbalera treba da idu da motaju kablove a ne da zive luksiznim zivotom jer to ne zasluzuju . Inace onaj Olanika covek ne zna da trci . Za malo nije pao u jednoj juce situaciji 🤣
Slazem se sa Zokijem oko Lucica . Isto tako Bukari je jedan vanserijski igrac za nasu ligu . Tu su jos od stranaca dobri bili Kleo i Rikardo . Inace ako hoces bas da znas kao klinac sam isao dve godine na utakmice Rada a pre Rada sam simpatisao Partizan 👍

Rade Bogdanovic 🤗
 
Poslednja izmena:
Ако Звезда прође групу и Букари постигне још један гол продаће га мађија следећег лета за 15 милиона.
 
Nisam ni Zvezdas ni Partizanovac . Zabole me i za jedne i za druge kao i za nas klubski fudbal . 90% nasih fudbalera treba da idu da motaju kablove a ne da zive luksiznim zivotom jer to ne zasluzuju . Inace onaj Olanika covek ne zna da trci . Za malo nije pao u jednoj juce situaciji 🤣
Slazem se sa Zokijem oko Lucica . Isto tako Bukari je jedan vanserijski igrac za nasu ligu . Tu su jos od stranaca dobri bili Kleo i Rikardo . Inace ako hoces bas da znas kao klinac sam isao dve godine na utakmice Rada a pre Rada sam simpatisao Partizan 👍

Rade Bogdanovic 🤗
Znaci partizanovac. Zakljucak.
 
Zvezdas sam ali nisam neki strastven navijac, u Evropi navijam i za Partizan, zelim srecu svim nasim klubovima. Takodje se trudim se da ne hejtujem bespotrebno i mogu reci da se meni (kao nekome ko je ceo zivot u fudbalu i jos uvek ga igram na amaterskom nivou) ono sinoc jako svidelo. Dosta dobrih taktickih poteza, manjak kvaliteta je nesto sto ne mozemo da promenimo i tu nema diskusije, ali generalno neko ko prati fudbal moze da vidi razliku izmedju ove zvezde i zvezde pre 7-8 godina. Ljudi pa taj City u najjacoj ligi sveta ima 5/5 na startu sampionata, izasli su sa najjacom postavom i Gvardiola mora da menja Silvu 40 i nekom minutu jer ga je Mitrovic stavio u dzep. Niko nije izvalio da je Mitrovic vise bio bek od Rodica, a Rodic skoro pa u vezi. Zasto ? Zato sto su dobili zadatke i dosta dobro su ih radili celo prvo poluvreme. Da nije usao onaj crnja sa motorom u dupetu i malo d'izvinete pojebao koncepciju prelaskom na drugo krilo pitanje da li bi primili 3 komada. Da ne duzim, po meni sasvim korektna igra zvezde s obzirom na protivnika, moglo je bolje, ali nije lose. Lajpcig ce biti tezi iz razloga sto nece biti popaljeni kad za City a takodje su vrhunska ekipa. Mi treba Young Boys da pobedimo jer je to ono gde mozemo da odmerimo snage, nije realno porediti srpski klub sa budzetom od par miliona evra i ove ostale sa po par stotina miliona (za City mozda i par milijardi)..
 
Da budemo 100% iskreni . Za najaci tim Cityja su falila tri igraca ali se slazem da su u tom trenutku izasli sa najacim . Tri prelaska preko sredine terena nije uspeh . Igrao se mnogo bolji fudbal pre ne tako bas puno godina . A sada kazi jel ovaj tim bio jaci nego ovaj Citijev ?
Screenshot-2023-09-20-15-06-03-175-com-android-chrome.jpg
 
Da budemo 100% iskreni . Za najaci tim Cityja su falila tri igraca ali se slazem da su u tom trenutku izasli sa najacim . Tri prelaska preko sredine terena nije uspeh . Igrao se mnogo bolji fudbal pre ne tako bas puno godina . A sada kazi jel ovaj tim bio jaci nego ovaj Citijev ?
Screenshot-2023-09-20-15-06-03-175-com-android-chrome.jpg
Apsolutno jaci tim,ovo je bio skup zvezda

Juce to lepo Bahar rekao na pitanje protiv koga je teze bilo igrati Psg-a(sa makabijem) ili Sitija???

Odgovara-protiv sitija,psg je imao Mesija,nejmara i mbapea ali je Sity mnogo bolji tim

Ni psg ni ovaj real nisu osvojili ligu samp


Samo cinjenice drugovi
 
A i penali, u 80 i 95 minutu su providni da gore ne moze biti, druga tekma iz 2 u 1 prelaz za kladzu kvota 30. Lepe pare, zato se i igra...
 
miksane,nista nije smesno
taj real madrid sa kojim je partizan igrao zavrsio 4 te godine u spanskoj ligi,ispao u cetvrtfinalu lige samp od boljeg tima tada Monaka(Ludovic Zili,Dado Prso,Patrise Evra i ostali),nije osvojio ni Spanski kup...

Vama nikad nista objasniti
 
Da budemo 100% iskreni . Za najaci tim Cityja su falila tri igraca ali se slazem da su u tom trenutku izasli sa najacim . Tri prelaska preko sredine terena nije uspeh . Igrao se mnogo bolji fudbal pre ne tako bas puno godina . A sada kazi jel ovaj tim bio jaci nego ovaj Citijev ?
Screenshot-2023-09-20-15-06-03-175-com-android-chrome.jpg
Ovo su imena a u Mančesteru su igračine.Ovi melju.Kao da ih ima više.Tadašnji Real ne bi moga da trči kao što ovi trče a još znaju sa loptom.
 
Ovde su igraci Reala vec bili istroseni.Pa zuba bi ih sam pobedio, spakovao bi im 3 komada za 15 min da je bio u prajmu
 
Hahaha

Pa Zvezda dobila te godine oba puta isti ovaj partizan koji je igrao protiv reala i to 2 puta
3-0 i 2-0
Oba puta zvezda bila domacin jer je tada tako bilo pravilo 2 domacinstva jedan klub,2 domacinstva drugi klub

Dobro znaci priznajes da je sadasnji siti bolji tim od ovog reala te godine jer su bili istroseni-hvala na priznanju
Eto nije tesko
Evo ga jos jedan kolega koji se smeje 🤣🤣🤣
 
@Lule28 - aj se bar slozi u ovome . Ali u tom Partizanu je bilo 99% nasih igraca . Naravno napredak je ucinio svoje pa ako jos malo budemo napredovali bice dobro ako imamo jednog naseg u prvoj postavi . Ne mozemo mi pratiti velike timove ali mozemo bar forsirati nase igrace pa sta bude neka bude .
 
@Banat013 Slazem se, po imenima ovaj tim Reala je bio jedan od najjacih u istoriji, stvarno vrhunska ekipa. Iskreno ne secam se rezultata sa Partizanom, ali mi se cini da je ova ekipa Partizana bila malo slabija (iako su ovo sve dobri domaci igraci, odlicno sastavljen tim) nego sad ekipa Zvezde. Najvise mislim na takticki deo, ekipa kao ekipa je dobra, secam se tandema Duljaj-Nadj, tu nije moglo nista da prodje.. Lopta prodje po neki put ali igrac nikad 😂 💪
 
@Banat013 Slazem se, po imenima ovaj tim Reala je bio jedan od najjacih u istoriji, stvarno vrhunska ekipa. Iskreno ne secam se rezultata sa Partizanom, ali mi se cini da je ova ekipa Partizana bila malo slabija (iako su ovo sve dobri domaci igraci, odlicno sastavljen tim) nego sad ekipa Zvezde. Najvise mislim na takticki deo, ekipa kao ekipa je dobra, secam se tandema Duljaj-Nadj, tu nije moglo nista da prodje.. Lopta prodje po neki put ali igrac nikad 😂 💪
Hm . Like si dobio zato sto si odgovorio . Salim se ali sada kada razmislim mislim da nisi u pravu . Treba pogledati gde su posle zavrsavali igraci Partizana ( u koje klubove su presli ) i sacekati ove Zvezdine zvezde gde ce zavrsiti 👍
 
Nazad
Vrh