SPORT-Opšta tema

tako se to radi
b1f578c492a3cbf1b6755498c9f355b3.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Drugi tim Mančestera :unsure: .Zvezda je preplašena.Valjda će Bahar to videti i prekinuti bunker koji nikad ne donosi dobro.Ali na žalost to je igra srpskih klubova protiv jačih ekipa.
 
Mislim da je poraz neminovan, siti je prejak i može da se desi da primimo 3-4 komada u drugom, teško je braniti se ovako.Znao sam da možemo da ih ugrozimo ovako, druga kontra i gol, jer ima mnogo prostora kada izgube loptu na sredini.Oni to mnogo lakše rešavaju jer su ekipa od milijardu evra, sila od igrača i trenera, kako god, ne treba kukati, izginuli smo pošteno 45minuta.Sastav je logičan, Kraso je igrač koji voli loptu u nogama, ali nije trkač kao Bukari, zato je Ndije u špicu da se gura jer je fizički jak a ovamo sve karte na odbranu, e ovako izgleda kada Zvezda igra u Srbiji protiv bunkera pa ih kazne iz kontre.Sa Nemcima ce biti lakše i sa Švajcarcima, daleko su ispod Sitija.
 
Hahahahahahahahahaha
Uvek ali uvek dodje nesto pa objavis kasnije
A ono sto napisea i tvrdis i objasnjavas ovde sa 10postova promasis sve

E moj OMONIJA 🤣🤣🤣🤣🤡🤡🤡🤡
 
E sad vidite svu mudrost nekih ljudi ovde na forumu,odmaranje igraca Pepa----Borjan bolji od Glazera----Barah nema pojima---3+ i vise prvo lagano i ostalo


Kakav golman je Glazer!!!!!!


Nazalost primamo u drugom pol. lagano golove jer smo vec u 35min prvog bili gotovi sa snagom i energijom
Ja mislim da ce posle ove tekme Glazer da postane vrhunski golman 🤣
 
Vrhunski . Bice 6 komada protiv Lajpciga . Jel ti ne vidis da on ne zna da hvata loptu . Boksuje je non stop . Za nasu ligu je vrhunski jer protivnik nema vise od 3 suta u gol .
Aj mani me gluposti pisanja,sity ce imati preķo 40 suteva na gol veceras

Lajpcig ce biti iznenadjenje lige samp ove sezone....ima strasnu ekipu
 
Znaci DOMACINSKO VODJENJE svaki dinar se umnozava racionalno jer je oskudacija I JOS JE OSTALO OD SILNOG MEGA SOPINGA :sta: ⁉️
Nego LULE28 u veliki hleb ubaciti uzeglu zadriglu podrigusu sa obiljem kancerogenih emulgatora i zvakati polako a da bi usteda bila jos veca ne koristiti majonez EM SIT EM VELIKA LOVA OSTALA U DZEPU ALI KOZNE GACE MORAJU DA SE KUPE JER OVE SA BUVLJAKA VEC SPADAJU /olabavio se lastis/ cuj ovo Glazeru 1,5 miliona Baharu 2 miliona a Terza i Zvalavi zvacu leba i salamu a sve u cilju ustede :haha:
E moj mladi i naivni slikaru tebe nIisu ucili da teoretski ljubav lepo zvuci malcice je drukcije u praksi a mnogo toga jos uvek se uci ::vadjenje_repe:: ..............................sta rece JOS SU I ZARADILI ::super:: ........... ...... STA RECI KOJU POLUGU POSLATI ::pomoc:;
A pa tek sad vidim ovo posto si mi na ignore pa ne pratim sve sta pises i baljezgas
I partizan je u plusu u TRANSFERIMA 2miliona
E sad sto ti ne kontas nista sta se pise vec sve svodis na terzu,vucica i ostale eto sta da ti kazem....uplati sledeci tiket malo ranije od 5min meca kao ovaj da zvezda daje gol prva
 
Ja razumem kvalitet mančestera ali ako igraš bunker celu utakmicu,ne možeš očekivati ništa dobro.Da su primili 10 golova a da su igrali srčano,ne bi mi bilo krivo.Sa Lajpcigom neće biti ništa bolje.I oni melju.Rasturili su nas kao Norvežani Partizan.Za ovakvu igru nam nisu bila potrebna pojačanja.Jedino mi je Lučić pokazao da se ne boji,provozao malo Vokera.Fizički nije Zvezda spremna za teže utakmice.Uopšte,svi naši klubovi.Protiv Švajcaraca će opet biti da nismo imali sreće.Sa ovakvom igrom,bolje da sede kući.
 
Ma naravno da nije,covek radi u kladzi(sto nije nista negativno,posao ko posao) i usliko tiket
20:55"13 sekundi uplacen
Covek prica da siti unistava zvezdu vec u prvom i onda postavi tiket totalno kontra od toga sto pise i objavi-tako se to radi 🤣😁🤣🤡 cirkus
Pa ja prateci njegove postove sam zakljucio da u stvarnom zivotu takvom liku se verovatno ne bi javio ni na ulici da prodje pored mene, verovatno je covek totalno nemoralan i sklon mahinacijama. Ali danasnji svet interneta je dozvolio takvim likovima da pisu mazu i lazu bez posledica.
Pre 40 god bi takve likove nabambusli u selu i proglasili lazovom....
 
Nazad
Vrh