SPORT-Opšta tema

Sad da vidimo drugo polufinale. Nije isključeno da Švabe mogu da pomrse račune Amerima. Mogli su da vide dve pobede evropskih timova nad američkim. Ako su nešto ukačili od toga, može biti svašta. Mada ipak ne bih stavio novce na njih 😇, zentara sam a i ne kockam se :haha:
 
Sad da vidimo drugo polufinale. Nije isključeno da Švabe mogu da pomrse račune Amerima. Mogli su da vide dve pobede evropskih timova nad američkim. Ako su nešto ukačili od toga, može biti svašta. Mada ipak ne bih stavio novce na njih 😇, zentara sam a i ne kockam se :haha:

I pomrsiše, ha ha ha :haha: :haha: :haha:

Ko je mogao da pretpostavi ovo finale ....
 
mislim da je proslo vreme kad su amerikanci igrali na ime i snagu, i taj njihov still NBA gde se zapostavlja odbrana a da se igra pod kos i na zakucavanja ne pali kod evropskih timova.
 
Nikad slabije prvestvo i slabiji timovi.

Ameri doveli sedmu postavu, sport je pao u kvalitetu i to mnogo (kosarka,fudbal...). Nba je smesna liga kada se uporedi sa ranijim periodima.

80% ekipa igra neku divlju kosarku.
 
NAJVECI KABARE US OPENA Medvedev i Djokovic u finalu i sta sad ZA KOGA DA NAVIJA SVETSKI DZET SET I KOME SADA DA ZVIZDE tesko ce publika moci da odluci za koga da navija a moze da se desi da zvizde obojici ceo mec :haha:
 
Kada je bio mec u Beogradu u kvalifikacijama navodno Ataman nije dao zeleno svetlo Micicu da dodje da igra a sada je mogao ali nije hteo .Somborac je hteo da se odmori na hipodrumu a ako ima boga Aleksa treba da bude svetski sampion a ova dvojica ce ostati SAMO STRANI IGRACI :sta: NAROD CE IH SE SECATI KAO STRANE IGRACE ::lose:: i mozda treba rasteretiti i ne upucivati pozivnice vise UMORNIMA neka odmaraju i neka posvete svoje zivote i Pejsersima ,nugetsima ,timbervulvsima i kavlirsima a ovo ovde neka bude NESTO LICNO ZA DUSU OVOG NAPACENOG NARODAA TREBA NEKADA ODIGRATI NESTO I ZA SVOJU DUSU I SVOJU OTADZBINU VALJA SE :cool:
 
Ista meta isto odstojanje ti nastavljas u istom tonu.Trebao si dodati i one povredjene i zahvaliti se delimicno i njima.Ti verujes u to?Nedovicu hvala za sve ali nekaga,makar sam ja Zvedas dobar je on nama.Za Aleksu svaka cast navijacu uvek za njega jer je pokazao svima da je igracina on je vukao povredu cele sezone ali to nije prepreka
 
E sad,postavlja se pitanje.Za olimpijske igre koje je izborila ova ekipa hoće li imati prednost ovi igrači ili će se zvezde smilovati i odlučiti da igraju.
Šta raditi?
 
Realno Borisa je tu bio jedanajsti igrac, i njegovi minuti bi bili minimalni. Naravno da ne potcenjujem njegovu zrtvu, samo gledam realno. Da nije povredjen Lucic bi sigurno igrao pre njega. Zorane Nedovic je bek i ne moze na Borisino mesto.
 
Nedovic nema sanse da igra pod Pesicem, tu ne stima nesto izmedju njega i Pesica, zato je i otkazao. Vidim igra za Zvezdu u priprenim utakmicama.
Jokica treba zvati, tu nema diskusije, Ameri na OI dolaze jaci oni OI smatraju takmicenjem Svetsko za njih je zajebancija
 
Nazad
Vrh