SPORT-Opšta tema

E sad,postavlja se pitanje.Za olimpijske igre koje je izborila ova ekipa hoće li imati prednost ovi igrači ili će se zvezde smilovati i odlučiti da igraju.
Šta raditi?
Tesko pitanje, ali kad bi tako gledali onda bi trebalo da igra ekipa koja je izborila plasman na SP, a tu je stvarno iz opravdanih razloga bilo svasta. Kuridza, Mitrovic, Jaramaz, Djurisic, Peno, Lazic, Smailagic, Djokovic, Radanov, samo su neki koji su igrali kad niko nije mogao, ali realno nisu za SP, mada mislim da bi i Smajli uz Lucica koga sam gore pomenuo mogao biti na SP verovatno umesto Borise, ali neka se on oporavi i zasluzeno dobije ako bog da zlatnu medalju.
 
Poslednja izmena:
Nedovic nema sanse da igra pod Pesicem, tu ne stima nesto izmedju njega i Pesica, zato je i otkazao. Vidim igra za Zvezdu u priprenim utakmicama.
Jokica treba zvati, tu nema diskusije, Ameri na OI dolaze jaci oni OI smatraju takmicenjem Svetsko za njih je zajebancija
Sa Nedovicem se nesto dogadjalo u toku cele sezone. Ni kod Ivanovica se nije naigrao u Evroligi.
 
To neznam stvarno . Probaj na guglu ako te bas zanima . CIPS se zove agencija ovde za licna dokumenta , tu mozda ima podataka ko je koje narodnosti , neznam dali su im javni podaci.
 
Pokusevski, Smajlagic i Lucic sigurno za njih ima mesta. Ove zvezde Micic, Jokic , Kalinic sto nisu hteli nema potrebe zvati.
 
Sva trojica igraju na slicnim pozicijama sto je problem u startu, s tim da Smajli moze da bude i klasicna petica.
 
Što se tiče Jokića, on je rekao i pre finala da neće ići na ovo prvenstvo. Samo je savez odlučio da to nesaopšti, najverovatnije misleli ma predomisli će se.
Šta sledeće godinne na OI na primer osvojimo zlato sa sve Jokićem u ekipi, šta onda?
Jel će biti konjušar?
Što on mora da nešto daje narodu i šta je on dužan reprezentaciji?
Sam svojim radom je potpisao prvi ugovor, postao franšizninigrač, prvi Srbin, priča se da mu sleduje još veći ugovor. Zašto on mora da igra?
Nikom on ništa neduguje.
Još gore što ga nazivaju svakakvim imenima.
Ne igra jedan igrač već tim,to se pokazalo i u NBA i na ovakvim takmičenjima.
Pa Dirk je došao do finala pa ga nije osvojio 2005.
Mesi je u Barsi uvek imao pored sebe igrače, takođe sada u Argentini 10 koji su ugrizali za njega.
Pa veliki Džordan bez Pipena a kasnije i ludog Rodmana ne bi bio to što je postao.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Znaci ne duguje on nista, ali 12 budala duguje i svi ovi momci koji su igrali kroz kvalifikacije takodje su duzni???? Vuleta je duzna?? Boskovicka?? Ognjenovicka sa gotovo 40 godina i gomilom medalja je duzna??
 
U obavezi su da igraju za reprezentaciju.Sada se sve to popišmanilo.Ja bi mu oduzeo Srpski pasoš pa nek igra za SAD.
 
Pričali su Tanjević, Smago, Vujošević i Trifunović kod Miklje da je i veliki problem kada se igrač kasnije prilkjuči pripremama, misle na NBA igrače, da to nije dovoljno da ti igrači kasnije na turniru imaju problema.
FIBA treba od FIFE da prepiše, tamo nema otkaza već je prestiž podići boginju.
Manite se tih komunističkih sranja oduzeti pasoš ako ne igra. Djoković i Jokić su najbolji ambasadori naše zemlje. Najbolji su u tome što rade

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
E kad bi oduzimali pasose veliki sinovi nase zemlje 90-ih godina bi ostali bez njih.Bitno da se pljuje igrac a razlog niko od zvanicnika da napise.Ostaje da mi kao navijaci razglabamo
 
Što se tiče Jokića, on je rekao i pre finala da neće ići na ovo prvenstvo. Samo je savez odlučio da to nesaopšti, najverovatnije misleli ma predomisli će se.
Šta sledeće godinne na OI na primer osvojimo zlato sa sve Jokićem u ekipi, šta onda?
Jel će biti konjušar?
Što on mora da nešto daje narodu i šta je on dužan reprezentaciji?
Sam svojim radom je potpisao prvi ugovor, postao franšizninigrač, prvi Srbin, priča se da mu sleduje još veći ugovor. Zašto on mora da igra?
Nikom on ništa neduguje.
Još gore što ga nazivaju svakakvim imenima.
Ne igra jedan igrač već tim,to se pokazalo i u NBA i na ovakvim takmičenjima.
Pa Dirk je došao do finala pa ga nije osvojio 2005.
Mesi je u Barsi uvek imao pored sebe igrače, takođe sada u Argentini 10 koji su ugrizali za njega.
Pa veliki Džordan bez Pipena a kasnije i ludog Rodmana ne bi bio to što je postao.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Zamisli MILANE M da pravis svadbu i da ti na svadbu ne dodje covek na koga si najvise ljubavi poklanjao drug ,ujak ili stric a ne dodje jer je imao da peca ili timari ragu .Pa tog istog coveka pozoves na slavu a on te opet otkaci pa ga pozoves na krstenje pa ga pozoves na svadbu od dece i on opet ne dodje i neko ti kaze A STO MORA DA DODJE ⁉️ ili neko doda ON JE AMBASADOR NECEGA ⁉️
Ovo nije presedan u Srbiji ovo je veoma redak slucaj uopste u svetskoj kosarci ja ne pamtim ni jednu internacionalnu zvezdu koja je otkacila svoj savez ili dres pa cak i oni naturalizovani crnci u Francuskoj koji i nisu Francuzi su se odazivali .Ovo je najveca sramota koja izaziva gadjenje kod naseg naroda a njega nikako ne stavljaj u kos sa Noletom jer Nole je natupao na olimpijskim igrama vise puta i osvajao Davis kup sa Srbijom .Nole je ikona i on se oduzio ovoj drzavi na najlepsi moguci nacin ali ovo sto radi konjusar je mnogo jadno i bezosecajno .Da nacija dozivi da se stranci u nasoj kosarci nude da igraju za Srbiju a da ovaj nece i da selektor usled cestih neodazivanja razmislja da ubaci strance u reprezentaciju to je takva mizerija da nema gde dalje .
A ono istina je da on ne duguje nikome nista i ja to definitivno vise ne bih zvao barem da vise niko ne igra pipirevku sa narodom OCU KAKIM NECU KAKIM ili MOZDA CE DA SE PREDOMISLI sta da ceka narod DA SE KONJUSAR SAZALI I IZ SAZALJENJA ODIGRA . Ali napominjem ovo je jedini slucaj u istoriji Evropske kosarke .Kalini bi oprostio jer se uvek odazivao srcano do daske a i ovog Micica bi otkacio jer i to je slicna skola kao i ovaj slaninar
 
Nazad
Vrh