SPORT-Opšta tema

@mornar да појасним у вези голмана... Кад смо оној бандери дали плату од 800 хиљада евра што не би овом милион и двеста?

Шта је то бандера више показао?
 
@mornar ево и рваЦки Динамо испао у лигу конференцију а твоја омиљена бандера примила шест комада.

Да пронађеш друге пројекте које ћеш да хвалиш.

П.С. није ни чудо да су испали кад су продали једног играча и чини ми се голмана?
 
Ne bi vodja navijaca crno belih toliko nervirao sve zvezdine navijace samo da je mrvu realan. Znamo svi mi da nam je drzava u rasulu, tako i sport, fudbal, kosarka, odbojka, od timova nema nista ostala samo reprezentacija. Ali ono onoliko hvaljenje i dizanje u nebesa kk partizan, nebo je granica i ostale bljuvotine, a sistem isti kao u svakom sportu kod nas. Drzavne pare i prodavanje magle. Mene licno to nervira, i ne razumem takve ljude...
 
@mornar ево и рваЦки Динамо испао у лигу конференцију а твоја омиљена бандера примила шест комада.

Да пронађеш друге пројекте које ћеш да хвалиш.

П.С. није ни чудо да су испали кад су продали једног играча и чини ми се голмана?
Nije Borjan kriv za golove.A Dinamo je pao sa velike visine kao i KK Partizan.
 
Penal je u najmanju ruku sumnjiv ali morao ga je svirati jer bi morao onda nešto svirati za ono guranje posle.I budite sigurni da se ovakvi penali ne sviraju u Evropi.
 
Zoki čist penal za Zvezdu. :haha:
Ako ovako budete igrali i ligu šampiona neće biti dobro.
Penal je čist.Za ovo drugo si u pravu.Mislim da Kraso previše sebi dozvoljava,mnogo drži loptu .Ja bi ga malo pustio da greje klupu.Mislim da je velika konkurencija u timu i da sada svi pokušavaju da se dokažu na uštrb timske igre koja je krasila igru do Voždovca.Od Bahara sve zavisi.Ako ne vidi ono što ja vidim i nešto ne promeni,nema tu uspeha ni u našoj ligi a ne u LŠ.I trčanje izostaje.Nisu mi jasne neke stvari.Odbrana koncepcijski slaba,igrački je dobra.
 
Nisam ni sumnjao da je penal čist.I ako je postojao udarac od strane igrača Pazara on je bio posle šuta.Tako da je penal u najmanju ruku problematičan.Svesni smo mi da se navlači za Zvezdu ali bar priznajte a ne da branite nešto što nije za braniti.
 
sta je ovde ovaj doticnni mrkela l-0ose rekao?


jel kontas da Partizan jos uvek nema poraz u ligi

pre 2 godine stanojevic od stankovica izgubio titulu u derbiju a vama lose :haha: 2 jebena boda razlike stankovic dobio ligu,strucnjak sns-ov


doduse super mi sto vec znam da IMT daje bar gol protiv vas u nedelju,bice love
5 minut meca IMT daje gol

hvala i prijatno
 
Ако буду имали среће да их амери не напуне много па да ухвате нешто од ласт минит понуда за летовање...
Али да навијачки испратимо и четвртфинале...

А матори и треба на пецање:

 
Ако буду имали среће да их амери не напуне много па да ухвате нешто од ласт минит понуда за летовање...
Али да навијачки испратимо и четвртфинале...

А матори и треба на пецање:

Nisam razumeo na koga si mislio za letovanje?
 
Nisam razumeo na koga si mislio za letovanje?
Опет сам се огрешио о репрезентацију... Мислим да ћемо боље да одиграмо против Литваније.

Видећемо... пробаћу да се суздржим да не коментаришем репрезентацију...
 
Nazad
Vrh