SPORT-Opšta tema

Kod arapa nema poreza na platu(zaradu).

Nisu arapi mutavi, to je projekat kod njih. Deca su im gojazna, da bi ih podstakli da se bave sportom zato dovode zvezde.
 
Mene najviše zanima koliku su krajnji limiti mnogih fudbalera koji odlaze u Arapski svet?Mogu da razumem Pavkova, nije zaradio veliki novac ovde, tamo ima solidnu zaradu, obezbedio se svakako ali Mitrovic i Sergej?u najboljim godinama, njima je važan samo novac a vec ga imaju za dve generacije, to je bolest i to teška.Njima više fudbal nije prioritet, samo bogati ugovori, igrali bi i za crnog djavola.Uvek je novac bio glavni faktor i to je razlog zbog kog nikada necemo imati uspeh sa reprezentacijom, sve su to izvikane zvezde koje gledaju kako da se sačuvaju od povreda.Dodju, otaljaju posao i onda traže bogate ugovore.Mislim da se ne moze kupiti baš sve novcem, arapi pokušavaju na silu da naprave jaku ligu.Pokušavaju da ubace u LŠ svog prvaka ali ne ide to tako.Nije ovo dobro nikako, sve vodi u propast.
 
Eto prilike za naseg precednika da uveze nove snage i malo osvezi glasacki kadar . 😂
Ne treba mu jos desetak godina . Ovima nasima uspeva da ispira mozak a ovi uvozno mozda budu zeznutiji 🤣
@zeljkoo - kao da sam ja komentar napisao 👏 . I posle da cenimo takve fudbalere i da kidamo zivce kada budu igrali za reprezentaciju . Ja ih necu kidati a ostali neka se pale .
 
Kakve budalastine pisete ti je za analizu zaista


Covek dobije 25mil za sezonu i vi se pitate zasto je otisao tamo?
U Fulamu jedva do 7miliona godisnje

Daj ne kenjajte molim vas
Isto i Sergej dobio istu platu a u Laciu ima jos manje oko 5milona godisnje a sad cepa 25miliona...i vama cudno???
 
Posto je ovo poljo forum da li bi vi radili zemlju za zaradu od 500e godisnje po jutru ili da vam dodje neko i kaze evo ti 3hilj evra za jutro??? Primer samo navodim

A ovo u fudbalu su jos veci i ludacko veliki novci
 
Па наравно да не би. Из праксе се види да наши земљорадници дају своју зараду извозницима. И још тапшу срећно. И сад наравно да су криви они што хоће да цене себе.

Лукави енглези су господарили арапским новцем али Арапи су се досетили да могу за те исте паре и да доведу звезде код себе.
А можда се капитал полако сели на исток.

Ако Лука Јовић дође у Звезду онда пиши пропало још пар сезоне а не само ова.
 
ma to su radili i kinezi pre nekoliko godina

lepo rekao Tevez--niko ne zna da se ja brinem o 70-80 ljudi mesecno(rodbina i neki prijatelji) i onda se pitate sto sam otisao u kinu(otprilike tako neka izjava)

Jovic nema sanse da dodje u Czv sada
 
Ok @Lule28 kapitalisto u dusi . Ako mu 7 miliona nije dosta onda mu nece biti dosta ni Arapskih para . Jbg. porsce apetiti 100 ljudi oko njega i sve ce mu potrositi 🤣 . Znaci ti si spreman da dusu prodas djavolu samo da suncokret neredne tri godine kosta X cenu ? Mislim da ne bi jer jos zivis u srbistanu a mogao si da odes negde drugde i vise zaradjujes 🤔
 
Ok @Lule28 kapitalisto u dusi . Ako mu 7 miliona nije dosta onda mu nece biti dosta ni Arapskih para . Jbg. porsce apetiti 100 ljudi oko njega i sve ce mu potrositi 🤣 . Znaci ti si spreman da dusu prodas djavolu samo da suncokret neredne tri godine kosta X cenu ? Mislim da ne bi jer jos zivis u srbistanu a mogao si da odes negde drugde i vise zaradjujes 🤔
Nigde veze u ovome sto ti sad pricas i pises

Covek igra fudbal i to mu je posao

Zaraditi 25mil za godinu ili 7miliona nikako nije isto

Ne postoje pare koje se nemogu potrositi a potrositi 7 ili 25miliona nije isto sigurno
 
Pa i politicarima je posao da lazu . Pusti to . Prodao je veru za veceru i to ce ostati moje misljenje .
 
da je tolika igracina kao sto se prica o njemu odavno bi vec bio u nekom boljem klubu od Fulama,da ne pricamo da kod beniteza nije igrao pa je trebao da se vrati u belgiju
ocigledno da ima nesto sto mi neznamo o njemu
 
Mitrovic bi mozda u neki jaci klub da tipa Everton koji je sada truba, Vila tako neka ekipa. Cak se spominjao i Celsi. Sms lenj igrac, 10 godina ide u Real, Man utd... Nece ga niko, da sad nije otiso ostao bi vecno u osrednjem Laciju.

Mitrovic je jos malo 30, svi gledaju da dovode mlade perspektivne igrace.
 
Sergej nije otisao iz Lacija jer je vlasnik lacija trazio svaki prelazni rok preko 100mil za njega

Na kraju su ga sad dali za nesto preko 40miliona,pre neke 2 godine su mogli sigurno duplo dobiti ali hteli su jos vise

Nedavno u zavrsenoj takozvanoj Arapskoj ligi sampiona proglasen igracem turnira
 
Nazad
Vrh