SPORT-Opšta tema

Što je sigurno,sigurno.Jel nije malo simptomatično,penal u drugom minutu?Al ajde,biće ovo dugačko prvenstvo.
 
Pa penal napravis kad vidis da ne ide, a ne odmah u prvim minutima. Interesantno da nema nijednog komentara o utakmici u NS.
 
Kazi mi KALMANE58 sta ocekujes od ovog skupog projekta fc Crvene Zvezde sta ce da uradi protiv Partizana na jedinoj pravoj proveri u ovoj jadnoj prvoj ligi Srbije da li ocekujes mucenje i udaranje glavom u zid ili ocekujes kao moj zemljak VUXSD 4 komada lagano :sta: ⁉️
Ne ocekujem nista posebno bice kako bude ne bavim se prognozama,to je tvoj fah.Vise brinem za tebe jer kad pocnes da udaras glavom u zid bice bolno.Prozivas Patrijarha da je uticao na nedolazak Mirotica ,spominjes uzegle salame a potopljen zemunelo gde ce deca da doruckuju vodite ih na burek?Ne huli na Boga smanji malo dozivljaj i navijaj mirno
 
Vidim da se radujete što je prokisao Zemunelo,ne može kod vas ni prokisnuti kad ga nemate.On je napravljen u ono vreme kada ste vi imali mnogo više para od transfera igrača ali izgleda ih je pojela maca.
 
Ma daleko od toga da se radujem iskreno mi je zao.Zato uvek pisem treba se baviti problemima u svom dvoristu,a vi cistite samo u nasem.Nego recimi juce cujem podatak vas igrac mislim da se zove Salgado najskuplji igrac u istoriji Partizana,znam za Mijatovica pa posle Fejsu ako ovaj napravi upola takvu karijeru na konju ste
 
Ma daleko od toga da se radujem iskreno mi je zao.Zato uvek pisem treba se baviti problemima u svom dvoristu,a vi cistite samo u nasem.Nego recimi juce cujem podatak vas igrac mislim da se zove Salgado najskuplji igrac u istoriji Partizana,znam za Mijatovica pa posle Fejsu ako ovaj napravi upola takvu karijeru na konju ste
Nisam čuo za koju je cifru došao.Sve je moguće sa ovakvom upravom,verovatno pune svoje džepove.Nema tu kvalitetnih stranaca.
 
Jel da to je strasno a vi sto ne igrate dve godine domacu ligu pa to je normalno.Da ne mesamo mi babe i zabe ono sto vi napisete to je sveto nema kontra argumenata ali neka.Mozda je nekome i cilj da nas zavadi da bi sakrili svoje namere i dela.Ja postujem svakog iskrenog navijaca drugog kluba ali bez lupetanja:Samo nebo je granica: tu odlucuje novac i mi tu nemamo sta da trazimo
 
Prvu ligu Srbije ne pratim vise od 20 godina a posmatrajuci prazne tribine vidim da ni ostatak nacije ne gori od zelje da nesto konkretno vidi .Ovde na forumu verovatno usled totalne finansijske impotencije klubova i sterilnosti na euro sceni nastupa zvrljanje o domacoj ligi a to mu dodje kao neka uteha a i to je lepo samo ko voli . 🚾
Medjutim svako euforicno iskakanje iz sina izjavama da je napravljen tim velikog potencijala koji ce da zbuni Evropu i da bude nepremostivi bedem tu ja nastupam i spustam letace u pridzemlje a i u podrum po potrebi .Ja sam od ljudi koji vole fudbal i naciju i nemogu vise da gledam crkotinu koji umire na aparatima dokle vise gasi infuziju da se ovo polako zavrsava jer ovo vise nema smisla
 
Kazi mi KALMANE58 sta ocekujes od ovog skupog projekta fc Crvene Zvezde sta ce da uradi protiv Partizana na jedinoj pravoj proveri u ovoj jadnoj prvoj ligi Srbije da li ocekujes mucenje i udaranje glavom u zid ili ocekujes kao moj zemljak VUXSD 4 komada lagano :sta: ⁉️
Šta te briga-ti ne pratiš našu ligu.
 
Nazad
Vrh