SPORT-Opšta tema

Vidis ja bas naprotiv pratim nasu ligu koja je meni svetinja u svim sportovima vama ne jer vi mozete kako hocete.Dal je domaca liga dobra naravno da nije ali i to je Srbija.Gledao sam juce na areni sve tri utakmice i ja treba da slusam tvoje gluposti a ti tvrdis da ne pratis 20 god pa odakle ti svi podaci o Zvezdi,ja gledam i IMT ali gledam i vas kojima je Samo nebo je granica
 
Namazan si i nitro farbama a i ovim uljanim RESPECT ZEMO
Мени драго да си разумео... што много говори о твојим интелектуалним квалитетима... Чак ми се и свиђа овај твој благо еротски шармантни хумор. Све се разумемо...
Ми овде пишемо за домаћу употребу... кад почне европа онда ћемо према резултатима... до тада можемо да се ''пувамо''...

Генерално ни тренер није више задовољан... нешто се променило од меча са Фиорентином... да ли су тада почели да флертују са Јовићем који је један велики промашај где год да је играо... а није лош дечко... него му треба више социјалне уметности него фудбалске... а направио би карамбол у тиму са платом и понашањем...
Јер у Русији је била лепа игра као одговор на игру противника... (Манчестер Јунајтед за балкан)...
Али ова игра у пинг понг лиги није таква да се даје могућност да се игра онако како би ја хтео (Манчестер Сити за балкан)...

Да није било ових лаких пенала против ова два клуба а била су оба чисти као суза... било би много тешко... или ипак мало теже... Ова два нападача Красо и Олајинка нуде предност и превагу а такође и ови ''наши'' играчи и као и млади момци имају вештине мање-више него остатак лиге.
Али неће све ићи тако лако... видећемо када наиђу на ''тврдо'' кад се екипа ушанчи па крене да се лакта и бије по ногама... Али доста тимова ''живи'' од Звезде и добијају играче па неће баш много запињати...
Зато сам и писао о Сурдулици и тој провери... изабрао би неког уиграног српсколигаша на џомбастом терену па да виде ове звезде како се игра фудбалица...

Ето... желео си неку врсту анализе... хајде мало ти напиши нешто ближе о овим твојима... имате сва брза играча са овим искусним да не напишем маторим Израелцем изгледа добра комбинација... никако ми се тренер не уклапа али изгледа да сам га потценио... Нападао је Партизан много више него Војводина... неће то бити толико лоше... Можда се и одбраните да не примите 5 комада...
 
Poslednja izmena:
Мени драго да си разумео... што много говори о твојим интелектуалним квалитетима... Чак ми се и свиђа овај твој благо еротски шармантни хумор. Све се разумемо...
Ми овде пишемо за домаћу употребу... кад почне европа онда ћемо према резултатима... до тада можемо да се ''пувамо''...

Генерално ни тренер није више задовољан... нешто се променило од меча са Фиорентином... да ли су тада почели да флертују са Јовићем који је један велики промашај где год да је играо... а није лош дечко... него му треба више социјалне уметности него фудбалске... а направио би карамбол у тиму са платом и понашањем...
Јер у Русији је била лепа игра као одговор на игру противника... (Манчестер Јунајтед за балкан)...
Али ова игра у пинг понг лиги није таква да се даје могућност да се игра онако како би ја хтео (Манчестер Сити за балкан)...

Да није било ових лаких пенала против ова два клуба а била су оба чисти као суза... било би много тешко... или ипак мало теже... Ова два нападача Красо и Олајинка нуде предност и превагу а такође и ови ''наши'' играчи и као и млади момци имају вештине мање-више него остатак лиге.
Али неће све ићи тако лако... видећемо када наиђу на ''тврдо'' кад се екипа ушанчи па крене да се лакта и бије по ногама... Али доста тимова ''живи'' од Звезде и добијају играче па неће баш много запињати...
Зато сам и писао о Сурдулици и тој провери... изабрао би неког уиграног српсколигаша на џомбастом терену па да виде ове звезде како се игра фудбалица...njis
i неку врсту анализе... хајде мало ти напиши нешто ближе о овим твојима... имате сва брза играча са овим искусним да не напишем маторим Израелцем изг ZећеndeJ DEJSTV. and
Nema sta da se kaze sve je napisamo i dotakli smo dno dna . Sve je otkazalo kod bolesnika koji umire na aparatima ali bolesnik iako je dugo u dubokoj komi bice tu jos dugo dugo najverovatnije dok ne zglajzne najveci dusevni bolesnik ovde samo privatizacija moze nesto da promeni a sve ove druge kombinacije su kupovina vremena i mlacenje prazne slame .Sada Zrinjski igra kvalifikacije za ligu sampiona a mi ne igramo ni kvalifikacije za konferenciju i koga to briga niko ne snosi odgovornost za takve bunare i propadanja i moralna i finansijska .
Gledam intervju Dzeka pre neki dan kod Marija Stanica i on kaze mogu da budem igrac utakmice 3 vezana kola ali ako nedam gol javlja se pritisak i odgovornost jer za to si doveden ali u Srbiji ne postoji moralna odgovornost ili bilo kakva druga za bunarenje i poniranje covek ukanali romaticare za vek i vekova i dodje kod vas a nazalost stradaju jadni treneri i nastavlja se golgota .Kada sam pomenuo jeftine rezijske novinare koji sluze da opravdavaju nestrucne uprave ja ne mogu da citam i slusam te nebuloze npr sada ponovo za ovaj tim Zvezde vicu najaci od 91 i sto je najgore postoje ljudi koji se primaju na te baljezgarije. Reprezentacija isto prolazi golgote godinama i oni koji treba da podnesu raport i odgovornost nema ih u sirokom luku
] Dok nisu krenuli ovi jeftini i neupotre bljivi stranci u nas fudbal to je jo s i licilo na nesto ali ovo je sada kabare u nastavcima kao spanska serija horor
 
Ovo je tim Zvezde dok nije bilo stranaca i ovo su igraci koji su igrali kod Dzaje pred hapsenje i to je bio kvalitet lepo su se i prodali sve domaci igraci i tada nije bio spoljni dug u havarijama kao Cernobil a ovo danas domaci belci kao da imaju zabranu prilaska klupskim prostorijama meni nije dobro kako masa ljudi podrzava ovako nakaradnu politiku nije mi jasno ::lose::
 
E moj Mornar . Verujem da je i te 91 godine postojao neki Mornar koji je pisao kako zvezda nece nista uraditi 😂
Glavu gore zvezdasi . Imate bolji tim nego te 91 godine 🤗
 
Ovo je tim Zvezde dok nije bilo stranaca i ovo su igraci koji su igrali kod Dzaje pred hapsenje i to je bio kvalitet lepo su se i prodali sve domaci igraci i tada nije bio spoljni dug u havarijama kao Cernobil a ovo danas domaci belci kao da imaju zabranu prilaska klupskim prostorijama meni nije dobro kako masa ljudi podrzava ovako nakaradnu politiku nije mi jasno ::lose::
Jel tako misliš i za KK Partizan.
 
E moj Mornar . Verujem da je i te 91 godine postojao neki Mornar koji je pisao kako zvezda nece nista uraditi 😂
Glavu gore zvezdasi . Imate bolji tim nego te 91 godine 🤗
90 tih godina smo znali sve igrace druge lige koji obecavaju i nista nije bilo strano i nije moglo da se sakrije a sve je bilo i medijski pokriveno savrseno .Poseta na utakmicama druge lige je bila na zavidnom nivou a da ne pominjem drugu Srpsku ligu to je bila liga u rangu danasnje prve lige .Poznato je bilo u javnosti koji omladinci zavredjuju paznju iz omladinskih pogona .A ovo danas ode delegacija za Francusku da sopinguje a niti znaju gde i niti znaju sta i onda se vrate sa punom vrecom nekih igraca koji su ispazareni na velikom sezonskom popustu a pre toga je i isporuceno nekoliko proslosezonskih promasaja drugoj ligi na kaljenje .Kod nas je do skora najskuplji igrac u istoriji bez angazmana Sejduba Suma trebao da predje u Novi Pazar .Zato i ove silne analize kod crveno belih jos uvek zbunjuju dok ne naidje pravi Serif Meklaud a tu cemo da vidimo ko kosi a ko vodu nosi .
A dali je ovo najbolji tim od 1991 do danas saznacemo vrlo brzo po gol-razlici /ako bude do minus 16 to je onda odlicno pripremljena ekipa ali ako bude minus 17 pa uzbrdo to je vec onda zrelo za blagu kritiku 🤔
 
U poslednje vreme gledam malo vise kosarkaskih podkasta i gosti bukvalno zale i kukaju za onu Srpsku ligu, prvu, drugu, kako se u tim ligama kalio celik. Kako Zuca Mitic dodje sa njive ili iz drva na prvo podbacivaje lakat u rebra pokaze da si doso u njegovu kucu i nema kurcenja, zavrsi utakmicu sa 30poea i ode d apije pivo.
Ja se secam 90ih i naseg fudbala, Milicionara koji preko noci postade ime u fudbalu, Obilica i osvajanje titule, onih 5:0 Partizanovih od Kroacije valjda, mi klinci gde da nas Hrvati toliko napune, ali se secam derbija, pa prepucavanja po skoli, kasnije po busu. Kovacevica, Save Milosevica i marame, Dekija Stankovica, Ilica, Mijatovica(precka i dalje odzvanja),2003. i Lige sampiona, Ilica i njegov promasaj, Zigica protiv Rome, Kezmana, Pantelica i mucenje kako go za reprezentaciju nije mogao da da, Vidica i dominacije Zvezde u to vreme na Marakani. Secam se i stranaca koji su prekinuli dominaciju na Marakani, izskreno imena ne(bese napadac i jedan vezista Diera valjda i neki na M) . Kako je vreme prolazilo, sve se manje pricalo o fudbalu i kvalitetu, pocelo je vec tamo 2005. npr, sve manje ljudi se zanimalo za isti, malo je to zbog reprezentacije se popravilo 2006. i 2010. ali o klupskom fudbalu u to vreme uglavnom se pricalo sa setom i to su pricali stariji koji su isli na utakmice Radnickog, gledali velikane tog vremena.
Ovo sada je sranje, jednom recju, dok se bogati nekolicina ljudi se svadjaju, sve je po principu Hleba i igara...
 
Što se klupskog fudbala tiče može nas spasiti samo liga kao u košarci što je ABA liga gde bi bili najbolji klubovi iz EX YU.Samim tim bi bilo dosta jačih utakmica i bili bi mnogo spremniji za evropska takmičenja.Ovako svetla na kraju tunela-nema.
 
o cemu vi?

srbija ima direktnog ucesnika lige sampiona

rezim i liga nam je takva kakva je
sada je miljenica zvezda pre 15 godina bio partizan,kada se vlast promeni moguce da ce opet partizan vladati ligom,tu smo gde smo

krasso i olenijka su dosli jer ce igrati ligu sampiona
jedan ovde nas clan nikako to da shvati pa kaze mogli su igrati u francuskom nekom klubu...e taj francuski neki klub igra za 10 mesto u toj ligi i to je to
a ovde ce se bar 6 puta intonirati himna lige sampiona(ako sve odigra naravno) i gledace ga sva evropa,ogromna razlika
 
sve je moguce

kako su fk milicioner i obilic postali ozbiljni klubovi tako moze i zmaj od nocaja ;)

sartid,hajduk kula itd itd
 
Ne ula
Što se klupskog fudbala tiče može nas spasiti samo liga kao u košarci što je ABA liga gde bi bili najbolji klubovi iz EX YU.Samim tim bi bilo dosta jačih utakmica i bili bi mnogo spremniji za evropska takmičenja.Ovako svetla na kraju tunela-nema.
Necu da ulazim u tematiku odakle stize novac, ali nasi kosarkaski klubovi su dosli do nivoa da finansijski i kvalitetom mogu da pariraju naj jacim klubovima u Evropi. U fudbalu je to jos uvek daleko i proci ce jos puno vode Dunavom da mozemo da budemo egal sa njima. Neka zajednicka fudbalska liga eks Yu drzava bi bila interesantna, ali sukobi navijaca bili bi velik problem. Eno sinoc u Atini tuca sa smrtnim ishodom.
 
Ne ula

Necu da ulazim u tematiku odakle stize novac, ali nasi kosarkaski klubovi su dosli do nivoa da finansijski i kvalitetom mogu da pariraju naj jacim klubovima u Evropi. U fudbalu je to jos uvek daleko i proci ce jos puno vode Dunavom da mozemo da budemo egal sa njima. Neka zajednicka fudbalska liga eks Yu drzava bi bila interesantna, ali sukobi navijaca bili bi velik problem. Eno sinoc u Atini tuca sa smrtnim ishodom.
posto se taj Dinamo ovde cesto spominje eto razlike a neki upiru prstom upravo u Mamica i Dinamo kao neki reprezent kluba kako bi trebao da izgleda e onda imas situaciju da----Czv igra ligu sampiona direktno dok se Dinamo osvajac 20godina gotovo uzastopno hrvatske lige jebe kroz kvalifikacije

posle ovog sinoc ko zna da li ce i igrati
 
5 -6 mladih igraca iz Smedereva je zadnje 3 -4 godine potpisi valo profesionalne ugovore za Zvezdu i Partizan i zavrsilo se na potpisivanju i politika klubova je dovodjenje jeftinih stranaca koji ne mogu da se kasnije prodaju u jake lige .
Sto se tice Olajinke on je dosao iz Sparte Prag a iz tih tu tu rutu liga je dosao i Sejduba Suma a Kraso je dosao iz druge lige Francuske iz Azaksioa .Dali Srbija ,Makedonija , Crna gora ili Bosna nemaju mlade igrace i talente da mora da se pazar po drugoj ligi Francuske a ovaj Olajinka je igrao nekoliko sezona u Sparti sto govori da se nisu bas otimali za njega menadzeri .Vecu verovatnocu da se dobro proda ima Stefan Mitrovic nego ova dva crnca zajedno ali posle 3 godina posta i ne igranja lige sampiona upalilo se zeleno svetlo i umesto da se sve karte bace u igru ulog je veliki kalkulise se a zna se dokle su takve Kokeza kalkulacije dovele .Sada su to Terza kalkulacije ali ajde da ispratimo .
Pominje se i presing po celom terenu tj posed lopte i vezni red koji strika kao domaca radinost tapiserije PRATIMO U JEDNOM DAHU I CEKAMO DAN KADA CE SE HIMNA LIGE SAMPIONA PROLOMITI MARAKANOM
 
Nemoj više da štrikaščarape,pređi malo na džempere.
Ako si pratio Zvezdu,da li si primetio razliku u igri kada uvede mlađu generaciju koliko je igra lošija.Moram da napišem da je recimo Mitrović presebičan što znači da se već uzvezdio.Možda ta omladina treba da igra protiv Partizana.Nisu oni još za LŠ.Može da ubaci po jednog dvojicu.Ipak im treba iskustva i utakmica.Kad oni to steknu oni se onda prodaju a mi kupujemo strance koje može budžet da podnese.A što se reprezentacije tiče,još je gore.
 
direktnim ucescem zvezda je dobila preko 20miliona evra

da li ce krasso,olajinka,mitrovic i ostali biti prodati apsolutno nema veze

tako su isto moreira,lamine diara i ostali igrali u partizanu kada su ovde osvajali titule i igrali ponekad ligu sampiona
jbg ako se pogleda kako je prolazuio kroz kvalifikacije,bila sramota realno
a ovde se cesto spominje omonija i czv :ROFLMAO:
 
Zvezda igra direktno u ligi sampiona 😳 . Ludilo ja mislio da imaju bar dve tekme kvalifikacija . Sta reci onda . Idemo TSC da i oni udju u tu ligu kako zvezda ne bi bila najgora 🤣
Bio sada Ivica Kralj i kaze o protivniku partizana , sabahu da je ozbiljna ekipa 😂 . Jebo taj fer plej . Ja ne bih tako govorio nego bih rekao dobri su ali cemo ih pregaziti . Takve izjave su mi tipa meteorologa . Moguci pljuskovi za celu zemlju 😊
 
Nazad
Vrh