SPORT-Opšta tema

Vama mladima trcanje a nama starijim rekreacija u soji od 5 do 9 sati dosta.Nije cupavo ali ima uvek sta da se plevi.A da se nadmecem sa kolegom nemam snage nije realan uopste.Nek svako navija za svoj klub ali da ne lupa nek krene iz svog dvorista a ne da se kaci za vlast i sve reseno.Arhivirano Terza je lopov Dzaja isto,a oni sve postenjacine.Samo ne znam jel kolega uvek ozbiljan?
Video si KALMANE58 da je to zatvorena tema za vek i vekove i samo sam previse osecajan i pravdoljubiv i zabolelo me da Borjana koji je srce ostavio na terenu i koji je imao posebno mesto i poseban status na tribinama da se prema coveku napravi jedan nevidljivi zid mislim da je sve to moglo da se resi unutar kluba covecanski i sve bi bilo ok jer to je profesionalizam ali dovesti coveka sa strane koji ce da pravi rez bez anestezije mislim da to ne ide .I sta je sa postom neispravno ili izopaceno da COCI064 skoci na mene kao izgladnela zver pitao bih njega kako bi se on osecao da su ga na takav nacin oterali iz kluba :sta: ::lose::
 
Sto bi se zamarali i znojili ako se ne mora 😊 . Ja znam kada @mornar jedino trci . Kada kasni u kladionicu a pocinje mu utakmica 🤣 . Mornar jel si uzeo neke pare ovoga leta ?
Nisam igrao dugo ali prva igra ce biti prvo kolo lige sampiona do tada strogo mirovanje .Sto se tice kretanja imam ga i previse ali batalio sam sve sportove kao fudbal i basket jer je skup oporavak mnogo a i ja vise nisam savitljiv kao nekada :osmeh:
 
Jel ti to ništa ne govori?
A vi ste sada tu zato što imate kvalitet. :haha:
Pa da li ste realni?
Imam samo još jedno pitanje.
Hoće li Voša i protiv nas odmarati pola tima?:ppozdrav:
Pa kvalitet za ovu nasu ligu imas kad imas politicku podrsku. Vi ste je imali od 2000 do 2012 mi od 2012 do danas. Okrece se tocak politicke podobnosti, razumem da vam je zao sto je tako....
 
A jeste . Kostunica namestao za Partizan 🤣
A sada realno stanje i udarac na sve vas koji volite klubove gde je jos na grbu komunisticka zvezda . Da je drzava , drzava oba kluba bi odavno dobila blokadu racuna zbog dugova i otisla na dobos . Nadam se da ce do toga i doci i da ce konacno Terzic postati vlasnik FK Zvezda.
Nije kostunica, ali ste imali dacica-tadica koji su javno navijali za partizan sa sve salovima na utakmicama. Kod njih su bile i finansije drzave...
 
Tamo milijarder Solak ispada iz lige a ovde milioner Terzic uzima svaku titulu . Stvarno treba biti fanatik pratiti nase velikane 🤗
Pazi ja vise volim da ogledam seoski fudbal npr idvorski polet, nego celu premijer ligu. Ipak je ovo moje....
O kvalitetu nema smisla pricati, ali je ovo u srcu jer sam i ja kao klinac igrao tu na tom terenu.
 
Video si KALMANE58 da je to zatvorena tema za vek i vekove i samo sam previse osecajan i pravdoljubiv i zabolelo me da Borjana koji je srce ostavio na terenu i koji je imao posebno mesto i poseban status na tribinama da se prema coveku napravi jedan nevidljivi zid mislim da je sve to moglo da se resi unutar kluba covecanski i sve bi bilo ok jer to je profesionalizam ali dovesti coveka sa strane koji ce da pravi rez bez anestezije mislim da to ne ide .I sta je sa postom neispravno ili izopaceno da COCI064 skoci na mene kao izgladnela zver pitao bih njega kako bi se on osecao da su ga na takav nacin oterali iz kluba :sta: ::lose::
E pa jbg ti si stalno sa pricom da ne valja nista u sportu u zvezdi. Onda okreces pricu kako se prave nagli rezovi za borjana, kako to nije dobro. Covek je branio dosta, usao je u godine, hvala mu za sve ali treba neko mladji mozda i bolji da stane na gol. Pa svuda kad se promeni trener dodje do promena, ima valjda pravo trener na svoju viziju i koncepciju ekipe.... mnogo si krenuo nesto da udaras po treneru jevreju a jos nije ni krenulo prvenstvo kako treba, sta ti covek uradio lose....
 
Pazi ja vise volim da ogledam seoski fudbal npr idvorski polet, nego celu premijer ligu. Ipak je ovo moje....
O kvalitetu nema smisla pricati, ali je ovo u srcu jer sam i ja kao klinac igrao tu na tom terenu.
Znas i sam kako je Borac iz Sakula gazio sve redom i bio nadomak druge lige ali ja nisam imao zelju da idem na utakmice . Mnogi su me nagovarali da idem i da je dobar fudbal ali nisam otisao . Isao sam kao klinac dve godine na 80% utakmica Rada i sem druzenja , pijanke i galame nista drugo nisam video . Teski antifudbal .
 
Znas i sam kako je Borac iz Sakula gazio sve redom i bio nadomak druge lige ali ja nisam imao zelju da idem na utakmice . Mnogi su me nagovarali da idem i da je dobar fudbal ali nisam otisao . Isao sam kao klinac dve godine na 80% utakmica Rada i sem druzenja , pijanke i galame nista drugo nisam video . Teski antifudbal .
Pa nije neki fudbal ni kod nas. Ali volim da se angazijujem za nesto u svom selu jer ako se mi ne pokrenemo nema od nekog drugog nista ( opstina, drzava,....). Nece biti.nista ako se sami ne organizujemo pa napravimo neki sport u selu. Nema tu nekog kvaliteta, ali je barem nase 😉
 
E pa jbg ti si stalno sa pricom da ne valja nista u sportu u zvezdi. Onda okreces pricu kako se prave nagli rezovi za borjana, kako to nije dobro. Covek je branio dosta, usao je u godine, hvala mu za sve ali treba neko mladji mozda i bolji da stane na gol. Pa svuda kad se promeni trener dodje do promena, ima valjda pravo trener na svoju viziju i koncepciju ekipe.... mnogo si krenuo nesto da udaras po treneru jevreju a jos nije ni krenulo prvenstvo kako treba, sta ti covek uradio lose....
Ti znas PEXSAPE da se cesto dogadja da je trener samo figura koja statira a da tim sastavlja neko drugi .I posto je situacija takva kakva jeste koja je razlika da li ti je trener Milojevic ili Bahar ⁉️ Drugo sa cime se to Bahar preporucio konkretno sta je on to uradio da su se inpresionirali u Zvezdi ⁉️A treece posto se trener ne pita nista konkretno zasto rasipati novac koji klub objektivno nema na trenera koji statira ili npr golmana ⁉️ Ja razumem da ti fali spic ili centarfor ili stoper ali zasto pucati pare na trenera i pratecu delegaciju mogli su i fizioterapeute da angazuju iz inostranstva .Ovo sto ti ja sada pricam je ozbiljno pitanje i ozbiljan problem u Evropi svaki klub ima ogranicene budzete kojii su na raspolaganju a da ne pominjem klubove koji su u dubiozi .Medjutim ovde se rasipa galantno i sve je medijski podrzano i pokriveno i sakriveno 🤔
 
Ti znas PEXSAPE da se cesto dogadja da je trener samo figura koja statira a da tim sastavlja neko drugi .I posto je situacija takva kakva jeste koja je razlika da li ti je trener Milojevic ili Bahar ⁉️ Drugo sa cime se to Bahar preporucio konkretno sta je on to uradio da su se inpresionirali u Zvezdi ⁉️A treece posto se trener ne pita nista konkretno zasto rasipati novac koji klub objektivno nema na trenera koji statira ili npr golmana ⁉️ Ja razumem da ti fali spic ili centarfor ili stoper ali zasto pucati pare na trenera i pratecu delegaciju mogli su i fizioterapeute da angazuju iz inostranstva .Ovo sto ti ja sada pricam je ozbiljno pitanje i ozbiljan problem u Evropi svaki klub ima ogranicene budzete kojii su na raspolaganju a da ne pominjem klubove koji su u dubiozi .Medjutim ovde se rasipa galantno i sve je medijski podrzano i pokriveno i sakriveno 🤔
Pa za dobru ekipu treba i dobar trener. Za evropu pogotovo. A budzet je tu kad imas podrsku drzave, nije to vama nepoznato ...
 
Ti znas PEXSAPE da se cesto dogadja da je trener samo figura koja statira a da tim sastavlja neko drugi .I posto je situacija takva kakva jeste koja je razlika da li ti je trener Milojevic ili Bahar ⁉️ Drugo sa cime se to Bahar preporucio konkretno sta je on to uradio da su se inpresionirali u Zvezdi ⁉️A treece posto se trener ne pita nista konkretno zasto rasipati novac koji klub objektivno nema na trenera koji statira ili npr golmana ⁉️ Ja razumem da ti fali spic ili centarfor ili stoper ali zasto pucati pare na trenera i pratecu delegaciju mogli su i fizioterapeute da angazuju iz inostranstva .Ovo sto ti ja sada pricam je ozbiljno pitanje i ozbiljan problem u Evropi svaki klub ima ogranicene budzete kojii su na raspolaganju a da ne pominjem klubove koji su u dubiozi .Medjutim ovde se rasipa galantno i sve je medijski podrzano i pokriveno i sakriveno 🤔
Onda je i Rumenoglu po tebi figura.
Ako je figura,Bahar-otkud takav presing i igra u tranziciji.Tako nije Zvezda igrala skoro.Ne Zvezda nego nijedan klub sa ovih prostora EX YU.
Kod Bahara svi mogu da igraju ako trče.Ko ne može-zbogom.Malo je to grubo ali surovi su uslovi ako želiš nešto postići u fudbalu.I Kanga će dobiti šansu ali neće smeti da toliko greši i to su greške koje utiču na rezultat.Često je trebalo i biti sviran faul nad njim ali nije.Ne sme se osloniti na tu varijantu.Katai isto.Možda je dovoljno i pola sata njegovog maksimuma da se reši utakmica.
 
Radnicki Nis prosle godine promenio 5 trenera, nema niti jednog Nislije u ekipi a ni jednog juznajak, ranije svi najbolji iz ovog krraja su ograli u Radnickom, imao je i skolu fudbala, sada nema nista. Navodno pre nego sto su dosli Toncevi imao je dug od 4-5 miliona eura, sada je to sve isplaceno ali je fudbal nikakav. Imam kolegu koji je ranije isao redovno na utakmicama imao sezonsku, ima 5 godina kako ne ide, kaze nema sta da se vidi.
Generalno na nasim stadionima nema da se vidi dobar fudbal, vi se ovde prepirete kao deca, lopurde od politicara sa svojim pajstosima trse lovu preko fudbala.
Najbolje bi bilo da FIFA zabrani nasim klubovima zabrana igranja takmicenja 5 do 10 godina, tako bi se lopurde povukle zi fubala i mzoda bi se nas klubski fudbal oporavo.

Zato, popite ladno pivo ili pojedite ladan bostan, zajebite fudbal bacite se na kosarku, mozda nesto napravimo na Svetskom, mozda ZVezda i Partizan naprave nesto u Euroligi ili ce i to da sjebu politicari pa cemo onda lepo da se svadjamo ko je kriv dok oni uzivaju u plodovima kradje ...
 
Pa za dobru ekipu treba i dobar trener. Za evropu pogotovo. A budzet je tu kad imas podrsku drzave, nije to vama nepoznato ...
Treba u premijer ili bundes ligi ali u Srbiji je trener samo figura vec mnogo dugo i nema nikakve ingerencije samo statira tako da ne vidim zasto je smenjen Milojevic a doveden Bahar ⁉️a vidim da niko od vas ne zna odgovor ili mi je neprijatno da prica o tome .Drugo postavljao sam pitanje cime se to Bahar nametnuo da bi dobio toliki novac opet niko ne zna odgovor :sta: nikakve uspehe nije imao u karijeri niti je inpresionirao ikakvom trenerskom postavkom ranijih godina i ja tu vidim samo pranje para i arcenje klupskih para nerezonski ::lose::
Sto se tice podrske drzave posto vidim da ti je to veoma interesantno to moze da bude zanimljivo u slucaju kada klub opravda ulozena sredstva kao u vaterolu Zvezda ali kada se intenzivno ulaze ogromni novac u klub koji je narodni A OD TOGA JEDINU VAJDU IMA KRIMINALNO RUKOVODSTVO to onda PEXSONE nije ni morbidni humor to je onda veoma alarmantno i zabrinjavajuce .Dali ti licno zelis da se u klub ulazu ogromna novcana sredstva a da brisu pod sa vama amaterski klubovi koji imaju 20 puta manji budzet od vas ako ti je to smesno i zanimljivo onda ne razmisljamo na isti nacin a ja sam ovde nailazio na opaske BITNA JE DOMACA LIGA a ako je to satisfakcija opet podrzavam ali me samo zanima ako je bitna domaca liga zasto prazni stadioni gde je taj adrenalin .OD CELOKUPNE OVE UJDURME SAMO NEKOLICINA NEZAM,ENLJIVIH OSTVARUJE EXTRA PROFIT a svi ostali gore od zelje .Ali posto vidim da potezi uprave nailaze na neprestanu podrsku uvek onda tu vrstu jedinstva i harmonije ne treba remetiti jer svi disu kao jedan PRATIMO ZVEZDANIN PUT U NEPOZNATO A PRATIMO I POSTOVE PODRSKE I DIVLJENJA ajde da vidimo kakav ce presing po celom terenu da bude u ligi sampiona kazu da je ovo najaci tim od 1991 godine ajde da vidimo ni manje ni vise opet se uporedjuje sa sampionima novinari odradjuju svoj deo maxsimalno nema sta
 
Onda je i Rumenoglu po tebi figura.
Ako je figura,Bahar-otkud takav presing i igra u tranziciji.Tako nije Zvezda igrala skoro.Ne Zvezda nego nijedan klub sa ovih prostora EX YU.
Kod Bahara svi mogu da igraju ako trče.Ko ne može-zbogom.Malo je to grubo ali surovi su uslovi ako želiš nešto postići u fudbalu.I Kanga će dobiti šansu ali neće smeti da toliko greši i to su greške koje utiču na rezultat.Često je trebalo i biti sviran faul nad njim ali nije.Ne sme se osloniti na tu varijantu.Katai isto.Možda je dovoljno i pola sata njegovog maksimuma da se reši utakmica.
Pusti kosarku Zoki tu imamo najace trenere u Evropi to je nesto drugo ali pogledaj koliko je trenera promenjeno u Zvezdi i Partizanu zadnjih XXX godina to su samo zrtvena jagnjad nista vise i figure koje statiraju a nesto slicno je i u reprezentaciji
 
A moraš priznati malkico da je Bahar uveo reda i da ti se sviđa igra Zvezde.A politika će svoje odraditi.
Za kolegu Mornara.
 
A moraš priznati malkico da je Bahar uveo reda i da ti se sviđa igra Zvezde.A politika će svoje odraditi.
Za kolegu Mornara.
I ovaj tim sto je vodio Deki Stankovic je imao i hemiju i potencijal i mastovitost ali su pali na prvom ispitu zrelosti dali zbog fizicke ili mentalne nepripremljenosti a videcemo koliko je ekipa spremna na prvoj regularnoj utakmici .Priljateljski mecevi ne sluze ni za sta i na osnovu istih se ne procenjuje snaga ekipe. Da budemo objektivni politika kluba nije da se stranci skupo plate zato ih Zvezda nigde i ne prodaje godinama tako da ne znam koliko mogu Kraso i Olainka a predpostavljam da mogu mnogo angazovao b ih neki klub iz Francuske .Belci odlicni steta za Erakovica ,Borjana i Kataija ali vreme ce pokazati /ne/ispravnost odluke a zasto je smenjen Milojevic to nikome nije jasno :sta: 🤔
 
Nazad
Vrh