SPORT-Opšta tema

Zvezda igra direktno u ligi sampiona 😳 . Ludilo ja mislio da imaju bar dve tekme kvalifikacija . Sta reci onda . Idemo TSC da i oni udju u tu ligu kako zvezda ne bi bila najgora 🤣
Bio sada Ivica Kralj i kaze o protivniku partizana , sabahu da je ozbiljna ekipa 😂 . Jebo taj fer plej . Ja ne bih tako govorio nego bih rekao dobri su ali cemo ih pregaziti . Takve izjave su mi tipa meteorologa . Moguci pljuskovi za celu zemlju 😊
direktno liga samp sa realom,barsom,sitijem,napoli,psz,bajern itd itd

to mnogi ne mogu da shvate jos uvek..makar sve izgubili igrala se liga samp. i uzelo brdo para
 
direktnim ucescem zvezda je dobila preko 20miliona evra

da li ce krasso,olajinka,mitrovic i ostali biti prodati apsolutno nema veze

tako su isto moreira,lamine diara i ostali igrali u partizanu kada su ovde osvajali titule i igrali ponekad ligu sampiona
jbg ako se pogleda kako je prolazuio kroz kvalifikacije,bila sramota realno
a ovde se cesto spominje omonija i czv :ROFLMAO:
Sta mislis LULE28 kada bi sve trgovinske firme u drzavi razmisljale kao ti DA LI CE SE FUDBALERI PRODATI APSOLUTNO NEMA VEZE ⁉️ ne verujem da ti ne razumes kako se posluje i kako se ostvaruje zarada verovatno ti je ovo izletelo u slengu MNOGO SMO JAKI PA CAK I DA NISTA NE PRODAMO :sta:❓ALI NI TO NE MOZE DA OPRAVDA ISKAKANJE IZ LEZISTA JER JE FC CRVENA ZVEZDA U OGROMNIM DUGOVIMA I SADA SE LOME NEKE STVARI U KOM PRAVCU CE KRENUTI KLUB a ja mislim da bi bilo mnogo delotvornije da klub ostvari profit nego pojedinci pa je veoma vazno da li ce se napraviti odredjena matematika sa dovedenim igracima .
Zamisli porodicu Glejzer da kazu nas ne zanima dali ce novi igraci opravdati ocekivanja i dali ce se prodati a ovi iz Bajerna osvojise i titulu i jos svasta uz to pa opet popadase ko kula od karata zbog ispadanja iz lige sampiona .
Sta mislis ZASTO JE DOVEDEN TERZA ❓ i dali za sada cilj opravdava sredstva :sta:
 
Eno partizan napravio profit od zemunela ubilo se
8godina niko ni da prismrdi u ligi,2 krstena igraca niste prodali i stvorili

Odakle ti vise volje da pises u ovoj temi neznam majke mi

Ako zvezda nedaj boze uzme 3-5 boda u grupi ti ces opet pisati nebuloze tipa---wc,krasso trebo da ostane u drugoj ligi francuske i ostalo sto pises
Bukvalno ovo vise ni forum nije sa tvoje strane pisanja nego neki tvoj blog o zvezdi
Blokirao sam te a molim i ostale kolege da to ucine da smirimo ovu temu jer ovo ne vodi nicemu vise
 
To se zahvali vasem velikom huliganu sto su oterali sve trenere maldjih katagorija i skaute sto vrede. I ako se provuce neki talenat uzme ga menadzerska agencija koja je u dilu sa sizojem. Klub od takvih nema ni dinara.
 
To se zahvali vasem velikom huliganu sto su oterali sve trenere maldjih katagorija i skaute sto vrede. I ako se provuce neki talenat uzme ga menadzerska agencija koja je u dilu sa sizojem. Klub od takvih nema ni dinara.
o cemu ti opet?

pa kako su otisli jovetic,ljajic,tosic?

jel ste vi toliko zaboravni ili se pravite????


fudbal kao da nije postojao do sns sekte,ozbiljna ste komedija
 
O nekim skautima i trenerima koji su radili decenijama, dok ih nisu isterali Vazura i Vucela. Od tih igraca nije islo ceo otkup klubu. Jos ranije je su surovali sa mendzerima i prodavali po 50% ugovora od igraca.
Sada su vecina samo registrovani za Partizan dok su vlasnici ugovora razni menadzeri koji suruju sa nasim politicarima/mafijasima.

Sta mislis sto se politicari dupetaju po klubovima ? Sto sizoje nije u stanju da se obracuna sa huliganima? Zasto nemamo privatizaciju klubova?

Od Jovetica je otislo 50% klubu, za Ljajica i Tosica nisam siguran ali nije otislo sve klubu sigurno. Ljudi iz Mancestera su se cudili kada je dosla bulementa sa njima. Ko zna koliko njih su posedovali deo ugovora od njih.
 
Sta mislis LULE28 kada bi sve trgovinske firme u drzavi razmisljale kao ti DA LI CE SE FUDBALERI PRODATI APSOLUTNO NEMA VEZE ⁉️ ne verujem da ti ne razumes kako se posluje i kako se ostvaruje zarada verovatno ti je ovo izletelo u slengu MNOGO SMO JAKI PA CAK I DA NISTA NE PRODAMO :sta:❓ALI NI TO NE MOZE DA OPRAVDA ISKAKANJE IZ LEZISTA JER JE FC CRVENA ZVEZDA U OGROMNIM DUGOVIMA I SADA SE LOME NEKE STVARI U KOM PRAVCU CE KRENUTI KLUB a ja mislim da bi bilo mnogo delotvornije da klub ostvari profit nego pojedinci pa je veoma vazno da li ce se napraviti odredjena matematika sa dovedenim igracima .
Zamisli porodicu Glejzer da kazu nas ne zanima dali ce novi igraci opravdati ocekivanja i dali ce se prodati a ovi iz Bajerna osvojise i titulu i jos svasta uz to pa opet popadase ko kula od karata zbog ispadanja iz lige sampiona .
Sta mislis ZASTO JE DOVEDEN TERZA ❓ i dali za sada cilj opravdava sredstva :sta:
Sta se lomi, ne haluciniraj vise, gledaj malo dugove u tvoj partizan vodjo navijaca
.....
 
O nekim skautima i trenerima koji su radili decenijama, dok ih nisu isterali Vazura i Vucela. Od tih igraca nije islo ceo otkup klubu. Jos ranije je su surovali sa mendzerima i prodavali po 50% ugovora od igraca.
Sada su vecina samo registrovani za Partizan dok su vlasnici ugovora razni menadzeri koji suruju sa nasim politicarima/mafijasima.

Sta mislis sto se politicari dupetaju po klubovima ? Sto sizoje nije u stanju da se obracuna sa huliganima? Zasto nemamo privatizaciju klubova?

Od Jovetica je otislo 50% klubu, za Ljajica i Tosica nisam siguran ali nije otislo sve klubu sigurno. Ljudi iz Mancestera su se cudili kada je dosla bulementa sa njima. Ko zna koliko njih su posedovali deo ugovora od njih.
Pa gde je onda bila sns sekta? Tek se stvorila
2008 godina ti pricas o sizoju,tada sizoje gubio svaki izbor za gradonacelnika zato i mrzi Djilasa


Tada je partizan harao nasom ligom kao sada zvezda
O drugim sportovima da ne govorim
Vi kad pricate o tim godinama kao da ne znate sta se radilo tada,pravite se glupavi i naivni
 
https://nova.rs/sport/fudbal/zvezda-transferi-kraso-pojacanja-12-miliona-dosli-besplatno/ Posto je klupska kasa presusila odavno mnogo jaka ideja se obistinila naime angazovana su 4 igraca u prelaznom roku kojima je vec istekao ugovor i koji su dovedeni za DZ ali im je obecano da u ligi sampiona naprave bum i da se svi omaste .Zamisao je velicanstvena ali je samo pitanje da li ce se osmehnuti sreca jer objektivno Olainka je igrao zadnjih godina u Dukli i Slaviji Prag sto i nije neko medjunarodno iskustvo ,Kraso je iz druge lige Francuske ,Ado iz Spartaka Subotice nije u ritmu i tu je Late momak koji ne moze da se pohvali nekim ozbiljnijim partijama u nekoj jacoj ligi .Ako na to sve dodamo da je trener Bahar umesto stamenog Borjana doveo nekog mladog golmana iz Izraela bez ikakve reputacije i iskustva tu je onda sve jasno i samim tim namece se pitanje SA CIME U SVATOVE :sta: ::pomoc:;.20 dana posle ovog buvljaka sa polovnim stvarima gde je djuture ispazareno a da roba nije proverena a nema ni garanciju jedino sto pravi simpatizer kluba moze da izusti je AAUUUUUUUU⁉️
PRATIMO I ZELJNO ISCEKUJEMO
 
Znam ja ko je, ali kako mozes da pises o njemu kad nije ni dosao u Zvezdu??
Medjutim veruj mi bolje da jeste jer mali je proradio u St Galenu 15 golova nije nimalo naivno ali predpostavljam da nisu hteli da ga daju za DZ nasim menadzerima jer se ipak radi o igracu sa ozbiljnim potencijalom. radi se o reprezentativcu obale slonovace ::novac::
 
Medjutim veruj mi bolje da jeste jer mali je proradio u St Galenu 15 golova nije nimalo naivno ali predpostavljam da nisu hteli da ga daju za DZ nasim menadzerima jer se ipak radi o igracu sa ozbiljnim potencijalom. radi se o reprezentativcu obale slonovace ::novac::
Imamo Krasoa i Olanjinku pa malog Mijatovića a taj tvoj Late Lat nek sedi tamo gde jeste.A i Bahar im menja pozicije.Lako je naći nekog da stoji u ofsajdu a da trči napred nazad je već teže.Kraso će ga stići za 2 meseca sa golovima.
 
Pa gde je onda bila sns sekta? Tek se stvorila
2008 godina ti pricas o sizoju,tada sizoje gubio svaki izbor za gradonacelnika zato i mrzi Djilasa


Tada je partizan harao nasom ligom kao sada zvezda
O drugim sportovima da ne govorim
Vi kad pricate o tim godinama kao da ne znate sta se radilo tada,pravite se glupavi i naivni
Mora da smo dominirali po 20 bodova, koliko se secam 5-6 boda ili se sampionat resavao u zadnjem kolu.

Izgleda ste vi zaboravili i pravite se mutavi, tvoji zutaci su vam pravili u kosarici projekat evropska zvezda i taj Tadic vam je dovuko gazprom koji vam je davo svake godine dobre finsijske injekcije u fk klub. Samo se vi pravite naivni.Taj Djilas vam je surovao sa moralnim gmizavcem, praznio nam halu ...
 
Mora da smo dominirali po 20 bodova, koliko se secam 5-6 boda ili se sampionat resavao u zadnjem kolu.

Izgleda ste vi zaboravili i pravite se mutavi, tvoji zutaci su vam pravili u kosarici projekat evropska zvezda i taj Tadic vam je dovuko gazprom koji vam je davo svake godine dobre finsijske injekcije u fk klub. Samo se vi pravite naivni.Taj Djilas vam je surovao sa moralnim gmizavcem, praznio nam halu ...
Nije Tadic jer je njega bolela ona stvar oko sporta nego SPS sa Dacicem i Sutanovcem na celu .
 
Medjutim veruj mi bolje da jeste jer mali je proradio u St Galenu 15 golova nije nimalo naivno ali predpostavljam da nisu hteli da ga daju za DZ nasim menadzerima jer se ipak radi o igracu sa ozbiljnim potencijalom. radi se o reprezentativcu obale slonovace ::novac::
Aha opet tvoj klasik spin majstor je proradio u tebi. Zato sto nije dosao sad je potencijal, golgeter, reprezentativac, a da je dosao bio bi los, drugoligas, bacene pare... provaljen si mornar, mnogo muljas i izmisljas...☹️😡
 
Mora da smo dominirali po 20 bodova, koliko se secam 5-6 boda ili se sampionat resavao u zadnjem kolu.

Izgleda ste vi zaboravili i pravite se mutavi, tvoji zutaci su vam pravili u kosarici projekat evropska zvezda i taj Tadic vam je dovuko gazprom koji vam je davo svake godine dobre finsijske injekcije u fk klub. Samo se vi pravite naivni.Taj Djilas vam je surovao sa moralnim gmizavcem, praznio nam halu ...
Ma sad ce jos ispasti da je tadic zvezdas 🤣🤣🤣 cuda sa vama grobarima nema kraja....
 
Nije Tadic jer je njega bolela ona stvar oko sporta nego SPS sa Dacicem i Sutanovcem na celu .
Ma vidis da ne znaju ni cinjenice a pisu kako je bilo
Celu pricu oko gasproma je resio Petar Skundric(sps)
Tadic dosao da puca penale na marakani za marketing

Tadic bio na gotovo svakoj utakmici partizana(pricam za kosarku)

Kod tadica u stranci Dule mag,sta dalje pricati
 
Nazad
Vrh