SPORT-Opšta tema

Da je prošle godine vodio na primer Zvezdu.Da li bi uspeo više da uradi nego sa Partizanom.Ni Ivanović nije za bacanje.Radonjić takođe.Saša.
 
Ti kao Britanski analiticari o Djokovicu objasnjavaju da on nije najveci a on obrisao pod sa konkurencijom i zapalio tompus .Vidi LULE28 TI MORAS DA BUDES SVESTAN DA JE CIKA ZOC NAJTROFEJNIJI TRENER SVIH VREMENA :sta:🤔 ................ponavljam CIKA ZOC JE NAJTROFEJNIJI TRENER SVIH VREMENA ponavljaj ovu recenicu svaki dan u sebi a mozes i na glas i osetices duhovni napredak vrlo brzo
Znaci STA JE CIKA ZOC ⁉️ omah kao iz katapulta ispali ON JE NAJVECI TRENER SVIH VREMENA NA STAROM KONTINENTU I NIKADA GA NIKO NECE NADMASITI 😇 a ako ti je tesko to da prevalis preko jezika uvedi umivanje ladnom vodom ili kreni sam sebe da samaras ako se javi neki bunt kod poremecenog ega a posle toga cemo da vidimo ko je na drugom mestu ::000::
Znas sta je oglavnik?? To je deo konjske opreme gde izmedju ostalog ima i zastita da konj ne bi gledao levo ili desno. Tako i ti kao da nosis taj oglavnik. Zeljko je dobar i velik trener. Cinjenica je da je titule osvajao u klubovima sa velikim budzetima i dobrim igracima, ali i te igrace je trebalo uklopiti i svojim znanjem izvuci njihovo postovanje i disciplinu u igri. Da li je naj veci to je veliko pitanje. Po titulama da, ali ne treba zaboraviti Ranka Zeravicu, pa Acu Nikolica koji je bio i Zeljkov mentor, tu je i Kari Pesic, naravno Duda. Zasto zaboravljate Bosu Tanjevica koji je bio prvak evrope sa Bosnom, pa Mirka Novosela koji je dva puta bio prvak Evrope sa Cibonom, pa Boza Maljkovic tri puta osvojio evropu sa Jugoplastikom. Zadnja trojica su u svojim redovima imali samo domace igrace dok su vec svi po evropi imali strance. Na primer Jugoplastika je imala Radju i Kukoca, ali je bljesnula bas kada je iz Buducnosti doveden Dusko Ivanovic i kasnije totalni anonimus mladi Zoran Savic. Kada bi birao stvaraoce mladih igraca tu bi prvi bio Boza Maljkovic i Aca Nikolic, za dalje se ne bi usudio, ali sigurno da po svim kriterijumima Zeljko spada u krem Yu i Srpske kosarke.
 
Чињеница 1
Жељко Обрадовић је најбољи тренер у историји Европе.

Чињеница 2
Партизан је добио пара таман толико колико и Звезда

Чињеница 3
Миротић се попишманио јер је укапирао да ће играти за комунистичке београдске клубове а притом је један члан југословенског спортског друштва

Чињеница 4
Пешић је матори излапели тренер који не поштују играче и играчи мање више не поштују репрезентацију и због лошег руководства КСС

Чињеница 5
Писао сам лепо да је Звездина легенда матори излапели старац који треба да храни голубове а не да прави збрку у фудбалском савезу и да се не зна када ће почети првенство.
Ко ће да плаћа изгубљене парнице у спортском суду у Лозани?
 
Znas sta je oglavnik?? To je deo konjske opreme gde izmedju ostalog ima i zastita da konj ne bi gledao levo ili desno. Tako i ti kao da nosis taj oglavnik. Zeljko je dobar i velik trener. Cinjenica je da je titule osvajao u klubovima sa velikim budzetima i dobrim igracima, ali i te igrace je trebalo uklopiti i svojim znanjem izvuci njihovo postovanje i disciplinu u igri. Da li je naj veci to je veliko pitanje. Po titulama da, ali ne treba zaboraviti Ranka Zeravicu, pa Acu Nikolica koji je bio i Zeljkov mentor, tu je i Kari Pesic, naravno Duda. Zasto zaboravljate Bosu Tanjevica koji je bio prvak evrope sa Bosnom, pa Mirka Novosela koji je dva puta bio prvak Evrope sa Cibonom, pa Boza Maljkovic tri puta osvojio evropu sa Jugoplastikom. Zadnja trojica su u svojim redovima imali samo domace igrace dok su vec svi po evropi imali strance. Na primer Jugoplastika je imala Radju i Kukoca, ali je bljesnula bas kada je iz Buducnosti doveden Dusko Ivanovic i kasnije totalni anonimus mladi Zoran Savic. Kada bi birao stvaraoce mladih igraca tu bi prvi bio Boza Maljkovic i Aca Nikolic, za dalje se ne bi usudio, ali sigurno da po svim kriterijumima Zeljko spada u krem Yu i Srpske kosarke.
KONJUSAR 064 daj da se vratimo na temu jer kako je krenulo poceces da pticas o konjskom urinu o konjskom palamaru a dotaknuces se sigurno i konjske balege ::lose:: Nemoj da se udaljavamo od teme a usled nedostatka argumenata da mlatimo pomahnitalo po neriljanom .Vrati se bontonu i manirima nadam se da je to izvodljivo a ja cu ti objasniti sta je bonton a sta maniri .Posle toga mozes neometano da vilenis po kraju bez vecih posledica ::suncanje::
 
Poslednja izmena:
Чињеница 1
Жељко Обрадовић је најбољи тренер у историји Европе.

Чињеница 2
Партизан је добио пара таман толико колико и Звезда

Чињеница 3
Миротић се попишманио јер је укапирао да ће играти за комунистичке београдске клубове а притом је један члан југословенског спортског друштва

Чињеница 4
Пешић је матори излапели тренер који не поштују играче и играчи мање више не поштују репрезентацију и због лошег руководства КСС

Чињеница 5
Писао сам лепо да је Звездина легенда матори излапели старац који треба да храни голубове а не да прави збрку у фудбалском савезу и да се не зна када ће почети првенство.
Ко ће да плаћа изгубљене парнице у спортском суду у Лозани?
Ne znam VUXSD VEROVATNO SI ZA NEKE STVARI POGODIO U CENTRALU ALI OVA TACKA 3 MI JE NEJASNA POPRILICNO .Dali je on sam resio da ipak ne igra ovde ili su se tu umesale krupne stvari /stvari nisu ni malo naivne ovo podseca na srednji vek / ovo sto je on pobegao glavom bez obzira nije ni malo naivno a ni saljivo samo se pitam GDE SMO MI TRENUTNO I GDE SMO KRENULI ⁉️
 
Da je prošle godine vodio na primer Zvezdu.Da li bi uspeo više da uradi nego sa Partizanom.Ni Ivanović nije za bacanje.Radonjić takođe.Saša.
Sve su to dobri i iskusni treneri .U nijednom mom postu ne mozes da nadjes losu rec za nijednog naseg kosarkaskog trenera ali je krenulo po forumu omalovazavanje bez argumentovano bez ikakvog razloga . Ako sami sebe ne cenimo i nase velikane kasko ce drugi da nas cene .Kako god sledece sezone ce biti vatre i uzivanja sto je mnogo dobro za kosarku jer sve se uspavalo ranije i kod nas i u regionu .Sve se probudilo na radost cele nacije
 
Sta znaci dobar trener i kvalitetne pripreme.Ekipa nije delovalo spremnije u prethodnih 20 godina.Sve vam govori i zamor misica kod Dragovica koji propusta utakmicu
 
Sta znaci dobar trener i kvalitetne pripreme.Ekipa nije delovalo spremnije u prethodnih 20 godina.Sve vam govori i zamor misica kod Dragovica koji propusta utakmicu
Iskren da budem nisam verovao da ce za ovako kratko vreme oformiti i uigrati tim ovo je odradjeno muski .Vidim Borjana brani u Slovanu malo su razocarani nacinom kako ih je klub odstranio a sta je sa Kataijem jeli on na sirem spisku ili je ostranjen totalno . ❓ Iako priljateljski mecevi nisu u rangu takmicarskih ovo za sada obecava sve pohvale nastavljamo da pratimo :bravo:
 
Malo odbrana bude šupljija ali doteraće to Bahar.Evidentno se vidi trčanje,trud i uspeh sam stiže.Najviše mi se sviđa kod Bahara-napad je najbolja odbrana.I ne staje.Verovatno će drugo poluvreme biti lošije jer će sada eksperimentisati i uvoditi omladince.Ne znam što Vigu ne daje minute.Bio je jedan od boljih pojedinaca u prošloj sezoni.Kad god su naši timovi ovako igrali,uspeh je bio zagarantovan ili poraz ispraćen aplauzima publike.
 
Ne znam VUXSD VEROVATNO SI ZA NEKE STVARI POGODIO U CENTRALU ALI OVA TACKA 3 MI JE NEJASNA POPRILICNO .Dali je on sam resio da ipak ne igra ovde ili su se tu umesale krupne stvari /stvari nisu ni malo naivne ovo podseca na srednji vek / ovo sto je on pobegao glavom bez obzira nije ni malo naivno a ni saljivo samo se pitam GDE SMO MI TRENUTNO I GDE SMO KRENULI ⁉️
Пре бих рекао да је пријатељски посаветован да не треба да игра за комунистичке клубове. А било је и "пријатељских" савета од "његових".

Само он је као дао реч Партизану и мислим да је требало да одигра ту сезону.
 
Звезда - Фиорентина 5:0

Чињеница је да они нису дошли у пуном саставу и да се још уигравају.
Ипак ово што смо платили се исплатило. Народ је задовољан. А народ ће и да исплати ово задовољство. И да преплати.

На трибинама је био тенк а на терену пројектили.
Лепа атмосфера сви весели и сви задовољни.

Ипак не могу да не напишем како ја то тренутно видим.
А видим да смо постали Манчестер Јунајтед за сиротиЉу уместо да будемо Манчестер Сити за сиротиЉу.

Јер лако је играти кад противник игра напред назад без опструкције игре и чврстоће и лепршаво....
Кад противник буде узео лопту и чврсто бранио простор и кад њихови искусни средњаци спусте гу-зу у крило чувара па севне прецизан пас ка неком брзом нападачу сетићете се ових речи које пишем.
Па искусни прекаљени играчи почну да туку и да се дешавају повреде... оће ли ова деца из другог полувремена да носе одговорност и терет резултата?

Генерално боље да није било ове утакмице и да је доведен Радник из Сурдулице. Више би користила таква утакмица за тим.
 
Kataiji se povredio još u Rusiji pri pokušaju da šutira iz nezgidne pozicije, čovek je majstor i imace mesta u ekipi bar poluvreme, on nije upitan.Desilo po prvi put u novijoj istoriji da se uprava ne meša mnogo u rad i sastav tima, dovedena su pojačanja, baš prave razliku, imamo mnogo mladih brzih igrača.Glavna stvar, dobilo se na brzini i tranziciji, Zvezda je bila brza i od Zenita i od Fenera i večeras posebno od Fiorentine, svi igrači imaju zadatak da pokrivaju i prate igrača, nema toliko preuzimanja vec klasična markacija.Štoperi sada nisu problem, ja lično više volim zadnjeg veznog na poziciji bočnog štopera jer taj mora da zna sa loptom a i često su brži od klasičnog štopera.Mozda je trener uveo novine, doneo novu energiju i mentalitet ali nije isto kada vam uvale Gobelju,Srnica,Milunovica i još neke igrače i morate da im date minute.Golman je realno bolji od Borjana, mladji je, imace veliku vrednost kao i mnogi igrači, cela ova mlada postava ima da se prošeta do titule.Mislim da fali jedna klasična devetka za neke posebne situacije.Biće ovo ok, LŠ je prejaka za nas ali vredi pokušati.
 
Звезда - Фиорентина 5:0

Чињеница је да они нису дошли у пуном саставу и да се још уигравају.
Ипак ово што смо платили се исплатило. Народ је задовољан. А народ ће и да исплати ово задовољство. И да преплати.

На трибинама је био тенк а на терену пројектили.
Лепа атмосфера сви весели и сви задовољни.

Ипак не могу да не напишем како ја то тренутно видим.
А видим да смо постали Манчестер Јунајтед за сиротиЉу уместо да будемо Манчестер Сити за сиротиЉу.

Јер лако је играти кад противник игра напред назад без опструкције игре и чврстоће и лепршаво....
Кад противник буде узео лопту и чврсто бранио простор и кад њихови искусни средњаци спусте гу-зу у крило чувара па севне прецизан пас ка неком брзом нападачу сетићете се ових речи које пишем.
Па искусни прекаљени играчи почну да туку и да се дешавају повреде... оће ли ова деца из другог полувремена да носе одговорност и терет резултата?

Генерално боље да није било ове утакмице и да је доведен Радник из Сурдулице. Више би користила таква утакмица за тим.
Koliko god bili spremni ili nespremni ti igraci vrede po deset i vise miliona evrica. Zasto bi decu stavljali na vetrometinu?? Uvek moze da udje dvoje troje i da se ne oseti u igri. Mislim da bi sa Dragovicem bili jos cvrsci u odbrani, a da Katai kad je spreman moze jos dosta da pruzi. Zadnju recenicu ti ne bi ni komentarisao jer stvarno si lupio.
 
Nazad
Vrh