SPORT-Opšta tema

Da su nas samo povrede zaobišle dosad bi već bio osiguran prolaz, a ovako ostaje samo da se nadamo spletu sretnih okolnosti. U tim se vraća Bogdanović i Litvanac koji nam je preko potreban na poziciji 4.
 
:osmeh: Neces Ti zbog Zvezde i njenih pobeda dobiti suspenziju sa foruma, nego zbog postavljanja cetnickih novosti na forumu (ako nastavis) i bolje se malo kontrolisi sa tom tematikom.:ppozdrav:
Cim osetite da smo jaci odma mere represije. Da li oduzimanje bodova igranje bez publike namestanje sudija ili nesto trece. Sad hocete da nam suspendujete perjanicu teme. Pa dokle breee.....ha ha. Shala mala.
 
I dalje lideri cisto da se zna ,Zvezda-Napredak 4-1 .

- - - - - - - - - -

13943062666614.jpg
 
Bilo je gusto (mislim na prvo poluvreme) ali slomili smo otpor u drugom. Takodje pobeda protiv Krke u gostima.Bledo izdanje oba tima ali pobedi se u zube ne gleda.
 
Ali ovo sa 32 razlike je vec blamaza , losiji si pa izgubis 15-20 razlike to je podnosljivo ,Partizan je koliko se secam dobio ove kuci a tamo izgubio ,nadam se da smo mi za nijansu bolji .
 
Mišljenja sam da će Zvezda imati lakši posao u četvrtfinalu,a što se tiče Partizana pobedu niko nije ni očekivao bitno da se niko nije povredio.
 
Prvi naravno a pala je i rutinska pobeda protiv Zadra u gostima.Radonjic je kombinovao tim,tacnije odmarao igrace za utorak.
 
Nazad
Vrh