SPORT-Opšta tema

DJEEENKAAA
203994600453333d94c08326.jpg


- - - - - - - - - -

150928368251088181621141.jpg
 
Jos sam pod utiskom sinosnje utakmice....a i popilo se dobro nocas,pa me i "glava utiska i pritiska" :haha: Sve u svemu,bilo je fenomenalno a nadam se da cemo i korak dalje.:ppozdrav:
 
Nije to Fmp.... To je "FMP-Crvena Zvezda-Beograd"....:bravo:...al da se manemo zajeb**cije.... cestitam na pravom navijanju,dobroj utakmici i zasluzenoj pobedi....
 
Ti mora da si neki zajebant? Jel ti Tegeltija rodjak?
Adresa kluba Stevana Supanca Zeleznik,KK Crvena Zvezda sa malog Kalemegdana zamrznuta na 5 godina,nijedan trofej koji osvoji Ova zvezda iz Zeleznika se ne prepisuje sportskom drustvu Crvena Zvezda.Zar je toliko tesko pogledati istini u oci?P.S. Predsednik kluba Andrej Vucic,klasicna depolitizacija sporta
 
Zar je moguce da vas ovi nasi uspesi toliko bole pa odmah izmisljate Andreja Vucica za predsednika kluba, omalovazavate da smo oborili rekord Arene, smeta vam sto ima politicara u klubu kao da ih kod vas nema. Posto nemate fudbalski stadion sta ce se desiti ako vam ga vojska oduzme? Promenicete adresu i necete vise biti u Humskoj 1. Da li ce to znaciti da fk partizan vise ne postoji. Bolje sklonite onog bolesnika Vujosevica jer on vas je doveo blizu vrha, ali ce vas brzo odvuci do dna. Ljubomora je cudo.
 
Ljubomora ? au pa stvarno niste realni,ali nijedan zvezdas koji poznajem nije realan.,...polako ljudi...Ja licno kao navijac Partizana volim i da zvezda uradi nesto,da se malo radujete i vi....i manite se svadja i politike,samo neka bolji pobedi....http://www.youtube.com/watch?v=TyFi95kglvY (kad vec pricamo o ljubomori)
 
To je kao bas sa te utakmice.Meni to nebi palo na pamet,a jednom grobaru izgleda jeste.Mozda je to sa neke vase.:osmeh: Oko cega vi tupite.Pao rekord,pa sta.Ima nas vise,pa sto nebi pao rekord.Jel i to mozda osporavate.:sta: Navijam licno za Zvezdu,al se radujem uspesima svih nasih klubova.Svojevremeno sam se radovao i uspesima Cibone i Jugoplastike,pa sta.Ne tupite vise o jacini,kad se zna ko je jaci i bio najjaci i u Jugoslaviji,a kamoli maloj Srbiji.
Osim toga.Godinama ste profitirali na konto politike,pa ste nas ismevali i pricali kako ste mnogo jaki i jaci od nas.Kam gi sada vasa jacina.Vujosevic tupi o politici,valjda covek zna kako se to radi.:osmeh: Najgora kletva je dabog da imo,pa nemo.Ako mislite da se radujem sto se politika mesa u sport,gresite.Trebalo bi ih apsolutno razdvojiti,pa na teren.Ipak niko se ne buni iz nekog drugog kluba,vec samo iz Partizana,a isti ima najmanje moralno pravo da prica o umesanosti politike u sport.
S nadom da ce politika biti eliminisana iz sporta,pa makar i Partizan bio prvi :ppozdrav:.
 
Poslednja izmena:
Lepo im je bilo kada su sudije pod pretnjama i pritiscima rezirale scenario svakog derbija ili svake iole vaznije utakmice za Partizan.....Kada je taj isti naduveni Dule Vujosevic nogom razvaljivao vrata od svlacionice ihavatao sudiju za vrat a Danilovic udarao samare sudijama za "opomenu".....I sada isti taj Vujosevic prica o politici u sportu ::sramota::::sramota::::sramota:: Otisao covek u inostranstvo,kao vrhunski strucnjak da unapredi i njihovu kosarku,kad tamo zamisli-oni nemaju Ruzica.....'bem ti takvu kosarku :haha: vratio se ovamo kao popisan i taman kad se latio posla u Partizanu a ono partijski saveznici izgubili moc....kad se nesto ne da majku mu...
 
Smesno je sto se i dalje svadjamo Partizan-Zvezda. Treba da smo slozni kada nasi klubovi (bilo koji od njih) nastupa u Evorpskim takmicenjima. Tako da manite se svadjanja i navijajte za NASE klubove.:ppozdrav:
 
Zar je moguce da vas ovi nasi uspesi toliko bole pa odmah izmisljate Andreja Vucica za predsednika kluba, omalovazavate da smo oborili rekord Arene, smeta vam sto ima politicara u klubu kao da ih kod vas nema. Posto nemate fudbalski stadion sta ce se desiti ako vam ga vojska oduzme? Promenicete adresu i necete vise biti u Humskoj 1. Da li ce to znaciti da fk partizan vise ne postoji. Bolje sklonite onog bolesnika Vujosevica jer on vas je doveo blizu vrha, ali ce vas brzo odvuci do dna. Ljubomora je cudo.
Eto vidis.Ja ti pricam o cinjenicama koje su nepobitne,a ti mi uzvracas klasicnim jezikom mrznje i pricama o nekim bolessnicima.Zato prekidam svu dalju raspravu.

- - - - - - - - - -

Zvezdofobia ,grobari poceli da pricaju o politicarima , ko o cemu...
Hahahahaha i ponovo hahahaha Po vasim ......umovima neko ko je 12 puta uzastopno prvak drzave i 7 puta prvak regiona se plasi od nekoga ko je zadnju titulu osvojio pre 14 god.Uzgred budi receno to i nije vise taj klub. Stvarno nam je jadna ova zemlja i mi sa njom...Cudi me da jul nije osvojio 99 posto na izborima.Kratka pamet pa to ti je.
 
Poslednja izmena od urednika:
Taj klub nema nikakve veze za Crvenom Zvezdom. Covic je mama i tata u tom klubu i nasao je fantastican nacin da FMP napreduje.
 
Vi zvezdasi jako volite svoj klub Crvenu Zvezdu i treba da je volite, samo imate jednu veliku manu a to je da mrzite sve sto je sportsko a ne zove se Crvena Zvezda. Ako ne verujete ovome mome pisanju procitajte Vase ranije postove.

Posto nemate fudbalski stadion sta ce se desiti ako vam ga vojska oduzme? Promenicete adresu i necete vise biti u Humskoj 1.

Ako treba promenicemo i adresu i kupiti od Vas Marakanu. I ovako ce sve da Vam ode na licitaciju. Shvatite ljudi da ste Vi u teskoj novcanoj buli. Danas citam da ste suspendovali jednoga fudbalera koji nije hteo da potpise izjavu da nece tuziti klub zbog novcanih dugovanja. Dokle Vase rukovodstvo ide i ako je mladic dao rec da nece tuziti klub. To isto rukovodstvo se toliko nakralo para na ime Vaseg kluba a sada tera golobrade mladice da sve zbog ljubavi prema klubu igraju badava, a i oni iz iste te ljubavi ce sada da ga vode za badava. Gde li su bili ranije da iskazu tu ljubav kada su maznjavali milione evra.:osmeh:
 
KK Crvena Zvezda telekom predsednik Nebojsa Covic , ko se koga plasi ne znam samo kazem pogledajte tabele , sto se tice ulaznica navijaca je moglo biti vise nikako manje i ko ide na utakmice zna da redari u guzvi cesto uzmu ulaznicu i ajd prolazi i ta ulaznica se vrati kod preprodavca i on je opet proda , sto se tice mrznje treba pogledati izjave Vujosevica i poredjenja Vucica i Kim Dzong Una , mozda mozete kupiti i Fljamurtari,Rapid,Dinamo,Samrok...podrska Milunovicu inace velikom zvezdasu .
 
Dule ako nisi znao Zvezda je vlasnik stadiona i zemljista oko njega. Sve vredi daleko vise od trenutnog deficita. Da to sve nema vrednost ne bi Miskovic grebao na sve nacine da dodje do Zvezde. Izaci ce na videlo ko je drzao Dzajica u pritvoru bez osnova. Ne bi da iznosim sada imena politicara koji su u pitanju jer smo se dogovorili da cemo to izbegavati. Zapitajte se samo gde su vase pare iz zadnjih desetak godina jer ste stvarno za debele pare uspevali da prodate vase fudbalere. Stolice na stadionu su postavljene uz sponzorstvo Carlsberga. Vaseg sadasnjeg ili bivseg to vise niko ne zna predsednika Djurica uhapsili su zbog njegove firme Zekstra i Veterinarskog zavoda kojeg je zavio u crno. ZA stadion je cinjenica da ga nemate, ali sam rekao da ce to uvek biti Partizan bez obzira da li bude morao da menja adresu. Sto se tice Milunovica potpisao bi on da pristaje da igra za manju platu i da nece tuziti klub, ali tu su opet menadzeri koji su umesali prste kao i kod Vesovica i drugih, a Marakanu da kupite samo sanjajte, a i sta ce vam kad nebi mogli da je napunite. Nema vas dovoljno Dule nema vas.
 
Meni stvarno nije jasno sto bi Vas zvezdase toliko bolelo da Partizan kupi Marakanu?:sta: Pa zar nije bolje da Marakana ostane u domacem kapitalu, nego da je kupi tamo neki seik.:osmeh: Dodjete lepo kao gosti na Vas bivsi stadion a tamo se vijori velika crno-bela zastava:haha:, ipak smo mi neke k....ve komsije i valjda vazi pravo prece kupovine.
 
Nazad
Vrh