SPORT-Opšta tema

Necu....pa da se gnev zvezdasa obrusi na mene.:haha::ppozdrav:Uzivajte malo, ali stvarno gledao sam onaj klip gore.....mocan tim.:bravo:
 
belgrade red srar..... Hvala za lepo podsecanje. Bio sam na toj utakmici. Jedini put u zivotu na jugu, ali severa nije bilo ni za lek. Na snimku se ne vidi kod drugog gola Reala pre dosudjenog penala lopta je isla u aut, a Bosko Djurovski u nameri da je zaustavi i da ostane u terenu se isklizao i lopte se dokopali gosti penal i gol. Da je loptu ispucao onako bekovski u aut u tri lepe materine, ali avaj. U revansu 2..0 za Real i zbogom. Real je i tad bio medju naj boljim klubovima u evropi, a nasa zvezda je hvatala zalet za vrh evrope i sveta. Sledecih godina padali su mnogi velikanii i uvek je malo falilo. Setite se samo magle protiv Milana kada nam je i bog okrenuo ledja. I onda te 1991 san svih snova san svih u kojima lipti crveno bela krv. SVE STO SMO ZELELI SVE STO SMO HTELI TO SU NAM DALI CRVENO BELI, MLADICI BOROVI DEVOJKE JELE BORE SE POSTENO ZA CRVENO BELE HEJ, HEJ, HEJ,HEJ,HEJ Crvena zvezca na nebu sja............itd. Srecan rodjendan i hvala svima na cestitkama.
 
Moglo je i bolje od sest razlike, ali moglo je i gore. Kada se uzme u obzir da je samo Marjanovic odigrao celu utakmicu konstantno, a ostali na bljesak dobro je. Dzenkins je posebna prica njega vec par utakmica nema nigde.Za revans bi opet Bobi bio taj koji bi mogao da odluci jer je evidentno da pod kosem nema ko da mu parira, ali moraju bar jos dva tri igraca da iskoce iz sivila odigraju sigurno celu utakmicu i verujem da je prolaz moguc. SRECNO.
 
Nikako u kosarci da nam se sve kockice sloze ,konstantno neko zakazuje ali otaljavamo posao, i ja mislim da cemo u revansu odigrati bolju utakmicu i naravno proci .
 
Lepsu sliku odavno nisam video (slika govori hiljadu reci)
316lnvb.jpg
 
Poslednja izmena:
Zvezda,Partizan,Mega,Radnicki....koga god da pobedjuju- Pobedjuje Srpska kosarka.Bolje se kotiramo i dobijamo vise takmicarskih mesta u Evropskim takmicenjima.:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh