SPORT-Opšta tema

Ljubi te tvoj drug sve su ti tezi postovi situacija je sve gora i gora ako moze molba sad nailazi pauza da svi malo odmorimo od sportskih desavanja ja sam iscrpljen totalno a verovatno si i ti pa cemo opet da se razdrmamo kada krene liga sampiona na jesen ali sada da uzivamo u pauzi najkvalitetmije moguce FALA TI ZOKI0230
Ali tvoji se ne drže toga.Prvo njih edukuj.ja ću svaki dogovor prihvatiti.Ali odgovori mi da li si ti ponosan na Ledeja nakon ovih snimaka što je Lule postavio.Ne mislim kao navijača-prvo kao čoveka.
 
Ma nema veze nek igraju ljudi.Za zadnje neucestvovanje napisano je zakasnili sa prijavom,za pretprosli put ne pamtim a mislim da oni i ne treba da daju objasnjenje.Da li neko snosi krivicu iz kluba,makar i ekonom.Molim vas samo nemojte politicku matricu.
 
Dobro ionako je liga pod istragom zbog namestanja. Delegati, sudije, igraci ima ih dosta pod istragom. Nije nam potrebna takva liga.
 
Postovani kolega ne radi se o tome da li vam je potrebna takva liga vec da ste vi legitimni predstavnik drzave Srbije.Ustvari mozda po statutu ekipa koja ne igra domaci sampionat ne moze predstavljati drzavu iz koje potice.Za privatne lige to nije slucaj
 
Malo?Menjaju tezu na svakom koraku.Predstavnik Srbije se odredjuje plasmanom u domacem prvenstvu,samo privatne lige se odredjuju placanjem.Ne osporavam ja to, neka se takmice ja to pozdravljam.Nek kupuju i igrace koliko ko moze da izdrzi,ali bez demagogije.Sreca moja dobro rodilo zito pa dobra cena i evo me na forumu da citam malo.Ne mogu na APR -u da nadjem jel FMP bas privatan klub ili samo preuzet?
 
Otkud sad odjednom velika želja da se igra KLS.Nemaju novaca da isolate igrače a Pantera i Ledeja mogu da plate.
Gde je moj kolega Mornar da mi disertuje Ledeja.
 
Коректна игра на припремама ,
за разлику од неког прошлог времена играчи као да су спремнији,
више трче ,пресинг, темпо..
Видећемо још у наредним утакмицама како ће то изгледати..




 
Otkud sad odjednom velika želja da se igra KLS.Nemaju novaca da isolate igrače a Pantera i Ledeja mogu da plate.
Gde je moj kolega Mornar da mi disertuje Ledeja.
Mene licno ne interesuje odakle kome pare da plate transfere ali STATUT KSS se mora postovati to pricam dve godine i onda procitam- ali oni nisu uzeli u obzir da smo bili na putu-.Covic ispasce do kraja mala maca za ovog.Samo kupujte igrajte i zelim vam sve najbolje.
 
Nazad
Vrh