SPORT-Opšta tema

Fudbal je ogroman biznis i tu vladaju kriminalci i tajkuni, pa gde ste vi videli poštenog čoveka da je direktor i vlasnik kluba?Sve neki muljatori, što se igrača tiče, ubedjen sam da od medjuopštinske lige pa do super lige ima igrača koji su bolji od ovih što se dovode sa strane.Sada ako zeliš da ti dete dogura do Zvezde i Partizana, moraš da udjes neki 100000eu pa ako uspe da prodje to onda ima neku računicu.Kvalitet ne igra fudbal sada, nego vezare i novac i suvišno je pričati o tome, to je mnogo osetljiva tema i samo unosi nervozu medju nama.Sve ovo može da bude mnogo bolje.Jednom sam rekao, kakva je drzava, kakva je infrastruktura u državi, kakav je standard, takav je je i klubski fudbal.
 
ZA ZORANA 230 I LULETA 28 Najinteresantnija stvar posto vas dvojica baratate sa poverljivim informacijama ko je koliko placen su npr kosarkasi Zvezde koji ne da nisu u ritmu NI U FORMI A POTPISALI VISOKE UGOVORE Raduljica i Kuzmic potpisani lepi ugovori a minutaza nikakva a bilo je jos ugovora i sa igracima koji su nesto bili zapostavljeni npr Ivanovic a Markovic malo vise ali u skladu sa godinama i dovodjenje Holanda koji gotovo da nije igrao a ovi crnci Martin i Bentil i onaj treci najslabiji u istoriji kluba a vrh ledenog brega dovodjenje Kampaca koji nije igrao euroligu dugo VELIKI NOVCI SU DATI ZA DOVODJENJE OVIH IGRACA A MNOGI NISU IMALI ZNACAJNIJE MINUTAZE A PARE DATE PA POSLE ..........................STA HOCE OVAJ RUMENOGLU STA ON MISLI A IDE I ONA CUVENA SUSPENDUJTE IH I ZOVITE POLICIJU :sta: ⁉️ PA AJDE MALO DA STAVIMO PRST NA CELO PA DA OD STRAMOTE SPUSTIMO POGLED U VISINI PIKSLE I DA DOSTOJANSTVENO CESTITAMO PROTIVNIKU BILO BI LEPO A I OTMENO ::vino::
O svemu ti pišeš a nikad da prokomentarišeš ono američko đubre-Ledeja ali kao čovek.Već koji put ti postavljam to pitanje.
 
ZA ZORANA 230 I LULETA 28 Najinteresantnija stvar posto vas dvojica baratate sa poverljivim informacijama ko je koliko placen su npr kosarkasi Zvezde koji ne da nisu u ritmu NI U FORMI A POTPISALI VISOKE UGOVORE Raduljica i Kuzmic potpisani lepi ugovori a minutaza nikakva a bilo je jos ugovora i sa igracima koji su nesto bili zapostavljeni npr Ivanovic a Markovic malo vise ali u skladu sa godinama i dovodjenje Holanda koji gotovo da nije igrao a ovi crnci Martin i Bentil i onaj treci najslabiji u istoriji kluba a vrh ledenog brega dovodjenje Kampaca koji nije igrao euroligu dugo VELIKI NOVCI SU DATI ZA DOVODJENJE OVIH IGRACA A MNOGI NISU IMALI ZNACAJNIJE MINUTAZE A PARE DATE PA POSLE ..........................STA HOCE OVAJ RUMENOGLU STA ON MISLI A IDE I ONA CUVENA SUSPENDUJTE IH I ZOVITE POLICIJU :sta: ⁉️ PA AJDE MALO DA STAVIMO PRST NA CELO PA DA OD STRAMOTE SPUSTIMO POGLED U VISINI PIKSLE I DA DOSTOJANSTVENO CESTITAMO PROTIVNIKU BILO BI LEPO A I OTMENO ::vino::
Mislim da si u pravu treba da spustite pogled od sramote zbog krsenja statuta KSS.Stavi prst na celo i procitaj sta sam napisao nijednom recju nisam napisao da zelim Partizan u trecu ligu to su vase reci.Statut treba da postuju SVI i to je sveto pismo u sportu a nase tumacenje.Posle Danilovica doci ce neki drugi koji ce drugacije tumaciti napisano i onda bice zlo.Za sportski uspeh sam pozeleo svu srecu ,za trenera jos vise i samo nek nastave tako.Ali ne i vi, jer taj uspeh kluba prate i velike finansije koje vi osporavate.Bez ozbiljnih finansija nema igranja ni opstinske lige a kamoli fajnal for.Pozdrav kolege
 
Ne znam da li EL ima veze sa KLS kada je u pitanju neplaćenje igrača u onim klubovima koji učestvuju u EL.Zvezda je debelo platila neigranjem Kampaca i možda dovođenjem još kojeg pojačanja..Da li je to razlog neigranja Partizana u KLS u zadnje 2 godine :unsure:
 
Ne znam da li EL ima veze sa KLS kada je u pitanju neplaćenje igrača u onim klubovima koji učestvuju u EL.Zvezda je debelo platila neigranjem Kampaca i možda dovođenjem još kojeg pojačanja..Da li je to razlog neigranja Partizana u KLS u zadnje 2 godine :unsure:
Dali ti znas druze Zoki0230 koja je razlika izmedju naseg fudbalskog tima i npr premijer ligasa ili bundes ligasa ili predstavnika Spanije ❓.Dali si svestan da ces pitati KO JE UGASIO SVETLO A ONDA CES POZVATI TVOGA SELJU COCIJA064 DA GA PITAS JEL I KOD NJEGA NEMA STRUJE ILI JE ZAVLADAO TOTALNI MRAK :sta: ::lose::

Dopustio si da sa tobom manipulisu jeftini mediji i da ti objasnjavaju sta je zuto a sta plavo
Sto se tice Zaka Lideja izuzetno veliki pozitivac ,humanista ,saljivdzija covek koji je svojim leprsavim i lucidnim potezima donewo nesto novo u nasu kosarku i oplemenio je covek koji je promenio kosarku u Srbiji /normalno na bolje/ i na kraju se na najlepsi moguci nacin zahvalio svom klubu PRODUZETKOM UGOVORA . Kako si stekao ruzno misljenje o Zaku nije mi jasno ali mislim da gresis a videces jos u ovoj novoj sezoni da je gotivan tip i da pored velikih uspeha koje pravi uvek je jednostavan i pristupacan .Zoki samo tvoja losa procena nista vise ::super::
 
Dali ti znas druze Zoki0230 koja je razlika izmedju naseg fudbalskog tima i npr premijer ligasa ili bundes ligasa ili predstavnika Spanije ❓.Dali si svestan da ces pitati KO JE UGASIO SVETLO A ONDA CES POZVATI TVOGA SELJU COCIJA064 DA GA PITAS JEL I KOD NJEGA NEMA STRUJE ILI JE ZAVLADAO TOTALNI MRAK :sta: ::lose::

Dopustio si da sa tobom manipulisu jeftini mediji i da ti objasnjavaju sta je zuto a sta plavo
Sto se tice Zaka Lideja izuzetno veliki pozitivac ,humanista ,saljivdzija covek koji je svojim leprsavim i lucidnim potezima donewo nesto novo u nasu kosarku i oplemenio je covek koji je promenio kosarku u Srbiji /normalno na bolje/ i na kraju se na najlepsi moguci nacin zahvalio svom klubu PRODUZETKOM UGOVORA . Kako si stekao ruzno misljenje o Zaku nije mi jasno ali mislim da gresis a videces jos u ovoj novoj sezoni da je gotivan tip i da pored velikih uspeha koje pravi uvek je jednostavan i pristupacan .Zoki samo tvoja losa procena nista vise ::super::
E sad si me razočarao kao čovek.Toliko o tvojim realnim disertacijama.Čovek koji sa namerom ide da na kvarno pokrje igrača je tebi šaljivdžija :unsure: I to ne jednom što i snimci pokazuju.
Mislim da ti stvaraš lažne slike u ovoj temi a hvališ se kako oplemenjuješ isti.Bolje je da ne pišeš.Čak i partizanovi navijači treba da te zaobilaze.
 
Dali ti znas druze Zoki0230 koja je razlika izmedju naseg fudbalskog tima i npr premijer ligasa ili bundes ligasa ili predstavnika Spanije ❓.Dali si svestan da ces pitati KO JE UGASIO SVETLO A ONDA CES POZVATI TVOGA SELJU COCIJA064 DA GA PITAS JEL I KOD NJEGA NEMA STRUJE ILI JE ZAVLADAO TOTALNI MRAK :sta: ::lose::

Dopustio si da sa tobom manipulisu jeftini mediji i da ti objasnjavaju sta je zuto a sta plavo
Sto se tice Zaka Lideja izuzetno veliki pozitivac ,humanista ,saljivdzija covek koji je svojim leprsavim i lucidnim potezima donewo nesto novo u nasu kosarku i oplemenio je covek koji je promenio kosarku u Srbiji /normalno na bolje/ i na kraju se na najlepsi moguci nacin zahvalio svom klubu PRODUZETKOM UGOVORA . Kako si stekao ruzno misljenje o Zaku nije mi jasno ali mislim da gresis a videces jos u ovoj novoj sezoni da je gotivan tip i da pored velikih uspeha koje pravi uvek je jednostavan i pristupacan .Zoki samo tvoja losa procena nista vise ::super::
Ala lupetas kao otvoren prozor na vetru...
 
Privatizacija kako da ne.Potpuno si u pravu dug naseg kluba je nasa stvar jeste tuzna ali tako je.Stadion JNA i prostorije JSD Partizan u Humskoj bez struje dva dana zbog vise milionskog duga.Jel spremate neku novu finansijsku infuziju?
 
PEXSONE sta mislis hoce li ovi vasi da se otvore i da probaju da napadnu u ligi sampiona ili ce da se stegne dzibuki ko stipsa PA NI NAPRED NI NAZAD :sta: 🚾
Ma nebitna je liga sampiona, bitan je tvoj zek pozitivac i saljivdzija, kakve splacine ti pises ovde strasno. Nadam se da "samo" podjebavas narod i sprdas se, u suprotnom brinem za tvoje mentalno zdravlje....
 
Poslednja izmena:
Meni apsolutno nije jasno ZASTO LALATOVIC NIJE DOSAO U ZVEZDU ZA TRENERA ⁉️i umesto da dovedu patriotu ,strucnjaka ,Zvezdino dete trenera koji poznaje vise od bilo koga prilike u nasem klubu kao i sta treba u kom trenutku ciniti LALAT ODLAZI U UKRAINU A PRESKUPI BAHAR U ZVEZDU ::lose:: .Drugo SIGURAN SAM DA BI SE LALAT MNOGO BOLJE RAZUMEO SA TERZOM A I SA IDEJNIM TVORCEM ACOM ali nazalost to se izjalovilo i sada ce nas Lalat rizikovati po ratom razvaljenom podrucju bez ikakvog razloga
Sto se tice Partizanovog trenera Duljija dobar je covek ali ako ga istrose losi rezultati ja bi doveo za trenera ovog malog iz Knjazevca clan CIKA LAZA ga hvali a i meni se dopao kao trener ja bi doveo malog Milojevica i siguran sam da bi sa njim mogli da jurisamo na poziciju br 2 od samog starta .Sto se tice nastupa u ligi najboljih NIKADA SE OVAKO NISAM PLASIO I UMESTO DA POZELIM DA STO PRE DODJE TAJ FAMOZNI SEPTEMBAR JA SE BOJIM ISTINSKI STA CE SVE DA NAM SE DOGODI A VIDIM DA SE NI OVDE NIKO NE RAZMECE SA IZJAVAMA .Jedina svetla tacka u celom ovom crnjaku je faca Bahara pljunuti LOTAR MATEUS ajde da vidimo valja ce nesto da bude 🤔
 
Какав год да буде септембар и шта год да буде у лиги шампиона нико не може да каже да ово што се сада ради у Звезди не иде на добро.
Каква год да је финансијска позадина.
Ови млади играчи су право злато и видећемо како ће то даље да иде са омладинском школом јер је сада Младеновић замењен. Мислим да се прави нова концепција омладинске школе...

Овакву игру, офанзивну, са пресингом, са идејом, са боковима, са квалитетним играчима у средини, тркачи, борци.... Ред бул Салцбург за југоисточну европу (читај сиротиЉу).... ово смо ми Звездаши сањали.

Тај Лалат је тешка мешавина подземља, саморекламирања и позераја... Мало ту има знања...
Овај нови тренер не ради сам, он је екипа... има идеју шта ће и како ће.... поклопио се са доласком нових играча и подршком екипе....
Да је предузимач растерао ове балване не би опепелио ни месец дана.... Плус је сарађивао са екипом кад није хтео да пушта Охија да игра... А колико зна показао је у Сампдорији.... Ако је победио трипут...

Не кажем да овај нови тренер неће да ради са екипом али он ипак долази са неким предигреом какав год да је...
Уосталом сам је рекао да му је то одскочна даска за запад... Тако да не може да се пореди са лалатом.... А ни предузимачем...

Иначе 26 јула долази Фиорентина у рупу...
 
Какав год да буде септембар и шта год да буде у лиги шампиона нико не може да каже да ово што се сада ради у Звезди не иде на добро.
Каква год да је финансијска позадина.
Ови млади играчи су право злато и видећемо како ће то даље да иде са омладинском школом јер је сада Младеновић замењен. Мислим да се прави нова концепција омладинске школе...

Овакву игру, офанзивну, са пресингом, са идејом, са боковима, са квалитетним играчима у средини, тркачи, борци.... Ред бул Салцбург за југоисточну европу (читај сиротиЉу).... ово смо ми Звездаши сањали.

Тај Лалат је тешка мешавина подземља, саморекламирања и позераја... Мало ту има знања...
Овај нови тренер не ради сам, он је екипа... има идеју шта ће и како ће.... поклопио се са доласком нових играча и подршком екипе....
Да је предузимач растерао ове балване не би опепелио ни месец дана.... Плус је сарађивао са екипом кад није хтео да пушта Охија да игра... А колико зна показао је у Сампдорији.... Ако је победио трипут...

Не кажем да овај нови тренер неће да ради са екипом али он ипак долази са неким предигреом какав год да је...
Уосталом сам је рекао да му је то одскочна даска за запад... Тако да не може да се пореди са лалатом.... А ни предузимачем...

Иначе 26 јула долази Фиорентина у рупу...
Ali da nije malo prerano zakljucivati na osnovu igre sa razvaljenim Ruskim ekipama i zakljucivati i procenjivati svoje mogucnosti i snagu ⁉️ A i ovo mi je interesantno da Deki nije imao u klubu tolike ingerencije kao Bahar :sta: sve mi nesto govori da se crveno belim klubom upravlja iz podzemlja i da ovaj trener nije placen vise od 300 000 plafon ovo je neki proleter opusteni lik totalno a sto se tice njegovih ranijih radova iz Makabija Petahtikve i Makabija Haife to je amaterska liga kao prva liga Makedonije mogli su i Miloju da ponude 1 300 000 ali oveko je verovatno mnogo diskretnije ::pomoc:;
 
Ајде да сачекамо турке па да приближно видимо где смо...
Данас 4:0.
Ја стално помињем четири гола а ви не верујете....
То ће бити просечан број голова које ћемо давати у овој нашој како-год-да-се-зове лиги...


Палили смо се и на почетку прошле сезоне са предузимачем па је на крају испао ћорак.
Видећемо колико овај тим може кад се - ако се - уканали после евентуалних пораза у лиги шампиона.

Па чак о да буду порази са оваквим приступом и залагањем и жељом све ће им бити опроштено...

Али, замолио бих те да нам не дрмаш кавез и не будеш птица злослутница... Пусти ме да уживам...


Иначе изузетно ценим рад Милоша Милојевића и мислим да му није пружена подршка... И да није могао да покаже сво знање које има у тактичком погледу... Мислим да је изузетно поткован тренер али да је имао пет балвана и три матора староседеоца који су били јаче позиционирани од њега у клупској хијерархији.
Дошао је исувише рано у клуб и мислим да ће његов други мандат за пет-шест година бити много више запамћен.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh