SPORT-Opšta tema

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/4188224/namestanje-meceva-u-srbiji-reakcija-fiba Nova afera E SAD CE DA LETI PERJE sada ce da proradi TRENUTAK ISTINE ili mozda u banana -drzavi jos nece mozda nismo zreli za realnost .
Bitno je samo vikati stalno ENO GA DRSTE LOPOVA .........................GDE ⁉️ ENO GA TAMO ONAJ NA KRIVINI DRSTE GA TO JE ON :sta:⁉️ od necega mora da se zivi .
Bojim se da ovaj isti scenario ceka i fudbalske klubove ukazivao sam na to a to je neminovnost ::lose::
 
https://www.kurir.rs/sport/kosarka/4188224/namestanje-meceva-u-srbiji-reakcija-fiba Nova afera E SAD CE DA LETI PERJE sada ce da proradi TRENUTAK ISTINE ili mozda u banana -drzavi jos nece mozda nismo zreli za realnost .
Bitno je samo vikati stalno ENO GA DRSTE LOPOVA .........................GDE ⁉️ ENO GA TAMO ONAJ NA KRIVINI DRSTE GA TO JE ON :sta:⁉️ od necega mora da se zivi .
Bojim se da ovaj isti scenario ceka i fudbalske klubove ukazivao sam na to a to je neminovnost ::lose::
A vi ne verujete.Samo što glavne ribe neće pecati.Morali bi da vam uzmu titulu ABA lige.
 
Коректна игра на припремама ,
за разлику од неког прошлог времена играчи као да су спремнији,
више трче ,пресинг, темпо..
Видећемо још у наредним утакмицама како ће то изгледати..
Имате нека додатна размишљања о прелазном року, пробним балонима око одласка разноразних балвана а највише ме интересује како гледате на поставку игре са офанзивним крилним линијама?

Колико ми се чини поставка је са три позади са два фул бека...


Испратите почетак филмића... атмосфера и шоу као у нба америкама....


Мислим да је импресија код Звездиних играча била велика на почетку утакмице... а није ни Зенит лоша екипа...

Иначе Ибанић је дао гол али је лоше покривао играча код изједначења.... сад да ли је то ''његов'' играч или није?
 
Poslednja izmena:
Odbrana vam pojma nema, pogubljeni u vremenu i prostoru. Vidim pravite FK Kamerun sto bi vi rekli. Samo garagani dolaze ko na traku. Zadnji neki Lato, cena od 2.5m- 3.5m. Siroke je ruke sizoje. :D
 
Znam kolega ,ali postavio si izjavu pa sam na ovaj nacin odgovorio.A najnovija je -da nam neko smesta- pa jel to normalno?
Da li mi verujes KALMANE 58 sada kada bi vam neko dao na raspolaganju 300 miliona eura da napravite tim 3/4 bi otislo u neki novi ili stari Beograd na vodi daj boze da bi se 1/4 ulozilo u klub .Od krimosa definitivno nebivaju intelektualci a ni domacini a od svih strucnih ljudi iz sveta fudbala od raspiratora odabran dzelat OFK Beograda :sta:::lose::a i sada vidim ovde na forumu ATMOSFERA KAO SA PARASTOSA niko nista da zucne o ligi sampiona i ocekivanjima . Morbidna atmosfera ubijeno sve u pojam A STA OCEKIVATI OSIM STRAHA DA NE PUKNE 7mica po utakmici KAKO COVEK DA SE OPUSTI I DA NE NANOSI DUSI BOLI ::pomoc:;
 
Nemaš odgovor na konkretna pitanja ( Ledej).
Koliko vidim Bahar je i Ivanića naterao da trči.Forsira mlađe igrače.Ne znam samo što ostavlja Rodića.On odavno nije u formi.Kangva je sve bolji i bolji ali će ga izgleda izbrisati.Kanga standardno ima greške koje mogu biti kobne.Golman je dobar ali nekako sam navikao na Borjana.
Neće zvezda postići neki spektakularni uspeh u LŠ ali će morati rivali dobro da se pomuče.Pa i Zenit baš nije za bacanje.
 
Da li mi verujes KALMANE 58 sada kada bi vam neko dao na raspolaganju 300 miliona eura da napravite tim 3/4 bi otislo u neki novi ili stari Beograd na vodi daj boze da bi se 1/4 ulozilo u klub .Od krimosa definitivno nebivaju intelektualci a ni domacini a od svih strucnih ljudi iz sveta fudbala od raspiratora odabran dzelat OFK Beograda :sta:::lose::a i sada vidim ovde na forumu ATMOSFERA KAO SA PARASTOSA niko nista da zucne o ligi sampiona i ocekivanjima . Morbidna atmosfera ubijeno sve u pojam A STA OCEKIVATI OSIM STRAHA DA NE PUKNE 7mica po utakmici KAKO COVEK DA SE OPUSTI I DA NE NANOSI DUSI BOLI ::pomoc:;
I gde je po tebi razlika u upravljackim strukturam?Nekad generali JNA a sa druge generali policije sad krimosi i sa jedne i sa druge strane .Mislis da znas te momke sa druge strane?Jesam mator ali sam imao cast da ih upoznam sa druge strane a ne da lupam kao vi i cak jedan da mi preti.Momci navijajmo svaki za svoj klub a ne da provociramo kao sto vi radite
 
Odgledao sam dva puta meč, ima stvarno dobrog materijala u Zvezdi ovaj put, ne znam šta ce biti u LŠ, verujem da smo bliži debaklu nego rezultatu jer po nekada se odigra na srce i inspiraciju, kao protiv Liverpula ali jednostavno ne moze ekipa od 70mil da parira nekima od 1milijardu, vecina ekipa je prekon500mil vrednosti a što se ekipe tiče, svidjaju mi se pojačanja i naši mladi momci, Šljivic je strašan igrač, Lučic,Nedeljkovic,Mijatovic, Mitrovic, Zvezda ima ove godine 50%Kvalitetniji i brži tim nego prošle sezone, trebalo bi lagano da se prošeta do titule, trener stranac , dosta stranih igrača, nema kod njih našeg gubitničkog mentaliteta, tako da verujem u tim.Ovo juče nije bio prvi tim vec kombinovani.Golman je odličan, po meni jedina mana je mozda do komunikacije, Borjan je mnogo više istrčavao što je mnogo važno, ovaj juče dva puta polazio pa se vracao ali mislim da ce biti bolji od Borjana i to puno.Kangva mora da ostane, fantastičan je to igrač, Kanga bomba koja moze da nas ukanali kad se najmanje nadamo, čovek rizik, uvek spreman na rizik ali i da pogreši a to nebi smeo.Rodic nema mesta u timu to je činjenica, jednostavno mora da se pročešlja ceo tim.Ostala je još ta boljka kod odbrane gola, ta neka panika ali ne kod štopera nego generalno, to mora da se otkolni što pre.Kod Miloja je to bilo savršenstvo, protiv jakih ekipa postavka je bila odlična, sve pod konac.Nema potrebe da se lopta vraca protivniku onda kada se branimo već se mora kontrolisati.Ovaj tim bice konkurentan u LE mnogim ekipama, ako bude neuspeha, to ce biti ma dušu treneru jer dobio je bolje igrače nego Stankovic.
 
Имате нека додатна размишљања о прелазном року, пробним балонима око одласка разноразних балвана а највише ме интересује како гледате на поставку игре са офанзивним крилним линијама?

Колико ми се чини поставка је са три позади са два фул бека...


Испратите почетак филмића... атмосфера и шоу као у нба америкама....


Мислим да је импресија код Звездиних играча била велика на почетку утакмице... а није ни Зенит лоша екипа...

Иначе Ибанић је дао гол али је лоше покривао играча код изједначења.... сад да ли је то ''његов'' играч или није?
Тешко је судити након једне иоле озбиљније утакмице ,
Зенит је врло озбиљан тим само треба имати у виду да су у некој фази припрема.

На овој утакмици је систем изгледао коректно ,
бекови имају брзину,
али
за ЛШ мора и највећа могућа физичка спрема за ту позицију,
Као и искуство у постављању,
А тренутно немамо играче који имају све три карактеристике.

Неколико запажања,
Имали смо добрих отварања напада ,
А томе су допринели
Брзи бекови,
голман који је имао добрих додавања,
Мијаиловић из задње линије зна да дода,
Канга добро отвара са задњег везног(зна да и фатално погреши)
...

Имали смо добар пресинг кад су они отварали напад где су сви учествовали..

Појачања ,
Свашта ту има ...

Оно што је позитивно има квалитетних младих играча који ако добију шансу могу израсти у озбиљну причу.
 
Suvise je rano za bilo kakve komentare. Ima mesta i za kritiku, ima dobrih stvari. Nema mesta ni za paniku ni za euforiju. Nismo mi kao komsije pa odma u prvoj utakmici pet komada strasnim Slovencima.
 
Da bi sa sigurnoscu analizirali trenutne mogucnosti FC Crvena Zvezda potreban je pravi test a priljateljski mec protiv Ruske ekipe ne pokazuje bas nista iz prostog razloga sto Ruske ekipe u fudbalu ne kostaju nista .Test ne moze da bude ni nasa liga jer je cela izmuljana i vise ne znas sta je montirano a sta nije .Sto se tice ulozenog novca u transfere i to nije merodavno jer se uvek prikazuju neke nerealne cifre a igraci su placeni mizerno
Voleo bih kada bi ojacali barem neki konkretan otpor da se pruzi i da ima sta da se vidi a ljudi su zeljni fudbala ali sa obzirom da znam ko vodi klub i u cijim rukama je i noz i kolac malo sam izgubio veru za nesto vise i mrdanje sa mrtve tacke
 
ZA ZORANA 230 I LULETA 28 Najinteresantnija stvar posto vas dvojica baratate sa poverljivim informacijama ko je koliko placen su npr kosarkasi Zvezde koji ne da nisu u ritmu NI U FORMI A POTPISALI VISOKE UGOVORE Raduljica i Kuzmic potpisani lepi ugovori a minutaza nikakva a bilo je jos ugovora i sa igracima koji su nesto bili zapostavljeni npr Ivanovic a Markovic malo vise ali u skladu sa godinama i dovodjenje Holanda koji gotovo da nije igrao a ovi crnci Martin i Bentil i onaj treci najslabiji u istoriji kluba a vrh ledenog brega dovodjenje Kampaca koji nije igrao euroligu dugo VELIKI NOVCI SU DATI ZA DOVODJENJE OVIH IGRACA A MNOGI NISU IMALI ZNACAJNIJE MINUTAZE A PARE DATE PA POSLE ..........................STA HOCE OVAJ RUMENOGLU STA ON MISLI A IDE I ONA CUVENA SUSPENDUJTE IH I ZOVITE POLICIJU :sta: ⁉️ PA AJDE MALO DA STAVIMO PRST NA CELO PA DA OD STRAMOTE SPUSTIMO POGLED U VISINI PIKSLE I DA DOSTOJANSTVENO CESTITAMO PROTIVNIKU BILO BI LEPO A I OTMENO ::vino::
 
Nemaš odgovor na konkretna pitanja ( Ledej).
Koliko vidim Bahar je i Ivanića naterao da trči.Forsira mlađe igrače.Ne znam samo što ostavlja Rodića.On odavno nije u formi.Kangva je sve bolji i bolji ali će ga izgleda izbrisati.Kanga standardno ima greške koje mogu biti kobne.Golman je dobar ali nekako sam navikao na Borjana.
Neće zvezda postići neki spektakularni uspeh u LŠ ali će morati rivali dobro da se pomuče.Pa i Zenit baš nije za bacanje.
Bahar forsira mladje igrace ⁉️:sta: Kangva je sve bolji i bolji ali izgleda da ce ga izbrisati ⁉️ :sta: Ne znam sto stavlja Rodica kada nije u formi ⁉️:sta: Rivali Zvezde ce morati da se pomuce u ligi sampiona ⁉️:sta: i sada slag na tortu je pitanje za milion dolara ZASTO DVA GOLMANA A NAVIKAO SAM NA BORJANA ⁉️:sta: verovatno zato sto je Borjan tako mator napravio lep i profitabilan a verovatno i nerealan ugovor /verovatno su se bratski istalili / pa sad da se vlasi ne dosete doveli jos jednog golmana /verovatno je i taj ugovor profitabilan i podeljen na ravne casti kao kod Ckalje pa sad imamo dva golmana lepo placena a klub u bunarcini da je to jeza a vode nigde na pomolu
A posle citavog ovog putujuceg cirkusa nasi ljudi koji vole istinski fudbal i imaju preveliku zelju izjavljuju NADAMO SE bice to sve dobro do kraja .UBILI SU NAS U POJAM KAO NACIJU DO KRAJA POMERILI SU NAM HIPOFIZU JOS ODAVNO katastrofa sta se radi ::lose::
Ovaj post ova replika treba malo da te vrati na fabricka podesavanja jer konfuzna pitanja koja postavljas stvaraju ogroman bol u glavi deluju uznemirujuce na neke clanove foruma i brisu entuzijazam i veru koja je vec stvorena PRED POCETAK LIGE SAMPIONA 🤔
 
Pre deset godina, odoh na Cair da gledam Radnicki-Partizan, zali boze izgubljenog vremena, utakmica nikakva, velika 0, od tada sam polako prestajao da pratim nas fudbal, derbiji sa nekim izuzetkom su dosadni. Kad pogledam samo terene kod nas i u malo jacim ligama pa onda kako se trci, vidim da je nas fudbal debelo zaostao.
Na zalost velike pare se tu vrte i ocigledno nekim grupama nije u interesu da nas fudbal napreduje, videli smo prilikom Vidicevog pokusaja da udje u savez kako se to zavrsilo.

Vidim ovde ljude koji i dalje prate nas fudbal, sto mi je cudo, jer svi u mom okruzenju su batalili da prate nas fudbal, malo reprezentaciju pogledaju, poneki onaj zadrti Zvezdas i partizanovac, tj.mazohista i dalje gleda derbije.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh