SPORT-Opšta tema

Ivana Spanovic ovojila zlatnu medalju i postavila novi nacionalni rekord u dvorani na Balkanijadi u Istanbulu :bravo:.
Zvezda izbila na vrh naseg fudbalskog prvenstva :ppozdrav:.
Dortmund u gostima izgubio od Hamburga 3:0 :sta:.
 
Partizan sam gledao i da bise došlo do bolje igre mora doći do nekoliko rokada u timu, mislim da je poništen regularan gol faula na golmanu nije bilo.. Zvezdu sam gledao samo prvo poluvreme i na mene je ostavila odličan utisak. Prvo kolo je u pitanju kikseva će bitido kraja prvenstva na obe strane.
 
BhKE5Y3CIAEs7wq.jpg



Nemamo srece u zrebu
 
Derbi...i pobeda!!! :ppozdrav:Sve u svemu,dobra utakmica,neizvesna do kraja.Zvezda je vodila celu utakmicu i realno je vise zasluzila pobedu.
 
Zaslužena pobeda zvezde i sportsko navijanje sa obe strane. Partizan će igrati sve bolje kako se bude bližio završetak ABA lige. Dule već godinama tempira formu za završetak takmičenja.Mišljenja sam da će mo i ove godine biti prvi na završnom turniru.
 
Od juce prvi u fudbalu ,danas u kosarci dominatni nad Partizanom :bravo:,u kosarci pitanje koji ce sastavi biti u zavrsnici, povrede kroje timove .

- - - - - - - - - -

Da tesko je biti u prasini iza prvoga i gledati vecito nekome u ledja skoro vec deceniju. Prasina posebno deluje na psihu pa izaziva citirane komentare.

Nesto vas ova prasina opasno pomutila .

- - - - - - - - - -

zvezda-oss-1393192930-450619.jpg
 
Polako a sigurno,Zvezda preuzima primat u svim sportovima.:ppozdrav: Samo,dok ne bude jos bar 3-4 jaka tima (institucije) u Srpskom sportu-nema nista od Evropskih takmicenja ni Zvezdi,ni Partizanu.Sve ce ostati u domenu domacih takmicenja a to polako postaje monotono i dosadno.
 
Pokusao sam ovo da pregledam .Kod snimka sa Novim Pazarom golman je izvan peterca i to je obican igrac.Pogresno je procenio let lopte i ona ga je lobovala .Nakraju bi pao sam na guzicu. Napadac se krece pravolinijski i prati let lopte ,i vidi se izbegavanje da se sudari sa golmanom ,jer mu to nije u interesu ,jer je lopta vec prosla golmana. Tako mi je odmah bilo jasno da je neko totalno nestrucan pravio ovo i odmah sam odustao od gledanja jer nezasluzuje paznju.
 
Leteci Slovenac-Jaka Blazic je cudo....a i u fudbalu,saradnja Zvezde sa Slovencima se pokazala mnogo bolje nego sa Afrikancima...:ppozdrav:
 
Nemojte se paliti Bogdanović nemože imati tao loše šutersko veče(19:4), sledeći put će vas sam baciti nakolena. Tada će to biti mnogo važnije nego ovog puta.
 
Nazad
Vrh