SPORT-Opšta tema

POLA TIMA ZVEZDE BI JA PREBACIO U PARTIZAN /MI GODINAMA UZIMAMO ZVEZDINE IGRACE I PREZADOVOLJNI SMO /,
O kakvom bojkotu govoris ⁉️
Napisao sam da sam ja VLAST naredio bih bojkot igraca Zvezde da igraju za reprezentaciju.Igrac kad kolegu nazove KURVOM tu nema vise sta da se prica a ti tome nista.Navijaci i politicari mogu svasta a kolege o kolegi nepristojno je.Jesam bio jasan?A o tome za pola tima nema problema sto da ne ipak stoji drzava iza vas.Zaboravio da te pitam koliko uzimate para za onu dvojicu mladica iz fudbalske sekcije.
 
Napisao sam da sam ja VLAST naredio bih bojkot igraca Zvezde da igraju za reprezentaciju.Igrac kad kolegu nazove KURVOM tu nema vise sta da se prica a ti tome nista.Navijaci i politicari mogu svasta a kolege o kolegi nepristojno je.Jesam bio jasan?A o tome za pola tima nema problema sto da ne ipak stoji drzava iza vas
Nemoj da si bukvalista KALMANE pa i mi se svaki mec posebno zahvaljujemo predsedniku ali to ne znaci da treba da bojkotujemo reprezentaciju pa mi da smo losi nebi cuveni Nole Djokovic dosao da nas gleda .A i ovaj mali Trifunovicev sin igra kod nas .Sta ti to govori ⁉️ Cim vasi igraci godinama dolaze kod nas to govori da su nasa vrata svima sirom otvorena sirom odakle sada odjednom ideja da bojkotujete :sta:❓
 
Ma samo da ne dovede Tavareza a nije iskljuceno da ovaj vas cim zavrsi sa infuzijom ne krene za Madrid po Tavareza a onog grmalja nemozemo da branimo ali sada budi ubedjen da ce pristup svemu biti mnogo ozbiljniji . A JEL UZIMATE NEKE PARE ZA KAMPACA ❓🤔
Nemoj ti da razmišljaš o parama,pare nikad nisu problem.
Kampaco sigurno neće dobiti te pare o kojima se stalno priča kad nije igrao ni pola sezone.Nego vi ćete dobiti pun.... jer Kameruncima ističu ugovori.
 
Vidim da opet spominjete sudije,kme kme kme... Da je pravde o kojoj pricate ne bi se igrala ni 4-ta utakmica sve bi u trecoj bilo reseno.
 
Da je pravde vi ste morali igrati domacu ligu, ali to vam nije odgovaralo jer vam je svim strancima isticao ugovor 01 07. a serija bi trajala verovatno posle tog datuma. Ili ste slepi ili se pravite glupi.
 
Tebe,ministarka dobro uzdrmala :ppozdrav: Pišemo o odlascima i dolascima igrača.
O sudijama je zaključak donesen.
Nećemo o tome da smo morali da igramo svaki drugi dan 7 utakmica.
 
Zar vi mislite da smo vise verovali ovim sto su sudili?? Sa ovim Slovencima se vec dugo koljemo. Ni Hrvat nije mnogo bolji.
 
Nemoj da si bukvalista KALMANE pa i mi se svaki mec posebno zahvaljujemo predsedniku ali to ne znaci da treba da bojkotujemo reprezentaciju pa mi da smo losi nebi cuveni Nole Djokovic dosao da nas gleda .A i ovaj mali Trifunovicev sin igra kod nas .Sta ti to govori ⁉️ Cim vasi igraci godinama dolaze kod nas to govori da su nasa vrata svima sirom otvorena sirom odakle sada odjednom ideja da bojkotujete :sta:❓
Vidim ti se zezas sa nama jer ako si ozbiljan onda prekidam prepisku.Kad bi me neko nazvao kurvom i ja treba da se borim sa njim za istu drzavu e to ne moze.Reko sam sto se navijaca tice tu je skoro sve dopusteno pa i nepristojno.A sto se bivsih igraca tice pa kupujte ih slobodno deca igraju za novce a vi ih imate.Nemoj da se zezas pisi ozbiljno,sve ostale sekcije ste iscrpili u vasem SD pa deca beze iz FK,i to je u redu?Omogucio je lazni predsednik SD?
 
Da prebacimo omladince u prvi tim,bili su prvaci turnira na Zlatiboru.A i prvaci su države,valjda tu ima nekog kvaliteta.
A to što je FK u raspadu zna se ko je kriv,još uvek Vučela i ekipa neće da odu iz kluba?Po čijoj direktivi?
 
Poslednja izmena:
Vidim ti se zezas sa nama jer ako si ozbiljan onda prekidam prepisku.Kad bi me neko nazvao kurvom i ja treba da se borim sa njim za istu drzavu e to ne moze.Reko sam sto se navijaca tice tu je skoro sve dopusteno pa i nepristojno.A sto se bivsih igraca tice pa kupujte ih slobodno deca igraju za novce a vi ih imate.Nemoj da se zezas pisi ozbiljno,sve ostale sekcije ste iscrpili u vasem SD pa deca beze iz FK,i to je u redu?Omogucio je lazni predsednik SD?
Izgleda da se zaboravilo vredjanje protivnickih igraca i vasih proslava titula na klamegdanu. Nije zvednih vec fmp2, zvezdu ugasio Dulo mag.

Vazura je postavio siru familju po u Partizanu, cak se prica da u skupstini ima i zvezdasa.
 
Nazad
Vrh