SPORT-Opšta tema

Kad nekog nazivas camugom da li tu podrazumevas i Pantera, Lesora, Ledeja, Nanelija, Egzuma i ostale vam idole??
 
Kad nekog nazivas camugom da li tu podrazumevas i Pantera, Lesora, Ledeja, Nanelija, Egzuma i ostale vam idole??
A ne to je elita tj elitne jedinice cim dobijamo za Pantera 4,7 miliona to je onda umetnik a ovi siromasni crnci koje ste srozali i prodali u drugu ligu Francuske to su nesrecne camuge kojima je nicim izazvana upropascena karijera u cvetu mladosti ,
Jel imas informaciju STA JE BILO SA BELIM CAMUGAMA KATAIJEM I BORJANOM JEL CE I ONI U DRUGU LIGU ILI ........🤔
 
A ne to je elita tj elitne jedinice cim dobijamo za Pantera 4,7 miliona to je onda umetnik a ovi siromasni crnci koje ste srozali i prodali u drugu ligu Francuske to su nesrecne camuge kojima je nicim izazvana upropascena karijera u cvetu mladosti ,
Jel imas informaciju STA JE BILO SA BELIM CAMUGAMA KATAIJEM I BORJANOM JEL CE I ONI U DRUGU LIGU ILI ........🤔
Leči se.
 
A ne to je elita tj elitne jedinice cim dobijamo za Pantera 4,7 miliona to je onda umetnik a ovi siromasni crnci koje ste srozali i prodali u drugu ligu Francuske to su nesrecne camuge kojima je nicim izazvana upropascena karijera u cvetu mladosti ,
Jel imas informaciju STA JE BILO SA BELIM CAMUGAMA KATAIJEM I BORJANOM JEL CE I ONI U DRUGU LIGU ILI ........🤔
Ne bi da ti uputim neke teske reci, ali stvarno si blago reci ...........Panteru istice ugovor i ide bez obestecenja. Lupas i lupas.
 
Mora da je opet popio vodja navijaca, verovatno neka losa rakija pa poceo opet da halucinira 😂😂😂
 
Cim primi jos nekoliko infuzija eto ga trkom nazad jer sada nailazi taj TOLIKO ZELJEN PRELAZNI ROK KUPOVINA NOVIH IGRACA , LOVA ZA SOPING SNOVA A TO SE NE PROPUSTA . ::super::
Tebe brine njegovo zdravlje?Mi kupujemo vi poklanjate ako ne racunas da ste kapitena prodali a sicu.Probaj malo u svom dvoristu i mani se gluposti.Reci mi jel Djirona potpisao?Insajderska informacija je da se stvara novi dravni projekat.Jel istina?Ako Covke ne pokvari jer cujem da forsira BADMINDTON sekciju.
 
SOKANTNA VEST IZ FIBE
Nazalost ono sto niko nije mogao da predpostavi Turk Telekom ide neplanirano u EUROLEAGUE i najverovatnije da ce Zvezda da otpadne ovo je odjeknulo iz kuce kosarke nije potvrdjeno 100 posto ali 80 posto e se ova informacija ostvariti .Ako se ovo dogodi a veoma je blizu ostvarenja bice to nenadoknadivi gubitak za naseg predstavnika i nasu kosarku .Nadamo se da ce Bodiroga moci da ispegla tezak polozaj u kome se nalaze crveno beli ali nije sve do njega je jos neki prentendenti siljju na mesto u EUROLEAGUE a finansijski izuzetno spremne ekipe .
Ali sacekacemo do kraja bice diskutabilno da zadnjeg momenta ::pomoc:;
Ne znam gde si pročitao vest ali nije ni važno_Odlučuju 26.06.2023.
I ako ne igra,Zvezda će igrati u kup.Bolje prvi u selu nego zadnji u gradu.
A i voleo bih da ne igraju EL jer su nam sudije direktno oduzele par utakmica.Namerno nisu dali da igra Kampaco da ne bi neke ugrozili.I u EK se igra lepa košarka.
 
Turk telekom,ako upadne u EL,mogu samo umesto Valensije,posto su bili finalisi EC a nisu osvojili vec Granka koja bi isla umesto Valensije,ali zbog finansijskih problema,Granka je odustala ,i u tu pricu upada odma Turk Telekom,tako da ako upadnu Valensija otpada koja je isto usla preko EC.
 
I o tome nema ni slova od pesnika.Takav igrac nema sta da trazi u reprezentaciji,ili nijedan igrac Zvezde da se ne odaziva pozivu.Ako su kurve po proceni kolege nemaju sta da traze u istom dresu pa makar i sa grbom.
 
Ja ne branim navijace Zvezde, iako navijam za istu, za ono gadjanje podizanje stolice i ostalo, po meni obicni huligani drogirani. Ali ne vidim osim mica967 da je jos neko osudio zaletanje pesnicom, simulaciju sex, pokazivanje 3 prsta, pa i ovo pevanje nije primereno igracima. Pokazite neki snimak iz ovih 5 utakmica tavog ponasanja zvezdinih igraca i bicu demantovan....
 
I o tome nema ni slova od pesnika.Takav igrac nema sta da trazi u reprezentaciji,ili nijedan igrac Zvezde da se ne odaziva pozivu.Ako su kurve po proceni kolege nemaju sta da traze u istom dresu pa makar i sa grbom.
Ma prebacio bi ja u nas tabor Kampaca ne bi razmisljao nema veze sto su komsije prosuli pare za njega ali u tranziciji ide brzo protok lopte mnogo dobija igra na intenzitetu .Prodala je Zvezda nekoliko vehunskih belaca i prosle i ove godinei to je lepa matematika napravljena ali sada ce morati malo da se plati paprenije a to boli .Kazu da je Topicev sin opasan talenat on je vec u najavi kao veliki potencijal .Sto se tice Partizana sada ide samo mala nadogradnja na ovaj tim /samo da nam ne ode neplanirano vise od dva igraca i to bi se osetilo ali preko toga bi vec bilo pravljenje kuce iz temelja .
Sto se tice titule BEZ JAKOG PARTIZANA NEMA NI JAKE ZVEZDE I OBRNUTO i jaka konkurencija je uvek zdrava .Imamo timove koji su bili prvaci Evrope Bosna ,Split i Cibona i koji tavore ili ih nema nigde .Sto jaca liga u okruzenju bolje i za klubove i za reprezentaciju i za same igrace .Ako vas ne izbace u euro kup ocekujemo i vas u areni JER MI PODIZEMO STANDARDE NA JEDAN VISI NIVO .Bice sve to do kraja super ::super::
 
Ja ne branim navijace Zvezde, iako navijam za istu, za ono gadjanje podizanje stolice i ostalo, po meni obicni huligani drogirani. Ali ne vidim osim mica967 da je jos neko osudio zaletanje pesnicom, simulaciju sex, pokazivanje 3 prsta, pa i ovo pevanje nije primereno igracima. Pokazite neki snimak iz ovih 5 utakmica tavog ponasanja zvezdinih igraca i bicu demantovan....
Necemo PEXSONE vise to MI ,VI, ONI ,MI NJIMA ONI NAMA ⁉️ Serija je zavrsena ,sumira se cela sezona ostvareno i neostvareno a koji su bili zadati ciljevi to se naslucivalo i ranije . TREBA DOSTOJANSTVENO CESTITATI PROTIVNIKU I OKRENUTI SE PLANOVIMA ZA SLEDECU SEZONU .Mislim da bi to bilo najpostenije i prema sebi i prema drugima ::super::
Ja se opet izvinjavam crveno belima sto guram glavu u njihovo dvoriste ali Partizan je u fudbalu doziveo havariju kao Cernobil i sada kada nemam sta da pratim /a volim fudbal /ja pratim sta radi ZVEZDIN PAZLJIVO ODABRAN ODRED SATKAN OD NAJNAMAZANIJIH OVLASCEN ZA SOPING SNOVA .KO DAJE LOVU ZA SOPING SNOVA TO JOS UVEK NEZNAMO SPOLJI DUG JE VEC IZMEDJU 70 I 90 MILIONA /STO KAZE MIKSAN MILKI /i prema najnovijim saznanjima oni su sleteli pre par dana na cuveni aerodrom Sarl de Gol .Vec dugo se ne kupuju i ne dovode igraci sa Balkana dali su to neki novi trendovi ali tim Zvezde lici na Monpelje ili Ren u Francuskoj dok Hrvati Dinamo Zagreb nemaju taj poriv letova u nepoznato Vec KUPUJU DOMACE I PRODAJU DOMACE i tako stite i svoje trziste ,svoju ekonomiju a prave matematiku i to kakvu (y)
 
Ma prebacio bi ja u nas tabor Kampaca ne bi razmisljao nema veze sto su komsije prosuli pare za njega ali u tranziciji ide brzo protok lopte mnogo dobija igra na intenzitetu .Prodala je Zvezda nekoliko vehunskih belaca i prosle i ove godinei to je lepa matematika napravljena ali sada ce morati malo da se plati paprenije a to boli .Kazu da je Topicev sin opasan talenat on je vec u najavi kao veliki potencijal .Sto se tice Partizana sada ide samo mala nadogradnja na ovaj tim /samo da nam ne ode neplanirano vise od dva igraca i to bi se osetilo ali preko toga bi vec bilo pravljenje kuce iz temelja .
Sto se tice titule BEZ JAKOG PARTIZANA NEMA NI JAKE ZVEZDE I OBRNUTO i jaka konkurencija je uvek zdrava .Imamo timove koji su bili prvaci Evrope Bosna ,Split i Cibona i koji tavore ili ih nema nigde .Sto jaca liga u okruzenju bolje i za klubove i za reprezentaciju i za same igrace .Ako vas ne izbace u euro kup ocekujemo i vas u areni JER MI PODIZEMO STANDARDE NA JEDAN VISI NIVO .Bice sve to do kraja super ::super::
To su samo tvoje želje.Biće dobro ako dvojica ostanu.Ili ti tvoji sportski prijatelji pričaju drugačije.Od države će sada dobiti Zvezda a vi ste dobili i osvojili,šta ste osvojili.U zvezdu se vraća Davidovac,dolazi Polonara,priča se o Mirotiću.Holanda bi ostavio jer nije ni imao prilike da se pokaže zbog velike konkurencije.Naravno-sve ovo se uzima sa zadrškom.Za sada su samo priče.
 
I opet ti ne napisa nista.Kazes ako ne ode vise od dva igraca?Ti se stvarno zezas sa nama?Da sam vlast naredio bi bojkot igraca Zvezde za reprezentaciju,ne igrate DOMACE prvenstvo tako da je to sve
POLA TIMA ZVEZDE BI JA PREBACIO U PARTIZAN /MI GODINAMA UZIMAMO ZVEZDINE IGRACE I PREZADOVOLJNI SMO /,
O kakvom bojkotu govoris ⁉️
 
Poslednja izmena:
To su samo tvoje želje.Biće dobro ako dvojica ostanu.Ili ti tvoji sportski prijatelji pričaju drugačije.Od države će sada dobiti Zvezda a vi ste dobili i osvojili,šta ste osvojili.U zvezdu se vraća Davidovac,dolazi Polonara,priča se o Mirotiću.Holanda bi ostavio jer nije ni imao prilike da se pokaže zbog velike konkurencije.
Ma samo da ne dovede Tavareza a nije iskljuceno da ovaj vas cim zavrsi sa infuzijom ne krene za Madrid po Tavareza a onog grmalja nemozemo da branimo ali sada budi ubedjen da ce pristup svemu biti mnogo ozbiljniji . A JEL UZIMATE NEKE PARE ZA KAMPACA ❓🤔
 
Nazad
Vrh