SPORT-Opšta tema

Ovi postovi koe ja nekada napisem nisu usaglasavanje stavova ili ne to je vise kao OTVARANJE OCIJU KOD NAIVNIJIH ILI ZASLEPLJENIJIH tako i ti postovi o havariji Zvezde od poluamaterskih ekipa SLUZE ZA VRACANJE ZASLEPLJENIH U REALNOST .Moramo da budemo uvek svesni koliko mozemo ,koliko znamo i gde nam je mesto a na svako fantaziranje bez pokrica mora da se pogleda istini u oci i da se vratimo na fabricka podesavanja
A čast što sam ti pisao da igraš na keca.
 
A čast što sam ti pisao da igraš na keca.
Cast zasluzujes ali ti si bio ubedjen da je serija namestena .❓Ja sam imao odredjeni strah da nije preceno nekim igracima Partizana jer drzava je postala razbojnicka da je to zabrinjavajuce .Sreca da je mglo da se resi na parketu u koroni izgubismo bitku bez borbe ::lose::
 
Mislio sam na jučerašnju utakmicu gledao sam izveštaj a njegov učinak miteran, prava preporuka za Real.
 
Dobar dan sampioniii,kako steeee? Ja se osecam fenomenalno! Zeljko Obradovic je stavio tacku na deceniju lazne dominacije!
Sto bi rekla ona pesma uzalud trud dzaba vam sve...


I moram samo reci Kevin panter 32 poena eeee to je igrac,a ne najskuplji igrac koji ima u 5 utakmica 25% suta iz igre.

I u trenucima kada se lepo osecate, osecate traume od zvezde. Druze slavi sa svojim timom titulu koju ste dugo cekali i ostavi se laznih dominacija i drzavnih projekata sve je vec receno sto puta....
 
SOKANTNA VEST IZ FIBE
Nazalost ono sto niko nije mogao da predpostavi Turk Telekom ide neplanirano u EUROLEAGUE i najverovatnije da ce Zvezda da otpadne ovo je odjeknulo iz kuce kosarke nije potvrdjeno 100 posto ali 80 posto e se ova informacija ostvariti .Ako se ovo dogodi a veoma je blizu ostvarenja bice to nenadoknadivi gubitak za naseg predstavnika i nasu kosarku .Nadamo se da ce Bodiroga moci da ispegla tezak polozaj u kome se nalaze crveno beli ali nije sve do njega je jos neki prentendenti siljju na mesto u EUROLEAGUE a finansijski izuzetno spremne ekipe .
Ali sacekacemo do kraja bice diskutabilno da zadnjeg momenta ::pomoc:;
 
I u trenucima kada se lepo osecate, osecate traume od zvezde. Druze slavi sa svojim timom titulu koju ste dugo cekali i ostavi se laznih dominacija i drzavnih projekata sve je vec receno sto puta....
https://www.ozonpress.net/politika/...ic-tera-policajce-iz-hale-a-mup-i-gasic-cute/ Ovde imamo situaciju gde se bivsi komunista ,socijalista ,demokrata i naprdnjak izdrao i izvredjao jadnu i ponizenu Miliciju ❓/uvek je u istoriji drzave milicija imala svoje dostojanstvo i integritet ali nazalost dolaskom naprdnih vratili smo se u srednji vek u doba Bufala Bila i jednookog dzeka /Covic se toliko iznervirao koliko ih je vredjao da je zavrsio u bolnici sav potreseni i sada ne znamo da li se on dere i na medicinske radnike jer je totalno van kontrole . :sta:Njegov kolega Grcic je udario samar mladom pevacu zvezdi granda Joci i⁉️
Ovaj visoki funkcioner treba svojim ponasanjem da posluzi za primer svim mladim narastajima u drzavi kako treba raditi i sta treba raditi .To je osoba koja je prosla 4 sistema u drzavi i opstala a jedan dobar deo Zvezdinih navijaca ne da na njega brane ga svojim telom od napadaca 🚾 TO SE ZOVE PATRIOTIZAM I TO SE ZOVU NAIVNI SLIKARI /NAIVCI/ Jer sta bi oni radili bez svoje ZVEZDE VODILJE 🎪 .Severna Koreja je za nas zapad i civilizacija E JADNA I ISCRPLJENA SRBIJO ::pomoc:;
 
Da, ali sa Puklom, Javorom i Hordovim.
Jos malo i ulazimo u 24 .06 . Pojacanja jos nisu stigla a kada ce ne znamo .Danas je izpazaren neki mladic sa Novog Zelanda nase gore list i to je vec vidjeno NEMA SRBIJA MLADIH TALENATA PA GA NASLI TEK NA NOVOM ZELANDU ⁉️:sta: a taaamooooo jaaakaaa liga da se smrznes pa pozurili crveno beli menadzeri da ga neko ne otme :haha: Nema ni Crna Gora ni Makedonija ni Bosna ali ima Novi Zeland a mogli su usput avion slece na Papuu novu Gvineju da natanka gorivo da nadju i tamo nekog sirovog /a ima i ljudozderi / i to kad dovedes u Evropu i kada ga picnes pa j kada se usmrce na splavu sa starletama pa poludi a znamo da Liga sampiona pocinje veoma brzo treba pozuriti .E sad me zanima i kada se dovedu ti novi igraci KADA CE TO DA SE UIGRA KADA JE JUL I AVGUST OD 35 DO 40 STEPENI ko ce da trenira po tom paklu i ko ce da uigrava ekipu ::suncanje::
Baharu je vec predoceno da Zvezdina uprava bira igrace a oni su vec poznati po dobrom i kvalitetnom odabiru tako da ce i Bahar koji ima viziju i energiju biti u neriljanom vrlo brzo .Onih 5 crnaca iz prve lige prebacise u drugu i unistise ljudima karijere a vunderkinda Motiku izvukose iz celjusti Bajerna i poslase u fenjerasa ALTAHA .Sad se sopinguje kao na buvljoj pijaci u Dar az Salamu kupis tri camuge dobijes cetvrtog gratis :osmeh: sta ce da bude do kraja prelazni rok je krenuo PRATIMO RADOZNALO SVAKI DETALJ I IZVESTAVAMO NAPRED CRVENO BELI :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh