SPORT-Opšta tema

Daj boze da gresim ali ako bude dobio zeleno svetlo za barem neki transfer /sto ne verujem da bi mu hijene dozvolile /Bahar ce da dovede pojacvanja iz onog drljavog Makabija .Ajde boze pomozi 🆘
 
Али не из бившег клуба јер је уговором то договорено, него из оног другог Макабија - сиротиљска верзија....
 
Vrlo nemuste provokacije za domacu ligu nista se sme pitati.Kako vas nije sramota ne igrate domacu ligu i jos pricate o nacionalizmu.Istupite i iz kupa sledece godine tako da igrate samo komercijalne lige ali pod tudjom zastavom.Bice finala ako ne ove bice sledece godine samo zdravlja da bude[naravno i para da voljeni predsednik dotura]
 
Da li ste culi sinoc Vucicu pederu ? Nemojte posle da piskarate kako cute ne cackaju zvalonju.

Nego sta kaze covke hoce ili necete da igrate finale ?
Igraće se finale u julu kad vam odu Kamerunci.Pa ni Čovke nije prost.I vi sad imate da čekate.Ili vam je bolje za zelenim stolom da dobijete.
 
Sinoc sam bio u nekom drustvu ljudi iz sveta fudbala i covek ladno saopstava DA JE ZVEZDA DUZNA 72 MILIONA EURA ⁉️ Ja totalno zbunjen upitah CEKAJ ZAR ONI NISU IZMIRILI NEKE DUGOVE REKAO COVIC :sta: a covek samo napravi bolnu grimasu kao covek koji se nalazi u bezizlaznoj situaciji i rece sa uzdahom JADNO JE NJIHOVO IZMIRIVANJE 💊 neznam kakve ce biti posledice ovog bunarenja ali najverovatnije ce posle pada psihopate doci do ozbiljnih problema a mozda je to i jedini put da se klub privatizuje 🆘
 
Pa kad su lizaci bulje. Nego sta je sa covketom opet ima napde panike ? Sada je veliki borac za sprsku kosarku a kada je uvukao nase klubove u ABA drugu je pesmu pevao.

Sta hoce zvezda sad sa terminima, sta im nije po volji ?
 
Eno klub se zvanicno ogradio od tog skandiranja.
DAO BIH TI JEDAN DRUGARSKI SAVET KAKAV JOS NISI IMAO PRILIKE DA CUJES⚠️
Posto znam da si veliki fan crveno belih i da ces biti prisutan u ligi sampiona sva eksplozivna sredstva petarde, vatrometi ,baklje, zatim konfetice ,baloncici ,sljokice DA SE BACE ODMA CIM IGRACI IZADJU NA TEREN JER POSLE NECE BITI MOGUCNOSTI ⁉️U stvari mogucnosti ce biti ali je ruzno aktivirati vatromet pri rezultatu 0 3 ili 0 4 ili 0 5 znaci baci ga odma da eksplodira jer kada krene pokojnik da se spusta u raku i sam taj cin oplakivanja treba ispratiti bez neke velike euforije u skladu sa situacijom u klubu :sta:
Iskren da budem jedva cekam da pocne stampedo LIGE SAM PIONA uzeleli smo se pravih i lucidnih poteza velikih majstora fudbala i nadigravanja ALI NE TREBA SVAKI PROTIVNICKI POTEZ NAGRADITI APLAUZOM JER BI SE ONDA GOSTUJUCE EKIPE OSETILE KAO DA IGRAJU KUCI ::prica::
 
Sinoc sam bio u nekom drustvu ljudi iz sveta fudbala i covek ladno saopstava DA JE ZVEZDA DUZNA 72 MILIONA EURA ⁉️ Ja totalno zbunjen upitah CEKAJ ZAR ONI NISU IZMIRILI NEKE DUGOVE REKAO COVIC :sta: a covek samo napravi bolnu grimasu kao covek koji se nalazi u bezizlaznoj situaciji i rece sa uzdahom JADNO JE NJIHOVO IZMIRIVANJE 💊 neznam kakve ce biti posledice ovog bunarenja ali najverovatnije ce posle pada psihopate doci do ozbiljnih problema a mozda je to i jedini put da se klub privatizuje 🆘
A da li taj čovek što ladno saopštava,nije slučajno partizanovac.
 
Nazad
Vrh