SPORT-Opšta tema

O novom treneru znam malo. Kad krene konkretno da radi komentarisacemo ga. .
 
osvojio od 8 mogucih,6 titula u izraelskom prvenstvu sa 2 razlicita kluba od kojih ni jedan nije Makabi Tel Aviv,najveci klub u izraelu
kao prvi pomocnik trenera osvojio senzacionalnu titulu prvaka izraela sa Ironi Kiryat Shmona 11/12 sezone

vec mi se dopada sa tako reci izbacivanjem borjana i kataia iz tima
 
Pa i grobari su sutnuli svog legendarnog Stanoja zbog jednog Izraelskog trenera i to u momentu kada su imali 10-12 bodova prdednosti. Zadrzo se samo polusezonu, ali to onaj brljivi njihov vodja ne zna pa zato tako nadmeno i pise.
 
Avram Grant je potpuno nesto drugo,gledao uzivo mec protiv spartaka kad je vodio partizan,ko zna koliko je ulupano tada para za njega...on dosao da se upise kao sampion u CV i uzo lovu,bole ga patka
 
O tome pricam, ali sve to treba znati, a ne samo sopati po tastaturi i pricati kao papagaj o hapsenju Dzajica, Serifu nebu bez granica i sl.
 
Ipak ti njega potajno volis, ipak je spasao tvoju najvecu ljubav kk kamerun....
Voleces ga i ti kada jednog dana budes saznao spoljni dug Crvene Zvezde a sada trenutno si dobio info da je sve u redu da je sve placeno i sve ovcice na broju :sta: a posle ovakvih ostaju golemi dugovi i nesagledive i trajne posledice 🚾
Zvezda je inkasirala Hrvatima 800 000 eura svidelo se to tebi ili ne a Partizan je dobio wild card zbog neeigranja Ruskih timova .I ove godine ce Srbija imati dva predstavnika u euroleague .SVE OVO NERACIONALNO TROSENJE TROSENJE TUDJEG NOVCA NAROD MORA DA PLATI I TO PAPRENO ::lose::
 
O tome pricam, ali sve to treba znati, a ne samo sopati po tastaturi i pricati kao papagaj o hapsenju Dzajica, Serifu nebu bez granica i sl.
jESAM LI NESTO IZMISLIO ⁉️ Jeste li uhapsili i sklonili Dzaju JESTE ❓ .Da je on to zasluzio NARAVNO DA NIJE ::lose::.Jeste li umesto njega doveli Kokezu i Terzu JESTE :sta: a jesu li oni to sa necim zasluzili NARAVNO DA NISU ::lose::.Jeli vas istresao izgaca Serif Meklaud iz Moldavije JESTE a jeste li pruzili otpor NARAVNO DA NISTE ::lose::.a jesu li imali budzet 20 puta manji JESU daj da nazovemo stvari pravim imenom dosta vise manipulisanja sa nasim istrosenim i lakovernim narodom samo cinjenice i samo istina ::000::
 
O novom treneru znam malo. Kad krene konkretno da radi komentarisacemo ga. .
Posteno a i kulturno receno ALI MOZES LI TI DA PRAVIS GLAMUROZNU TORTU BEZ LESNIKA ,BADEMA ,ORAHA sa pokvarenim jajima ,trulim bananama ,tvrdim dvopekom a nestalo ti secera :sta: ❓ Ovolika lova je sturduknuta u Behara jeza ziva i njega su kulturno ubacili da ocisti ovaj staracki dom ,psiho ce da upumpa bez pokrica ogromnu lovu a sta da uigrava kada ostaje bez 9 prvotimaca ⁉️ali oni su dovodili veterane umesto da prave mlade igrace i sada je ovo jednacina sa nekoliko nepoznatih .Ja kao veliki poznavaoc svetskog fudbala ne vidim resenje u ovoj situaciji a jedno je sigurno da ce Behar biti proglasen za tragicara i zrtveno jagnje a jahaci ostaju u sjedalu u to nemoj da sumnjas 🚾
 
osvojio od 8 mogucih,6 titula u izraelskom prvenstvu sa 2 razlicita kluba od kojih ni jedan nije Makabi Tel Aviv,najveci klub u izraelu
kao prvi pomocnik trenera osvojio senzacionalnu titulu prvaka izraela sa Ironi Kiryat Shmona 11/12 sezone

vec mi se dopada sa tako reci izbacivanjem borjana i kataia iz tima
Pa ga niko nije zapazio u Evropi osim vas a i bili ste brzi od ostalih bravo bravo stize vam nebruseni dragulj bolje da ste Limenog doveli bolji bi efekat napravili :sta:
 
Avram Grant je potpuno nesto drugo,gledao uzivo mec protiv spartaka kad je vodio partizan,ko zna koliko je ulupano tada para za njega...on dosao da se upise kao sampion u CV i uzo lovu,bole ga patka
O tome ti pricam LULE28 i mi smo radili slicne stvari i stigli dokle smo stigli .Kome treba Grant ili napoleon Klemente ili Behar ili Zenga to je sve tutu-rutu prica za naivne slikare a i ti nazovi ugovori tu je Behar dobio plafon 300 000 cak je i to mnogo a ostalo ce da nadomeste poreski obaveznici u Srbiji ...................neko ocigledno mora ::lose::
 
jESAM LI NESTO IZMISLIO ⁉️ Jeste li uhapsili i sklonili Dzaju JESTE ❓ .Da je on to zasluzio NARAVNO DA NIJE ::lose::.Jeste li umesto njega doveli Kokezu i Terzu JESTE :sta: a jesu li oni to sa necim zasluzili NARAVNO DA NISU ::lose::.Jeli vas istresao izgaca Serif Meklaud iz Moldavije JESTE a jeste li pruzili otpor NARAVNO DA NISTE ::lose::.a jesu li imali budzet 20 puta manji JESU daj da nazovemo stvari pravim imenom dosta vise manipulisanja sa nasim istrosenim i lakovernim narodom samo cinjenice i samo istina ::000::
Opet zamena teza. Mi smo sa Serifom igrali egal. Jednom ispali na penale, a jednom sa jednim golom razlike i to u gostima, a vas je taj isti Serif razguzio usred Beograda 3-1. Ili pisi realno ili se pokri usima. Kada ste VI zapamti VI hapsili Dzaju umesto njega je dosao Piksi, a ne Kokeza i Terza. Drugima mozda mozes da prodajes pamet, meni ne.
 
O tome ti pricam LULE28 i mi smo radili slicne stvari i stigli dokle smo stigli .Kome treba Grant ili napoleon Klemente ili Behar ili Zenga to je sve tutu-rutu prica za naivne slikare a i ti nazovi ugovori tu je Behar dobio plafon 300 000 cak je i to mnogo a ostalo ce da nadomeste poreski obaveznici u Srbiji ...................neko ocigledno mora ::lose::
Nista ti ne razumes,samo pises gluposti ne povezano,sve u svemu dosadan si
Plata mu je milion i 300hiljada,poptisao na dve godine sa opcijom na produzetak jos jednu(trecu godinu)...obestecenje pola miliona...u izraelu imao oko 800hilj platu

Nije isto kao i grant kao prvo jer bahar ima kao sto sam i napisao mnogo vise uspeha,grant osvojio 2 titule u izraelu pocetkom 90tih i posle bio vise sportski direktor nego trener u karijeri a kao drugo jer se igra ditektno liga sampiona i zvezda je samim vec ucescem uzela preko 25miliona evra,na to dodas tv prava,eventualno neki bodovi+plus pare od ulaznica ide to lagano preko 30miliona evra

Platice poreski obveznici i kevina pantera ponovo,evo podigao mu i partizan mogucu platu na skoro 2miliona po sezoni sto mu daje i Panatianikos pa za sada Panter jos nezna da li da potpise ili ne(u opciji jos i Makabi)
 
Voleces ga i ti kada jednog dana budes saznao spoljni dug Crvene Zvezde a sada trenutno si dobio info da je sve u redu da je sve placeno i sve ovcice na broju :sta: a posle ovakvih ostaju golemi dugovi i nesagledive i trajne posledice 🚾
Zvezda je inkasirala Hrvatima 800 000 eura svidelo se to tebi ili ne a Partizan je dobio wild card zbog neeigranja Ruskih timova .I ove godine ce Srbija imati dva predstavnika u euroleague .SVE OVO NERACIONALNO TROSENJE TROSENJE TUDJEG NOVCA NAROD MORA DA PLATI I TO PAPRENO ::lose::
I što se ti toliko trcaš za trošenje naših para.Svi mi to znamo.Svi troše naše nare a Partizan i Zvezda najviše.Da li te pare idu i na neke druge strane gde ne treba (recimo na miting nade-jedan od mitinga) i na mnoge druge stvari.Da li možeš da utičeš na to-ne možešDa li možeš da poskidaš sve te koji urnišu oba kluba-ne možeš.Naravno da Zvezda treba da podmladi tim ali ne drastično.Koliko su istiniti ti podaci koji se iznose za Borjana i Kataija da ih briše a da ostavlja Rodića-ostaje da se vidi.Borjan po meni treba da ostane.Golman je i ne treba mu kondicije.Šta sad,primio gol iz kornera pa šta.Nije dobro procenio i kraj priče.Ali ne treba zaboraviti-da nije bilo njega ne bi ni došli do finala.Ni sam Docić ne zna kako je dao gol.Zvezdini omladinci prvo moraju malo da se kale.Baš nisam nešto zadovoljan njihovom igrom.Dao im je Milojević šanse.Vigo,Azarov,Prucev,Kangva,DragovićMijailović,Milunović-dobri.Da Zvezda ima toliko para kako kaže kolega Mornar,došli bi malo kuratiji igrači kao recimo u KK Kamerun.A KK Kamerun se finansira od donacija-ništa država.Kad kolega shvati da država jednako finansira oba kluba-tad će nam svima svanuti u ovoj temi i da se konačno vratimo sportu kao sportu i rezultatima koji su postignuti.Ako oba kluba igraju dogodine u EL,Partizan dobija ABA ligu a ako ide jedan-Zvezda.Zvezda se vraća u formu a Partizan nije više što je bio.Pad sa Neba je bio katastrofalan.
 
Opet zamena teza. Mi smo sa Serifom igrali egal. Jednom ispali na penale, a jednom sa jednim golom razlike i to u gostima, a vas je taj isti Serif razguzio usred Beograda 3-1. Ili pisi realno ili se pokri usima. Kada ste VI zapamti VI hapsili Dzaju umesto njega je dosao Piksi, a ne Kokeza i Terza. Drugima mozda mozes da prodajes pamet, meni ne.
Da li ti to uporedjujes fc Crvena Zvezda sa pokojnim Partizanom ⁉️ a mozes i sa OFK Beogradom ima smisla :sta: .A nemoj da uporedjujes ni sa Serifom smejace vam se i prevrtati u grobu zlatne generacije koje su harale Evopom /cuj ovo mi se se borili sa Serifom rame uz rame krenuse mi suze kao na Sounskom frontu /:udri:
Drugi nece da ti kazu kao pravi priljatelji ali ja cu da ti otvorim oci jer sam takav covek otvoren i dobronameran a zao mi je da te lazu razni kuriri i informeri .Unormali se voajer064 i kreni realno da posmatras situaciju nije ni malo naivno sve je u rasulu vremena je malo a posao se nagomilao da je to jeza .Liga sampiona zahteva izlazenje 5 brzinom na vrh brda i razne hibridne makine a vi i dalje purnjate kao u 19 veku a ne budete li pokrenuli Varburga podhitno pregazice vas ovi dopingovani Evropski velikani da ce to biti horor zavrsetci .🎪
Za sada stvar nije nimalo za opustanje ali pratimo svaki detalj i naravno da optimizam ne napusta ali opreznost je uvek nesto sto mora da bude prisutno a za optimizam za sada ga nema na vidiku ali videcemo 🆘
 
Voleces ga i ti kada jednog dana budes saznao spoljni dug Crvene Zvezde a sada trenutno si dobio info da je sve u redu da je sve placeno i sve ovcice na broju :sta: a posle ovakvih ostaju golemi dugovi i nesagledive i trajne posledice 🚾
Zvezda je inkasirala Hrvatima 800 000 eura svidelo se to tebi ili ne a Partizan je dobio wild card zbog neeigranja Ruskih timova .I ove godine ce Srbija imati dva predstavnika u euroleague .SVE OVO NERACIONALNO TROSENJE TROSENJE TUDJEG NOVCA NAROD MORA DA PLATI I TO PAPRENO ::lose::
Jasno je meni druze mornar da su i zvezda i patlidzan fantomski klubovi koji su kao pijavice koje crpe budzet, nema samoodrzivosti tu ni grama. Ali vama grobarima to izgleda nije jasno, nego velicate neke poluuspehe u kosarci i gubite se o nekim donacijama i arenama kartama avioni kamioni, naseli ste na zablude dula maga i sns ostoje limara da ne vidite dalje od nosa.
 
Nista ti ne razumes,samo pises gluposti ne povezano,sve u svemu dosadan si
Plata mu je milion i 300hiljada,poptisao na dve godine sa opcijom na produzetak jos jednu(trecu godinu)...obestecenje pola miliona...u izraelu imao oko 800hilj platu

Nije isto kao i grant kao prvo jer bahar ima kao sto sam i napisao mnogo vise uspeha,grant osvojio 2 titule u izraelu pocetkom 90tih i posle bio vise sportski direktor nego trener u karijeri a kao drugo jer se igra ditektno liga sampiona i zvezda je samim vec ucescem uzela preko 25miliona evra,na to dodas tv prava,eventualno neki bodovi+plus pare od ulaznica ide to lagano preko 30miliona evra

Platice poreski obveznici i kevina pantera ponovo,evo podigao mu i partizan mogucu platu na skoro 2miliona po sezoni sto mu daje i Panatianikos pa za sada Panter jos nezna da li da potpise ili ne(u opciji jos i Makabi)
ODGOVORI MI PODHITNO DA LI JE NORMALNO DA SE BAHARU DA 1 300 000 EURA ⁉️A ZASTO 🎪 Prosle godine vas nije izbacio on nego ste sami sebe izbacili mentalna i fizicka nepripremljenost ekipe losa a taj Bahar je primio 13 komada u dve utakmice i to od Benfike i Junventusa dve osrednje ekipe .Jel taj da vas vodi ⁉️NE VERUJEM DA JE ON LICNO DOBIO OD PRIKAZANE SUME VISE OD 300 000 A RESTO JE POJELA CICA MACA i to je potez da se navijaci odvoje emotivno od ovih veterana za koje je kasno da idu bilo gde pa ajde da ih rascisti Bahar pa cemo posle da otpustimo Izraelca a mi cisti i okupani prvim suncevim zracima a sve ovcice mirne i na broju ::namigivanje::
Drugo kada bi se ulagalo u klub novih 25 miliona eura ko bi onda kupovao Beograd na vodi medjutim dobro je dok vam ne sruse stadion i to je u planu kazu ima dobra lokacija u Surcinu ovo jedino Sigmund Frojd moze da izanalizira ali pratimo pomno desavanja jer sport oplemenjuj dusu i isceluje rane
.Ja da se pitam vratio bih Dekija i dao bi mu jos jednu sansu onaj covek ima energiju a i ljubav a i niko ne poznaje tim bolje od njega mislim da bi sada to bilo jedino logicno resenje
 
Jasno je meni druze mornar da su i zvezda i patlidzan fantomski klubovi koji su kao pijavice koje crpe budzet, nema samoodrzivosti tu ni grama. Ali vama grobarima to izgleda nije jasno, nego velicate neke poluuspehe u kosarci i gubite se o nekim donacijama i arenama kartama avioni kamioni, naseli ste na zablude dula maga i sns ostoje limara da ne vidite dalje od nosa.
Kada se ne dozvoljava da se timovi privatizuju a kada je sapa stavljena nad klubom i posle par godina cutanja i statike gde se kupuje vreme sjasi Kurta da uzjasi Murta a ljudi zeljni necega konkretnog nekog pomaka to ti je kao kada bolestan covek krene da obilazi nadrilekare .Budi ubedjen da ce isti scenario da zadesi i Zvezdu kada ovaj bude sisao sa vlasti dug je ogroman a ne dozvoljavaju privatizaciju a niko vise ne moze da gleda ovo bauljanje i ponizavanje .Sve je ista receptura samo sto se ovde mazu oci sa ovim nazovi uspesima iz domace lige i kada vratis film zadnjih 20 godina uhvati te panika od bunara i posrtanja .
I sada se namece pitanje STA JE ONO STO JE REALNO U LIGI SAMPIONA I KOJI SU OCEKIVANJA KLUBA ⁉️ sigurno je da ce biti mnogo ljudi iz sveta fudbala koji ce hvaliti Zvezdinu igru i otpor koji ce da pruzi i bla bla bla ali mora da se kaze otvoreno gde smo ,sta smo koji su realni dometi i zasto su dometi niski i ponizavajuci i ako bude klub paprika ZA PUNJENJE dali ce odgovarati neko iz rukovodstva dali uprava snosi odgovornost .Mnogo jaci tim Zvezde je pretrpeo elektro sok pre dve i tri sezone a sta ce sada biti neka je bog u pomoci
 
Stankovic u zvezdi imao 600hiljada+bonuse
Koliko je dobar pokazao je u sampi

Opet ti kazem bahar osvojio od mogucih 8-6titula kao prvi trener sa dva razlicita kluba normalno da mu i treba dati platu
Ako je kako kazes izbacio zvezdu sa slabijim timom valjda ima i on zasluge za to,sam sebi uskaces u usta sta pises vec po milioniti put
Stankovic dosao u linglong namestenu ligu da gradi karijeru
Takve nebuloze pises da je to zaista za analizu
 
Ovakva diskusija se vodi samo u skupstini i ne zelim ucestvovati u njoj.Ti mislis da nas resocializiras?Pa to nisu uspeli ni mnogo strucniji od tebe.Mi navijamo po svom ophodjenju i postujemo i tudje opredeljenje.Ovoliko bljuvotina nisam citao skoro nigde kao ovde.
 
Nazad
Vrh