SPORT-Opšta tema

Nije Partizan ucenjivan nego je kao i danas učesnik EL pobednik ABA lige.
Da je prošle godine Zvezda insistirala na kažnjavanje Partizana za neigranje u KLS bio bi 2 ranga niže i samim tim ne bi igrao u EL
I ove godine opet ne igra KLS i nikom ništa.
Termini KLS su poznati bili pre termina ABA lige a razlog je što se izašlo u susret Partizanu što je i normalno.
Sada Partizana ne zanimaju termini KLS u kojim igra Zvezda.
Po meni.Najveću grešku će Zvezda napraviti ako bude igrala finale ABA lige pod tim uslovima.
Ne znam da li bi Partizan pristao tako da igra.
 
Da li bi taj Leskovac, Subotica ili Nis mogli da naprave ekipu koja bi bila ravnopravna da igra protiv Pantera, Lesora, Kampaca i drigih asova?? Utakmice sa po pedeset koseva razlike sigurno bi bile interesantne. Ko garantuje da ce pobednik te domace lige imati prolaz u Evroligu?? Samo vi slusajte Tegeltiju i ostanite dosledni i nemojte igrati finale ABA lige od 13 06. Istupili ste iz domace lige sad siliujete ABA. Losi su vam savetnici. Da ti ja kazem sta ce biti.. Pojescete govno i igrati kako raspored nalaze.
 
Recite toj komunjari da prestane pred svaku zavrsnicu, derbi da pise saopstenja. Napda saveze, sudije, protivnike igrace i upravu. Odrzao je konferencija i gostovo 100x po tv stanicama. Dajte mu neto protiv besnila i nesto za smirenje.
 
Zasto je problem da se pomeri termin kls ? To ce covke kod vucka ocas posla da zavrsi.
Kosarkaska liga Srbije je izasla sa terminima ranije od ABA lige. Vama bi odgovaralo da mi ne odigramo ni jednu utakmicu 20 dana, a sad ste zapeli kao stalo vam je za jedan dan da li cete igrati pre ili kasnije.
 
Da li bi taj Leskovac, Subotica ili Nis mogli da naprave ekipu koja bi bila ravnopravna da igra protiv Pantera, Lesora, Kampaca i drigih asova?? Utakmice sa po pedeset koseva razlike sigurno bi bile interesantne. Ko garantuje da ce pobednik te domace lige imati prolaz u Evroligu?? Samo vi slusajte Tegeltiju i ostanite dosledni i nemojte igrati finale ABA lige od 13 06. Istupili ste iz domace lige sad siliujete ABA. Losi su vam savetnici. Da ti ja kazem sta ce biti.. Pojescete govno i igrati kako raspored nalaze.
I pojeli ste ga . Neka Zoran Savic obrise usta. Kada vam je Bodiroga jasno rekao da ako ne igrate finale ne bi bilo smisla da dobijete otvoren poziv za evroligu podvili ste rep. Sad opet kmecite kako je Arena zauzeta 23 06 i trazite da se igra dan ranije
 
Opa Djurdja!ABA liga izasla sa jasnim saopstenjem sve sto je spinovano pada u vodu.Ipak morate da igrate pa nek bolji pobedi.Opet je Covke zamesao ali ovi vasi kad odu nece vas niko pokupiti,mi smo bar koseve prodali vi necete moci ni to bice premalo .Cak ni ime ne mozete jer Partizan Nis je malo drzavno a stalno se kunete da sa drzavom ne stojite najbolje.
 
I pojeli ste ga . Neka Zoran Savic obrise usta. Kada vam je Bodiroga jasno rekao da ako ne igrate finale ne bi bilo smisla da dobijete otvoren poziv za evroligu podvili ste rep. Sad opet kmecite kako je Arena zauzeta 23 06 i trazite da se igra dan ranije
Mnogo ljudi imaju sezonsku kartu, ja vise volim pionir ali sta raditi sa ostalima sa sezonskim ulaznicama ?
 
Opa Djurdja!ABA liga izasla sa jasnim saopstenjem sve sto je spinovano pada u vodu.Ipak morate da igrate pa nek bolji pobedi.Opet je Covke zamesao ali ovi vasi kad odu nece vas niko pokupiti,mi smo bar koseve prodali vi necete moci ni to bice premalo .Cak ni ime ne mozete jer Partizan Nis je malo drzavno a stalno se kunete da sa drzavom ne stojite najbolje.
Ми смо и грб продали и име. Немој да се присећамо те тужне епизоде.

Него, браво Ноле!

Волео бих да освоји турнир и 23 титулу.
 
I moje iskrene cestitke za Noleta samo nek nastavi za inat svima sto su zvidali.Nego slusam danas komentatora koji kaze da je nepisano pravilo da ekipa registrova u Srbiji igra domacu ligu.Zar to treba da pise u statutu KSS?
 
Nazad
Vrh