SPORT-Opšta tema

Komedija
Posto partizan ne zeli da igra osim u areni,sad sledeci mec tj 3mec sa olimpijom je za nedelju dana
Pa tek onda finale
Znaci zvezda nece igrati 3 nedelje ni jedan mec,kakva ce forma biti ko zna
Denver dobije 4 0 lejkerse a majami i boston u 7 utakmica rese ko ce u finale 4-3 i denver pauzira 9dana a ovde se otezu ko gladni srat
Teska komedija. Glume ludilo, proizvode anarhiju. Nece da igraju domacu ligu i nece drugu halu samo Arenu. Gospodo termin za utakmicu je taj i taj, a Beogradu ima vise sportskih hala.
 
Teska komedija. Glume ludilo, proizvode anarhiju. Nece da igraju domacu ligu i nece drugu halu samo Arenu. Gospodo termin za utakmicu je taj i taj, a Beogradu ima vise sportskih hala.
Danas se odlucilo da ce zvezda igrati prvo kls liga pa tek onda aba liga,pa kad se zavrsi zavrsi

Inace cedevita igra sutra(1 juna i 3juna) finale lige slovenije protiv heliosa a 6juna protiv partizana 🤡🤡🤡
 
Poslednja izmena:
Sto se tice KK Partizana nije naodmet napuniti arenu jos jednom svaki dinar je zlatan RASTEMO POLAKO FINANSIJSKI a sto se tice finale ABA LIGE cemu zurba polako i to ce da dodje na red a ja sada nemogu sa sigurnoscu da zakljucim dali Romima odgovara ova pauza ili im smeta a valjda nece da zaborave kosarku za tih par dana ipak su to surovi profesionalci .::suncanje::
Inace golub prevrtac kidise na Tavareza jaka drzava prezaduzena samo galantno fondova raznoraznih je mnogo je sve ogrizlo u katastrofu a najbolje bi bilo da dovede Lebrona IMAMO MI PARA sto kaze psihopata a posrnuli radnikm i seljak moze samo da cvili i rezi E BILA NEKAD LEPA I POSTENA ZADNJA POSTA SRBIJA ::pomoc:;
 
Pa odlucite se dal cigani ili romi.Mi kad krenemo bice bakra na svim otpadima ali arena ostade bez struje.ali ovi vasi iz rostera bice u prednosti niko ih nece videti.Bez politike nista ?
 
Pa odlucite se dal cigani ili romi.Mi kad krenemo bice bakra na svim otpadima ali arena ostade bez struje.ali ovi vasi iz rostera bice u prednosti niko ih nece videti.Bez politike nista ?
Nema sta da se odlucimo stav je jasan od pocetka gazimo samouvereno i uzimamo titulu .To je ponovljeno vise puta ali vidim da mnogi stalno traze neke razloge dali se uvukao strah ili osecaju da ce ruka da se stegne ili je jednostavno bulja pocela da zvace gace verovatno predosecaju nesto ali kako god bilo garantujem vrhunsku performansu i velicanstvenu atmosferu ::svaka cast::
Rekao sam da ocekujem sledece sezone da crveno beli kopiraju Partizana i da krenu da igraju u areni i nisam pogresio .Malo su kompleksi ali dugo im je trebalo da uklavire kako se radi matematika ::novac::
 
Као што сам и претпоставио... Почеле су пљувачине по новинама, фејзбуцима и интернетима...
Ако прође новом тренеру Борјан (који је заслужни друг члан као и његова драга) проћи ће све...
Ако овде сломи зубе плаћаћемо му три године да се зајебава по свету а нас ће и даље користити као гол разлику....


NOVI DNK Terzić najavio svežu krv, a menja se koštana srž! “Delije”, da li je to potrebno Zvezdi?



Мего Морнар, како видиш фудбалску игру на основу финала лиге европе? Као Севиља или као три паркирана Мурињова аутобуса?
 
To ono -samo nebo je granica-?Ima ljubite Vucka sto vam gurnuo za ulaznicu a sad zvalavi kako vas nije sramota.
Ja bih licno voleo kada bi psihopata crko ili kada bi ga Amerikanci pustili nizbrdo i povukli vodu da ga trajno uvuce kanalizacija i nije me sramota a za tebe neznam ni za tvoje crveno bele priljatelje NE IZJASNJAVATE SE :sta: ::lose:: ili idete onom starom CUTI MOZE DA BUDE I GORE ili NEMATE SVOJE FORMIRANO MISLJENJE ili VAS JE SRAMOTA DA SE IZJASNJAVATE /sto je i najgora solucija od ove tri /🚾
 
Ne izjasnjavam se jer ovo je za mene sportski deo a politicki se izjasnjavam se na izborima.Rezultat se vidi zar ne?Vrsis nuzdu na sto odakle i vi uzimate kolac!Postovani kolega tema nije dostojna ovih tvojih pisanija smanji malo i posveti se domacem prvenstvu,jer ipak mi zivimo u Srbiji
 
Као што сам и претпоставио... Почеле су пљувачине по новинама, фејзбуцима и интернетима...
Ако прође новом тренеру Борјан (који је заслужни друг члан као и његова драга) проћи ће све...
Ако овде сломи зубе плаћаћемо му три године да се зајебава по свету а нас ће и даље користити као гол разлику....


NOVI DNK Terzić najavio svežu krv, a menja se koštana srž! “Delije”, da li je to potrebno Zvezdi?



Мего Морнар, како видиш фудбалску игру на основу финала лиге европе? Као Севиља или као три паркирана Мурињова аутобуса?
Ogroman problem se nadvio nad upravom jer mnogo je matorih igraca /koje niko nece da kupi u tim godinama nema prodaje a da ga zadrzis nemozes nista konkretno da planiras sa umornim i potrosenim igracima .Njihova fizicka spremnost za ligu sampiona je pod velikim znakom pitanja I MOZDA JE UPRAVI MNOGO LAKSE DA PREBACE SVE NA NOVOG TRENERA /i samim tim sa sebe skinu odgovornost /Logicno je da dovodjenje mnogo novih i neuigranih igraca ne pije vodu jer za 3 meseca pocinje liga sampiona i zna se kako se u modernom fudbalu menja tim ili regenerise ili podmladjuje ❓

.Ovde imamo situaciju da je prodato 5-6 igraca na kojima nista nije zaradjeno i planira se amputiranje nekoliko veterana /mozda i trajno odstranjivanje iz tima /pa se namece pitanje KAKVI TO STRUCNJACI MENJAJU OD STARTNIH 11 npr 9 IGRACA A U PRICICI ZA LAKU NOC NAJAVLJUJU NOV DNK a 🚾 .Umesto novog DNKa treba da radi govnjiva motka po neznalicama u upravi koji zauzimaju mesto pravim strucnjacima i vizionarima . ::vadjenje_repe::

Nazalost ti si jedan od retkih na ovoj temi koji nema dlake na jeziku i kome nije normalno sto Zitko pobedjuje Nemanju Vidica i koji primecuje da uprava sa poternice kupuje vreme vesto zaludjivajuci lakoverne .Ima jos pametnih i objektivnih ali se retko ukljucuju ali STA SADA RECI NA OVE POMPEZNE NAJAVE ALI NAZALOST ULOGU KASAPINA CE PREUZETI BAHAR KOJI CE POSLE DEBAKLA BITI ETIKETIRAN KAO JEDINI KRIVAC A NA OSEDLANOJ KLJUSINI CE OSTATI JAHACI KORIDE KOJI CE JOS DUGO U GALOPU RAZOBADAVATI UMORNU KLJUSINU ::pomoc:;
Sto je najgore u celoj ovoj prici /a vec vidjeno mnogo puta /KADA CE KRAJ PREDSTAVE DA LI SE NAZIRE NEGDE NA VIDIKU ILI ...............::lose::
 
Ne izjasnjavam se jer ovo je za mene sportski deo a politicki se izjasnjavam se na izborima.Rezultat se vidi zar ne?Vrsis nuzdu na sto odakle i vi uzimate kolac!Postovani kolega tema nije dostojna ovih tvojih pisanija smanji malo i posveti se domacem prvenstvu,jer ipak mi zivimo u Srbiji
I ne treba da se izjasnjavas ako je lepo i udobno /a mozda se i sendvic jos nije ubajatio / ali reci izreketiranom ,unistenom ,opljackanom i na kraju sahranjenom klubu FC Partizan da treba da se zahvaljujemo dusevnom bolesniku za dejstvovanje :sta: to vec nije ljudski postoji nesto u zivotu sto se zove obraz a pored obraza postoji i jos nesto a otvoricu ti dusu NAMA SE POMAHNITALI MANIJAK UNEREDIO U ZIVOT TAKO OPAKO DA JE TO JEZA .NESTO SLICNO JE BILO U OFK BEOGRADU SA DRUGIM LIKOM A SADA OVA DVOJICA POLAKO I SIGURNO ZACEPLJUJU KLONJARU U FC CRVENA ZVEZDA E SAD DA LI SI TI TO PRIMETIO ILI OSETIO NE ZNAM ALI KADA BUDU ZGLAJZNULI BICE IZNENADJENJE za naivniju populaciju samo se bojim dali ce crkotina moci da se prikljuci na aparate ili ce odmah da se konstatuje havarija sa traajnim posledicama ::lose::
 
Vama je pomahnitali manijak dao priliku da osvojite ligu Evrope u kosarci. Niste iskoristili sansu. Bojkotujete domacu ligu, pravite zvrcke u ABA ligi. Sami sebi ste se uneredili u usta. Sad su vam svi drugi krivi samo ste vi nevinasca. Nebo vam je bila granica, ali ste tresnuli dupetom o ledinu i trebace dugo vremena da dodjete sebi. Mozete samo od muke da vicete ovde po forumu kao sto vam radi samoproglaseni vodja.
 
Vama je pomahnitali manijak dao priliku da osvojite ligu Evrope u kosarci. Niste iskoristili sansu. Bojkotujete domacu ligu, pravite zvrcke u ABA ligi. Sami sebi ste se uneredili u usta. Sad su vam svi drugi krivi samo ste vi nevinasca. Nebo vam je bila granica, ali ste tresnuli dupetom o ledinu i trebace dugo vremena da dodjete sebi. Mozete samo od muke da vicete ovde po forumu kao sto vam radi samoproglaseni vodja.
Prvo moras da odgovoris kako nam je to pomahnitali manijak dao sansu ❓ /ako je drzava pozajmila novac Partizanu Partizan je duzan drzavi Srbiji jer dug ne zastareva medjutim prema tebi u slucaju da Vucic crkne ili zglajzne mi smo duzni privatno njemu novac ili kako .........❓jel to sponzor Bila Klintona privatno pozajmio novac KK Partizanu ❓Sto se tice ABA LIGE vi ste kupili mesto od Hrvata za ogromnu cifru tako da budes tih i besuman .Sto se tice Partizana ove sezone nadmasili su sebe i objektivno niko nije ocekivao ovakav uzlet nama je sezona opravdala ocekivanja za razliku od Coviceve cete a ovo poslednje DA LI CE NAM TREBATI PUNO VREMENA DA DODJEMO SEBI VIDECE SE U FINALU i tek onda potpisujemo sezonu i vi i mi :ppozdrav:
PS Sta ocekujes u finalu ::000::
 
Vama je pomahnitali manijak dao priliku da osvojite ligu Evrope u kosarci. Niste iskoristili sansu. Bojkotujete domacu ligu, pravite zvrcke u ABA ligi. Sami sebi ste se uneredili u usta. Sad su vam svi drugi krivi samo ste vi nevinasca. Nebo vam je bila granica, ali ste tresnuli dupetom o ledinu i trebace dugo vremena da dodjete sebi. Mozete samo od muke da vicete ovde po forumu kao sto vam radi samoproglaseni vodja.
Procitaj tamo repliku na VUXSD kako sam skenirao situaciju u FC Crvena Zvezda pa to ni Milan Mandaric nebi tako vesto izanalizirao .Ova briljantna strucna analiza direktno u epicentar stvari, razoruzava sve redom i postrojava .Voleo bih da gresim ali nazalost to se vrlo retko ili gotovo nikad ne dogadja .
Daj ubaci se i kazi nesto za Bahara i njegove planove ako ima sta da se kaze a ako nema onda da se zauvek cuti ali pazi kada se kaze da mora DNK a da se menja meni se cini da se ekipa malo ulezala po kancelarijama nije se radilo nista vec dugo a paucina se uvatila i zabudjaveli zidovi pa cemo sada na brzinu da menjamo DNK a .Promenjen je DNK a i OFK Beogradu a i Partizanu ALI OSIM PROMENE DNK a OVDE SE PISE I ISTORIJA .DALI MOZE TO ZA KRATKO VREME DA SE ISPAZARI I UIGRA to nisam cuo da se tako radi ni u brdskoj a ni u zonskoj ligi ali mozda su to neki novi trendovi ajde da vidimo kako ce to sve na kraju da ispadne ::prica::
 
Na žalost.Istina je gorka.Samo mi nije jasno zašto vas je predsednik unazadio u fudbalu kad ste gubili od najlošijih ekipa iz super lige.Svi su krivi samo mi nismo.Pred utakmicu sa Šerifom ste se hvalili na sva usta i prc,taj isti Šerif koji je izbacio Zvezdu,Dinamo vas je počistio.Žao mi je bilo Duljaja jer čovek je pošten i priznao da nije mogao da ih motiviše.Petrić je nešto ko naš Milojević samo što nit smrdi nit mirišeRecimo,siguran sam da bi Zvezda uzela Rikarda jer mi nismo imali klasičnog špica sem Pešića koji da gol kad ga pogodi lopta,dok nije došao Rakonjac.Imate vi dobre igrače ali su loši rezultati.Kako u košarci nije kriv predsednik a pljujete ga što vam je dao od para poreskih obveznika,a u fudbalu što ne igraju kako bi trebao Partizan da igra.
Ni mi ne mirišimo predsednika ali u političkom delu mi ne možemo da učestvujemo.
Kako u poljoprivredi.Svi se mi bavimo poljoprivredom i sve nas j...e ova država.Svako radi sa manje ili više uspeha u zavisnosti od mnogo faktora koji se kod nekoga sklope a kod nekoga ne. Najviše kukaju oni što najviše imaju a male smatraju slugama režima,sendvičarima,hobistima...
 
Ja bih licno voleo kada bi psihopata crko ili kada bi ga Amerikanci pustili nizbrdo i povukli vodu da ga trajno uvuce kanalizacija i nije me sramota a za tebe neznam ni za tvoje crveno bele priljatelje NE IZJASNJAVATE SE :sta: ::lose:: ili idete onom starom CUTI MOZE DA BUDE I GORE ili NEMATE SVOJE FORMIRANO MISLJENJE ili VAS JE SRAMOTA DA SE IZJASNJAVATE /sto je i najgora solucija od ove tri /🚾
Ipak ti njega potajno volis, ipak je spasao tvoju najvecu ljubav kk kamerun....
 
Nazad
Vrh