SPORT-Opšta tema

Jel to gepek majstor Dule. Gde je taj nesto osvojio gde nije mogao da stipa udara i gepekuje sudije??
 
Vidim da ste budni i treba kad igra institucija
U pravu si Mico, slazem se sa tobom. Institucija je igrala iiiiii pobedila. Ni sudije vam nisu pomogle ni onaj simulant Egzum koji je opet folirao faul. Sve u svemu ulepsali ste mi vece JADNICI. Spavajte mirno i zamajavajte se kako ste postigli veliki uspeh plasmaanom u TOP 8.
 
Izbija pravo lice pantera. Nemojte da se sekirate Partizan ce igrati F4 kad tad. Za razliku od vase dive.

Katstrofa ofanzivno drugo polovreme. Koliko nas je srala trojka u prvom toliko je njih kenjala u drugom.

Nadam se da ce ih Barsa oduvati.
 
Zasto mi jadnici?? Pa vi ste izgubili posle svih sranja koja ste pravili. A bas ste se ponadali, ali neka ljudski je to.
 
Kakva sranja, zar mislis da su nasi igraci u drugoj na +15 2 min pre kraja napravili tucu ? ILi je to bio plan spanskih cigosa?
 
Panter, da je klasa igrao bi NBA, on je bio u Zvezdi kao i Lesor, napredovali su, ovaj je malo bolji šuter a ovaj malo bolji majmun gorila, bez mozga.Partizan se oslonio na šut za 3 koji je bio bolji nego ikada.Panter je igrač koji pogodi kao večeras pa ga nema 3-4 utakmice pa se pojavi, košarka je timska igra.Real je bio očajan, imao je ruku na srce i loše sudjenje, nisu oni klasa za Partizan, ali imaju stare vukove, Ljulja, Rodrigeza, Rudija, oni su rešili na kraju.Rešio bi Real mnogo ranije sve ovo ali su kiksnuli prvu utakmicu, bilo je na jednu loptu i to je to.Partizan odlična sezona kao i Zvezda e sada sledi ili napredak ili potop.
 
Izgubljena utakmica po Zvezdinom sistemu zbog kog nije ušla u Top 8.Teško je dobiti dobijenu utakmicu.Mislim da je greška baš u tome što je Ledej malo zapostavljen a Panter stavljen u prvi plan.Nije on Kampaco pa da bude najbolji igrač utakmice bez postignutog koša.Dobar jeste ali Ledej sa jednom rukom pravi čuda u reketu.Naročito kad su stvorili razliku.Mislim da je u jednom momentu bilo 18 razlike.
Da se pošlo sa malo skromnijim očekivanjima u ovu utakmicu a ne kao več prvaci EL dobili bi meč.Kakav će biti pad,ostaje da se vidi.Uložen je veliki novac i ništa.Suđenje ne bi komentarisao.Samo me zanima kako Željko nikad nije dobio tehničku a večito je u raspravi sa sudijama.Potcenili ste KLS i sad vam se vratilo.Vidi onaj odozgo sve.Tolika euforija nije trebala igračima.Sada ćete pratiti one utakmice koje vas do sada nisu zanimale.Bahatost nikom nije dobro donela a to će i vreme pokazati.
 
Nije Ledeja sinoć išao šut, imao poprilično promašenih šuteva za dva poena. Pomenuo sam da je loša odbrana učinila svoje a mi nismo mogli protiv njihove zone. Komšije bolje bi vam bilo da smo prošli ovako ako slučajno prođete Budućnost znate šta vas čeeka. Zorane kad je to Klempa bio najbolji na terenu bez postignutog koša jel možda protiv Panatenikosa ili je iimao još takvih briljantnih partija.
 
Već imate alibi.
naravno

aba liga je bila bitna jer ko osvoji igra evroligu

posto je Gran Canaria osvojila Evrokup i igrace evroligu sledece godine,spanci su vec popunili mesta(valensija otpada)pa zbog toga i zvezda i partizan sledece godine igraju evroligu

ovo jos nije zvanicno ali 99%

pa i zeljko da osvoji vec neki trofej,red je
 
Nazad
Vrh