SPORT-Opšta tema

KK Partizan ponovo nece igrati domace prvenstvo-razlog kasna prijava tj licenciranje igraca za takmicenje
Bruka
Kolega sad mi nije jasno nemam vremena da citam statut KSS pa mi reci kako mogu da igraju ABA ligu, EL pa koju drzavu predstavljaju?Zar ne moraju da igraju domace takmicenje?
 
mislim da ne jer je potpuno drugo takmicenje

ovo je odluka tipa KLS nece da vas kazni za proslu godinu a vi ove navodno zaboravite da licencirate igrace na vreme i mirna backa
 
Neznam zaista,bitna je lova...nikakav osnov partizan nije imao da igra evroligu pa igra a to je najvece takmicenje u evropi tako da ako moze to moze i ovo
 
Ovim ulaskom Partizana u TOP 8 su profitirali i Zvezdini simpatizeri prvo su oni najbrzi dosli do karata i iztapkarili fino sad im se ukazala lepa prilika a drugu lovu su profitirali na kladionici nicim izazvani . Drugi mec u Madridu su se Indusi masovno kladili na Reala i kada su se vec oprostili od para prekidom meca minut pre kraja ADMIRAL je registrovao kvotu 1 na prekid i vracen im je novac nazad .
I umesto da cute i da cvrkucu oni landaraju ne prestaju . Nema LULETA 28 da se javi on je zakacio neke pare ali verovatno neke skromnije sumice jer ili je nesiguran u sebe pa ne sme /zmija u dzepu/ ili nema taj filing /to se ne javlja kod mladjih i naivnijih igraca /a zezno ih je sigurno samo je pitanje koliko ::namigivanje::
 
EL igraju stalni članovi kao u SB-i a partizan je bio pridruženi član zbog izostanka stalnih članova.
 
A radis mornar u kladionici sigurno 🙂
Kako postizes posao ( kladionica) i poljoprivreda? Mislim kako stizes?
 
A radis mornar u kladionici sigurno 🙂
Kako postizes posao ( kladionica) i poljoprivreda? Mislim kako stizes?
Kladionica i poljoprivreda sluze za relaksaciju mozdanih vijuga i za uzivanje .A bavim se mnogo ozbiljnijim i profitabilnijim poslom medjutim ako bi otkrio sa cime se bavim bojim se da bih izavao gnev u nekima a na ovoj temi smo videli da se uspeh u Srbiji definitivno ne prasta a i meni ne bi prijalo da me ljudi mrze nisam u tom filmu :cool:
 
sve je veci broj ljudi koji zaradjuju ozbiljne pare u nekom poslu i onda da se reliksiraju zaposle se u kladionici na salteru sto bi se reklo

mislim da je zbog toga i porast kladionica,na svakom su koraku bukvalno a raylog je jer nemaju ljudi gde da se zaposle tj reliksiraju :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Nazad
Vrh