SPORT-Opšta tema

Treba prvo doći do tog finala.Dobro,za vas je rezervisano a mi još treba da prođemo polufinale.Zar ne misliš da će tek sad biti nameštaljki u ABA ligi.Kladionice sad tek treba da zarađuju.
 
Cistacica sredjivala prostorije i pronasla stek Velje nevolje. Salu na stranu, ali poznato je da su debele pare obecali Vozdovcu ako pobedi TSC i Cukaricki i naravno ostavi bodove na stadionu vojnom. Odakle najednom pare pitanje je. Verovatno im opet obezbedio peder??
 
Pa zar treba nesto i osvojiti da se ide u neko takmicenje?Mislio sam da je dosta samo uplatiti novce i to je to_Od kad pratim sport a to je odavno osnovno je bilo osvojiti domace prvenstvo i redosled na tabeli je odredjivalo ucesnike za dalje.Ova pravila ne razumem.
 
Kolega odakle vam ova informacija, samo ko osvoji ABA ligu ide sigurno.
pisao sam ti vec

---aba liga je bila bitna jer ko osvoji igra evroligu

posto je Gran Canaria osvojila Evrokup i igrace evroligu sledece godine,spanci su vec popunili mesta(valensija otpada)pa zbog toga i zvezda i partizan sledece godine igraju evroligu---
nemoze velensija da igra jer samo 4 tima mogu iz iste zemlje....real,barsa,bakonia,gran kanaria

dakle ko osvoji aba ligu a ovaj drugi ce po pozivnici tj platiti kao sto ej i partizan ove

ovo jos nije zvanicno ali 99%
 
a ko su jos kandidati? ruski klubovi opet nece ucestvovati 99%

ove su uzeli partizan i valensija preko specialnih pozivnica,valensija ponavljam sledece nemoze

a mislim da je partizan ulaskom u top8 vec obezbedio takodje ucesce i naredne sezone
 
ma to sledece sezone nece biti sigurno,mozda od one tamo mada i onda tesko...prica se o evrokupu prvo da ih ubace pa tek onda u evroligu
to hoce ovaj Glikman da uradi jer njemu samo bitna lova

ne postoje ni klubovi da se to resi za 2 meseca,igraci itd
 
Ovo finale ABA lige ce biti za ANAL-e . Ali kako to pravila nalazu jedan ce morati da primi saucesce .Umesto sok spreja predlazem vam vazelin koji treba utrljavati na oteceno i bolno mesto i bice sve kao rukom odneseno .Cini mi se da nikad ranie nije bila ovakva borba macke i misa ,Bengalskog tigra i Bangladesanina ,crvenkape i Kamerunca :sta:😩
Nikad briga nikad stres pijte samo kras ekspres :haha:https://www.facebook.com/kredenac.de/videos/nikad-briga-nikad-stres-pite-samo-kraš-express/2169591306410988/
Prvo, ne zna se ko ce biti u finalu, ako budu partizan i zvezda bice egal, jer da podsetim prosle godine je odlucila jedna lopta ,a zvezda apsolutni favorit, drugo partizan je dogurao do top 8 i to je maximum, mada onakav real je trebao da prodje, to sto pises uzmi malo sa zadrskom, jedno je igrati protiv zadra, cibone itd, a drugo sa jacim ekipama, da ce biti tesko to sto pises dokazuju zvezdine utakmice sa olimpijakosom, monakom,makabijem, barcelonom i vama, niko, a to su ekipe iz top 8 nije bas nadigrao zvezdu, u ostalom 3/2 je za zvezdu i ne bih toliko leteo visoko, jer da je bilo malo srece i zvezda bi usla u top 8 i nikome ne bi bilo sve jedno, a mesto joj je bilo umesto raspalog zalgirisa.
 
Vidim izvrsili ste sve analize ali niko nije naveo izostanak Avramovica koga izuzetno cenim,vec ste se kleli u one druge koji su vas svojim postupkom mozda i izbacili iz daljeg takmicenja.Bitno politika je svuda u postovima a ne relno pisanje.
 
Nedostajao je Avramović svakako i u četvrtoj utakmici, na našu sreću oporavak ide brže nego što su bile prve najave.
 
Prvo, ne zna se ko ce biti u finalu, ako budu partizan i zvezda bice egal, jer da podsetim prosle godine je odlucila jedna lopta ,a zvezda apsolutni favorit, drugo partizan je dogurao do top 8 i to je maximum, mada onakav real je trebao da prodje, to sto pises uzmi malo sa zadrskom, jedno je igrati protiv zadra, cibone itd, a drugo sa jacim ekipama, da ce biti tesko to sto pises dokazuju zvezdine utakmice sa olimpijakosom, monakom,makabijem, barcelonom i vama, niko, a to su ekipe iz top 8 nije bas nadigrao zvezdu, u ostalom 3/2 je za zvezdu i ne bih toliko leteo visoko, jer da je bilo malo srece i zvezda bi usla u top 8 i nikome ne bi bilo sve jedno, a mesto joj je bilo umesto raspalog zalgirisa.
Sve si dobro rekao bata Nele i nista nisi pogresio .Nego ja volim da bacim zisku /jer vidim da su se pojedinci utronjali da to nije humano :haha: a uplasenog coveka je lako oblikovati po zelji /A kada kazem da su se pojedinci uznemirili to onda govori da sumnjaju u svoje mogucnosti ❓:sta: .Sto se tice Zvezdinog tima u svim ranijim komentarima sam rekao da je to ekipa za top 8 ALI STRAH JE USAO U NJIH I U NAVIJACE I U IGRACE oni su vece kikseve napravili sa krs ekipama nego sa velikanima i rekao sam da je ZVEZDI BOLJE BILO DA JE PARTIZAN OTISAO U TOP 4 NEGO OVAKO mislim da ne treba objasnjavati zbog cega /mnogo bi im bilo lakse /
 
Nazad
Vrh