SPORT-Opšta tema

ljudi ako musa i hezonja ne proigraju dobija ovo partizan
ono je smesno gledati kako igraju ta dva igraca u ovom realu a dovedeni da budu nosioci igre tj poena
juce obojica 1/6 za 3poena,znaci 2/12 sut za tri....musa tri puta ni obruc nije dohvatila lopta

pa wiliam-gos 2 ili tri puta nije hteo da doda hezonji iako ovaj sam na sutu jer zna da ovaj nece pogoditi :)
Logistika.Nije mi jasno kako je Real dobio.
 
musu je doveo misko raznjatovic svaka mu cast kako uvali igrace velikim timovima za hrpu love,doduse 23 godine ima pa jos ima da se naigra
a hezonja je trebao u partizana ali to bi vec zaista bilo brdo para da se pukne u ekipu pa otisao u real

vraca se lesort i on ce zaustaviti donekle tavaresa i ako ovi sutirali opet ovako partizan dobija

real je dobio ovo isto kao sto je i partizan prvi mec
 
Partizan treba ovo da resava u 4 mecu. I to je sansa za prolaz. Ako se igra 5 tekma onda je real u prednosti, i domaci teren i psihicki posle 2:0 dolazis na 2:2.
Videcemo....
 
Logistika.Nije mi jasno kako je Real dobio.
Stalno ponavljas rec logistika a da budem iskren u ove tri utakmice sudjenje je bilo savrseno . Ovo sto nama ne ide u prilog je odluka odozgo za zelenim stolom ali ocekivao sam neobjektivno sudjenje tj na njihovu vodenicu ali sve je bilo na vrhunskom nivou
 
Nije mi jasan početak utakmice Reala i šutevi Muse i Hezonje sa pola terena bez ikakve potrebe.
Egzum odigrao poprilično minuta s obzirom da je povređen.
Kolega Mornar.Kakve mi koristi imamo od vašeg ulaska.
Evo kakve do sada je Zvezdi cilj bio osvajanje Aba lige i domaceg kupa i to je islo lagano jer su predhodnih godina Buducnost , ,Partizan ,Cibona ili Olimpija bili u dosta losem stanju medjutim sada je Partizan postavio nove norme i budi ubedjen da ce Zvezda celu sledecu sezonu najverovatnije zakupiti arenu videli su da to pije vodu i da je to jedan izvaredan finansijski efekat ali ne samo finansijski ovo je dobilo skroz drugu dimenziju i vise u KKC Zvezda zadati ciljevi nece biti ograniceni na prvenstvo kao dosad
Kada si video u zadnjih xx godina da je Zvezda trazila da se Partizan suspenduje u kupu to je ono sto ti pricam ranije nisu osecali pritisak ili strah i morace da promene te lezernije pristupe mecu ako zele nesto konkretno
Kao sto rekoh Partizan je podigao nivo igre i budi ubejen da je to mnogo dobro i za kosarku i za nivo igre i za sve
 
Evo kakve do sada je Zvezdi cilj bio osvajanje Aba lige i domaceg kupa i to je islo lagano jer su predhodnih godina Buducnost , ,Partizan ,Cibona ili Olimpija bili u dosta losem stanju medjutim sada je Partizan postavio nove norme i budi ubedjen da ce Zvezda celu sledecu sezonu najverovatnije zakupiti arenu videli su da to pije vodu i da je to jedan izvaredan finansijski efekat ali ne samo finansijski ovo je dobilo skroz drugu dimenziju i vise u KKC Zvezda zadati ciljevi nece biti ograniceni na prvenstvo kao dosad
Kada si video u zadnjih xx godina da je Zvezda trazila da se Partizan suspenduje u kupu to je ono sto ti pricam ranije nisu osecali pritisak ili strah i morace da promene te lezernije pristupe mecu ako zele nesto konkretno
Kao sto rekoh Partizan je podigao nivo igre i budi ubejen da je to mnogo dobro i za kosarku i za nivo igre i za sve
Ne prepisuj to nikakvim novim normama, nego kazi jednom iskreno u zivotu da je sns upumpao drzavne pare da napravite projekat. Nemoj se folirati vise...
 
Sto se tice medicine sta moze a sta ne Nkwango Kanu je imao urodjenu srcanu manu i to je sredjeno i otklonjeno lagano .Sinoc se videlo da Tavarez igra pod inekcijama krvave oci on rovit i nedovoljno oporavljen i pitanje je mozda za mec br 4 da li ce igrati a on je morao da igra sinoc jer on je definitivno pola tima .Sto se tice Eksuma nedao bog da su otisli ukrsteni ligamenti ili ahilova tetiva ili kuk ili koleno on bi bio upitan za sva vremena i trajno onesposposobljen i onaj maloumnik je morao da dobije jedno 2-3 godine zabrane . Ne radi se o tome ciji je igrac moze da bude ciji god ono je za dugorocnu ako ne i trajnu suspenziju .
 
E vidis tu je problem vas grobara, previse ste ostrasceni. Kod egzuma treba trajna suspenzija ( slazem se da je bio divljacki potez jabuselea) ali TRAJNA. To znaci da se jabuseleu dozivotno zabrani igranje kosarke? Pa ko je dobio takvu kaznu ikada? A udaranja lesora petruseva, vi kazete nista se nije desilo malo koskanje, ne osudjujete nasilje. Kod udarca pantera i bacanja na parket muse kazete nista se nije desilo. Previse navijacki gledate, nije dobro...
 
Kontras sudjenje je u ova tri meca bilo na visokom nivou ajde sad kazi sta si hteo pratim te pazljivo :sta:.......................... ❓
Bez nervoze mornar, ili to osecam malo nervoze u tvom pisanju 🤣🤣🤣 bice to sve dobro, nemoj uzimati za zlo.
Pa slusaj cim sviraju realu u drugoj cini mi se telmi tri licne u napadu zaredom, onda je vrhunsko nema sta.🙂
I naravno da cu biti kontras kod ovako nerelnih pisanja, nisam navikao da cutim nego uvek da ukazem i protivim se nerazumnom piskaranju o voljenom vam klubu a ogromno pljuvanju svemu sto je crveno belo.
 
Ne prepisuj to nikakvim novim normama, nego kazi jednom iskreno u zivotu da je sns upumpao drzavne pare da napravite projekat. Nemoj se folirati vise...
PEXSONE ajde da te zamoli kolega nailazi nam vrhunski sport u narednih mesec dana ajde da uzivamo svi u necemu lepom i grandioznom jer sport je umetnost ,Ajde malo smo se salili sa nesportskim temama Ali ugusismo temu i smorismo sve normalne ljude na forumu sa nekim teskim i nesportskim temama ja znam da postoji pomalo zelja da se i vi vinete kao pticica u nebeske visine i bice i to samo polako i strpljivo ajde da oplemenimo ovu temu sa lepim komentarima sportskim dosta vise price o kriminalcima i menadzerima zar vam nisu dosadili ::lose::
 
Bez nervoze mornar, ili to osecam malo nervoze u tvom pisanju 🤣🤣🤣 bice to sve dobro, nemoj uzimati za zlo.
Pa slusaj cim sviraju realu u drugoj cini mi se telmi tri licne u napadu zaredom, onda je vrhunsko nema sta.🙂
I naravno da cu biti kontras kod ovako nerelnih pisanja, nisam navikao da cutim nego uvek da ukazem i protivim se nerazumnom piskaranju o voljenom vam klubu a ogromno pljuvanju svemu sto je crveno belo.
Previse ste idealizovali Covica i sada umesto da trazite odgovor od svoje uprave zasto niste uradili nesto vise a po kvalitetu ste morali vama sada bode oci Zeljko i orkestar carobnjaci polako decko bili smo i mi voajeri zadnjih godina ali smo bili dostojanstveni sada budite vi pokazite malo morala neka bude sve sa stilom i kada se ponire :cao:
 
Previse ste idealizovali Covica i sada umesto da trazite odgovor od svoje uprave zasto niste uradili nesto vise a po kvalitetu ste morali vama sada bode oci Zeljko i orkestar carobnjaci polako decko bili smo i mi voajeri zadnjih godina ali smo bili dostojanstveni sada budite vi pokazite malo morala neka bude sve sa stilom i kada se ponire :cao:
Pa dobro mornar, bez ljutnje, gledacemo kosarku ne brini. Ti spominjes covica, ja govorim o ostoji sns perjanica. I tako u krug pa ko duze izdrzi 😉😉😉😉
 
Stalno ponavljas rec logistika a da budem iskren u ove tri utakmice sudjenje je bilo savrseno . Ovo sto nama ne ide u prilog je odluka odozgo za zelenim stolom ali ocekivao sam neobjektivno sudjenje tj na njihovu vodenicu ali sve je bilo na vrhunskom nivoOvoga puta
Ovoga puta logistika je očigledna.Igrači koji šutiraju sa pola terena i promašuju.Čak je postignut i jedan auto koš Hezonje i da obojica ne silaze sa terena i na kraju pobeda Reala.Treba tebi da ponavljam ko papagaj.Gledaj malo bolje utakmicu a ne sojke na tajm autu.
Kao što sam napisao.Ko pobedi ima bolju logistiku i u EL.Partizan po meni nije trebao izgubiti sinoć.Izrežirano 100%.
 
Ovoga puta logistika je očigledna.Igrači koji šutiraju sa pola terena i promašuju.Čak je postignut i jedan auto koš Hezonje i da obojica ne silaze sa terena i na kraju pobeda Reala.Treba tebi da ponavljam ko papagaj.Gledaj malo bolje utakmicu a ne sojke na tajm autu.
Kao što sam napisao.Ko pobedi ima bolju logistiku i u EL.Partizan po meni nije trebao izgubiti sinoć.Izrežirano 100%.
Zoki230 MATIRAO SI ME DOK STA BI I DA BUDEM ISKREN DO KOSKE ONESPOSOBIO SI ME TRAJNO ZA DALJI NASTAVAK KONVERZACIJE 😩.......................RISPEKT LEGENDO :cao:
 
E vidis tu je problem vas grobara, previse ste ostrasceni. Kod egzuma treba trajna suspenzija ( slazem se da je bio divljacki potez jabuselea) ali TRAJNA. To znaci da se jabuseleu dozivotno zabrani igranje kosarke? Pa ko je dobio takvu kaznu ikada? A udaranja lesora petruseva, vi kazete nista se nije desilo malo koskanje, ne osudjujete nasilje. Kod udarca pantera i bacanja na parket muse kazete nista se nije desilo. Previse navijacki gledate, nije dobro...
Dobro dokle ces vise da se pravis lud pa na snimku se vidi da su Musa i Hezonja udarali i krenuli na Pantera prvi?
Pisete da je Egzum izfolirao, stvarno toliko ste nerealni da je to cirkus.
 
Nazad
Vrh