SPORT-Opšta tema

Iako je Real skup prekaljenih igraca sve bi to bilo mnogo laganije i opustenije da nije banderasa Tavareza ubi i ofanzivno i defanzivno ali kako god idemo na utakmicu br 5 . Neka bude sudjenje kako treba idemo rastereceni nemamo sta da izgubimo .I veceras je potonulo sve zbog tragedije i nije bilo ni za ocekivati vatromet i raspolozenje . Sve se izokrenulo i adrenalin i atmosfera i na kraju 2 povredjena igraca i to ozbiljno obojica ce odsustvovati vanterena mozda i 6 meseci plus ako prodje Real nema Jabuselea a 5 utakmica ce isto biti na ivici noza i tu ce biti izrabljavanje do kraja .Banderas igra pod inekcijama verovatno i bilo bi lepo i otmeno za film i za hepiend da trijunfujemo 3 put za redom u Madridu uz malo srece je sve izvodljivo a cak i ako budemo eliminisani sezona je dobra ispunila je sva ocekivanja i idemo punom parom na finale ABA lige .Osim povracenog entuzijazma i zelje ove sezone stvarno sve ide uzlaznom putanjom vratili smo se gde pripadamo i nastavljamo u visokom ritmu
PANTERE PREUZIMAJ EKIPU I VODI DO POBEDE TI TO ZNAS TI TO MOZES IDEMOOOOOO::pomoc:;
 
Gore nisu mogli da odigruju, Ledeju svaka cast, grk je nabrao dosta poena.

Samo mi nije jasno forsiranje nizih igraca da cuvaju Tavaresa. Imamo sanse tamo, verovatno su bez onog cigosa argentinca on im dosta znaci.

Za onog drugog centra nisam siguran da li ce igrati, sinoc nije.

Katastrofa u napadu i sut. Bez ulaza, skok mora bolje u defanzivi. Imamo sanse, njih je bas hteo sut.
 
Oбрадовић је фингирао ову утакмицу. Знао је да нема шансе да победи па је мало маскирао игру.
Мислим да ће Партизан победити у Мардиду. Барем се надам... али како сте овде почели да правите ражањ а зец још у шуми... много сте почели да се палите...
 
Pa na primer"SAMO NEBO JE GRANICA" zar to nije dovoljno.Ne potcenjujem postignuti rezultat i ne sladim se.Za uspeh je potrebna JAKA logistika koju nasi klubovi nikad nece imati.I prestanite da uzdizete Pantera u nebesa ipak je on samo jedan dobar kosarkas ali kao licnost to mogu drugi da ocene.
 
Sinoć se videlo da je Ledej mnogo značajnija karika od Pantera.Panter ume i da reši a i da upropasti.Neće uvek pogađati.Uvek neko može da iznenadi.Sinoć je odbrana Partizana odradila sjajan posao.Real nije imao ni jednog igrača koji se posebno isticao za razliku od prošlog susreta.Zato je i držao razliku non stop.Možda je po meni recept za pobedu,veća minutaža baš igračima koji su imali manju minutažu.Da li će to Obradović uraditi...Nema Partizan lošu klupu čak naprotiv.Smailagić može mnogo da uradi-u formi je i ne boji se Tavaresa za razliku od Lesora što se videlo sinoć.
 
Daaa Smajlagic je sjajan po meni i sto kazes Zorane ne boji ih se. Problem nam je bio napad i tu se tacno vidi nedostatak Pantera... Defanzivno smo bili dobri...ali eto taj poslednji skok Tavaresa i jos 2+1 nije moglo gore... Ledey odlican,nepogresiv... u prosloj utakmici je masio dosta sada se popravio,Papapetru konacno proradio... ali sta je tu je... Mozemo ih dobiti uz malo srece.
 
Pa na primer"SAMO NEBO JE GRANICA" zar to nije dovoljno.Ne potcenjujem postignuti rezultat i ne sladim se.Za uspeh je potrebna JAKA logistika koju nasi klubovi nikad nece imati.I prestanite da uzdizete Pantera u nebesa ipak je on samo jedan dobar kosarkas ali kao licnost to mogu drugi da ocene.
Kolega malo šale pa tog Pantera ste vi i iskvarili, pa sad mi pokušavamo da ga vratimo na pravi put. Napravio je glupost sličnu kao Kanga na poluvremenu protiv Ludogoreca.
 
Pa na primer"SAMO NEBO JE GRANICA" zar to nije dovoljno.Ne potcenjujem postignuti rezultat i ne sladim se.Za uspeh je potrebna JAKA logistika koju nasi klubovi nikad nece imati.I prestanite da uzdizete Pantera u nebesa ipak je on samo jedan dobar kosarkas ali kao licnost to mogu drugi da ocene.
Pa detalji odlucuju, od 4 utakmice 3 su bile tesne. Da nije bilo sranja u Madridu verujem da bi ih pocistli u 3.
Ekipa ima kapacitet za sam vrh ali treba malo da stisnu muda i da im glave budu hladne.
Gledam onaj skok na kraju Hezonjei Tavaresa, nas grk i Naneli gledaju sta ce saigraci da im urade u skoku a oni na pola metra iza njih gledaju ko junci.

Treba malo agresivnosti, zelje, borbe za svaku loptu.
 
Valda ce Real imati korektnije sudjenje u Madridu. Pa vi ste jedan segment utakmice i napad igrali sa sest igraca na terenu. Da li je moguce da sudije to nisu videle?? Da ne pomnjem koliko je bilo simuliranja koja su sudjena protiv Reala zbog navodnog faula u napadu.
 
Dobro coci kad si video ta dava faula koja su njima trebali da sude odnso mi smo napravili 2 faula u napadu. Da li si video smesnu licnu koju su svirali Madaru kada je Ljulj sutnuo za 3 ? Znam da iz petnih zila navijas za Real ali budi realniji.
 
Dobro ovo ostalo necu da komentarisem, ali za ono igranje 6 igraca na terenu kada krece napad treba cini mi se tehnicka da se svira. Sudije su gledale ali sto nisu svirali nemam pojma. Nije mi jasno kako se to i desilo u ovako bitnoj utakmici...
 
Dobro ovo ostalo necu da komentarisem, ali za ono igranje 6 igraca na terenu kada krece napad treba cini mi se tehnicka da se svira. Sudije su gledale ali sto nisu svirali nemam pojma. Nije mi jasno kako se to i desilo u ovako bitnoj utakmici...
Oni su gledali da li je isteklo vreme kod suta Andjusica.
Dobro coci kad si video ta dava faula koja su njima trebali da sude odnso mi smo napravili 2 faula u napadu. Da li si video smesnu licnu koju su svirali Madaru kada je Ljulj sutnuo za 3 ? Znam da iz petnih zila navijas za Real ali budi realniji.
Salis se. A sest igraca u napadu??
 
KK Partizan ponovo nece igrati domace prvenstvo-razlog kasna prijava tj licenciranje igraca za takmicenje
Bruka
 
Nazad
Vrh