SPORT-Opšta tema

Нахватао сам неки лајвстрим... Са прекидима сам гледао крај... Може да се победи Реал и без Пантера.
 
Peta utakmica odlucuje.
Za vas je mnogo bolja varijanta da Partizan udje u FINAL FOUR i da tamo odigra dva iscrpljujuca meca jer u toj soluciji imate mnogo vece sanse nego da ispadnemo od Reala .Onda bi neko morao da plati ceh ::lose:: Prosle godine je potroseni Efes izgubio od Fenera za prvaka
 
Poslednja izmena:
E vodjo navijaca grobara. Tuzna sliko Srbije, da nam je svima ovako lako i lepo kao tebi sve bi nam bilo ravno. Kakve izjave ti imas da li i sam verujes u njih. Nekad na tren dodirnes malo humor, ali u 99% pisanja to budu nebuloze koje verujem retko ko cita ovde na forumu. Vec sam stvorio i sliku kako izgledas otprilike i cime se bavis, verovatno ispijas pivo ispred kompa ceo dan i povremeno visis u kladionicu. Kad prodje neki tiket ima se za pivo i nastavak kladjenja. Kradem bogu dane.....
sta se bjeli u gori zelenoj dal je snijeg il su labudovi 😩
 
Nije mi jasan početak utakmice Reala i šutevi Muse i Hezonje sa pola terena bez ikakve potrebe.
Egzum odigrao poprilično minuta s obzirom da je povređen.
Kolega Mornar.Kakve mi koristi imamo od vašeg ulaska.
 
Tavares je uništio Zvezdu, da ga nije mučila povreda od početka ove zavrsnice, lagano bi dobili Partizan jer su iskusniji kao tim, da ne zaboravimo da je Partizan dobio u Madridu onom trojkom koja je bila ili poraz ili pobeda.Kako god, Partizan ima dobar tim, mislim da je bolji od Reala samo sto imaju dosta padova u igri, kada stane sut za tri, onda je potop.Srecom i Real obicno zasere, daleko su od one forme od pocetka samog turnira.Partizan energicniji, mladji i veoma kvalitetan, ima svoje šanse.
 
ljudi ako musa i hezonja ne proigraju dobija ovo partizan
ono je smesno gledati kako igraju ta dva igraca u ovom realu a dovedeni da budu nosioci igre tj poena
juce obojica 1/6 za 3poena,znaci 2/12 sut za tri....musa tri puta ni obruc nije dohvatila lopta

pa wiliam-gos 2 ili tri puta nije hteo da doda hezonji iako ovaj sam na sutu jer zna da ovaj nece pogoditi :)
 
Nazad
Vrh