SPORT-Opšta tema

Nemojte vršiti zamenu teza,zna se čiji je on navijač i čiju sliku držite na zidu.To nećete moći ispraviti nikad.Mislio sam da posle skidanja Titovih slika sa zidova više neće visiti ničije ali izgleda nisam mogao pretpostaviti koliko se možete ukanaliti.Proganjaće vas ovaj postupak u budućnosti u to možete biti sigurni.Otići će i ovaj sa vlasti i onda ćete se gorko kajati ali će biti kasno.
 
A da li znate za koga je Tito navijao.
Pa ako Vučić navija za Zvezdu kako to da ste vi u top 8 a ne mi.Da li je ovo logično pitanje.
Vi ste opsednuti samo EL.Šta ćete ako je ne osvojite ili možda ispadnete od Reala.Onda više ništa nećete pratiti dok ne dođe sledeća sezona EL.
Mnogo se koristite manipulacijama.
Egzum će igrati zdraviji nego što je bio.Ali uspeli ste da tim prenemaganjem odvojite Jabuselea jer je "mogla" kičma da mu se polomi..I meni je izgledalo strašno.Sada,kada malo bolje razmislim pa ni bacanje Muse na parket od strane Lesora se takođe moglo završiti fatalno ali nije.Ali to niko nije primetio ...Jabusele 5 a Lesor 1 utakmicu.
 
Nemojte vršiti zamenu teza,zna se čiji je on navijač i čiju sliku držite na zidu.To nećete moći ispraviti nikad.Mislio sam da posle skidanja Titovih slika sa zidova više neće visiti ničije ali izgleda nisam mogao pretpostaviti koliko se možete ukanaliti.Proganjaće vas ovaj postupak u budućnosti u to možete biti sigurni.Otići će i ovaj sa vlasti i onda ćete se gorko kajati ali će biti kasno.
Ljubi ga i vas ostoja u **greška samo tako. A uskoro ce te i vi. Samo polako kupio vas sa kk samo puca guzica....
 
A da li znate za koga je Tito navijao.
Pa ako Vučić navija za Zvezdu kako to da ste vi u top 8 a ne mi.Da li je ovo logično pitanje.
Vi ste opsednuti samo EL.Šta ćete ako je ne osvojite ili možda ispadnete od Reala.Onda više ništa nećete pratiti dok ne dođe sledeća sezona EL.
Mnogo se koristite manipulacijama.
Egzum će igrati zdraviji nego što je bio.Ali uspeli ste da tim prenemaganjem odvojite Jabuselea jer je "mogla" kičma da mu se polomi..I meni je izgledalo strašno.Sada,kada malo bolje razmislim pa ni bacanje Muse na parket od strane Lesora se takođe moglo završiti fatalno ali nije.Ali to niko nije primetio ...Jabusele 5 a Lesor 1 utakmicu.
Nije tebi lako Zoki, pa si video kako su mu kracici tresnuli o parket.
Bas je bio nezan Jabusele. Posalji jedan mejl EL da ga pomiluju.
 
Ljubi ga i vas ostoja u **greška samo tako. A uskoro ce te i vi. Samo polako kupio vas sa kk samo puca guzica....
Mlad si i nikada nazalost nikada nisi imao prilike da gledas neku drugu dimenziju kosarke neki visi nivo /a znamo da vas Covic vesto zaludjivao godinama namazani matori manipulator /sada ces da vidis nesto sto nisi vidjao a samo su ti pricali .Ima da trperis okicama ko sojka na jugovo ja garantujem za istinski uzitak i nezaboravnu atmosferu .I VI CETE OVO DA RADITE KUME SAMO SUTRA :haha: https://www.facebook.com/DomaceGlum...eš-ovo-isto-da-radiš/1188807224537514/?locale
 
A da li znate za koga je Tito navijao.
Pa ako Vučić navija za Zvezdu kako to da ste vi u top 8 a ne mi.Da li je ovo logično pitanje.
Vi ste opsednuti samo EL.Šta ćete ako je ne osvojite ili možda ispadnete od Reala.Onda više ništa nećete pratiti dok ne dođe sledeća sezona EL.
Mnogo se koristite manipulacijama.
Egzum će igrati zdraviji nego što je bio.Ali uspeli ste da tim prenemaganjem odvojite Jabuselea jer je "mogla" kičma da mu se polomi..I meni je izgledalo strašno.Sada,kada malo bolje razmislim pa ni bacanje Muse na parket od strane Lesora se takođe moglo završiti fatalno ali nije.Ali to niko nije primetio ...Jabusele 5 a Lesor 1 utakmicu.
https://www.youtube.com/shorts/93UjrgM6aMU Zole sta kazete ti i PEXAP za veceras :haha::haha:
ako ako :love:
 
Da li ste vi skandrali protiv Toleta, Mirka Marjanovica?? Ajde veceras protiv AV ako smatrate da ima potrebe. Veruj mi da necete jer vam je dobro.
 
https://www.youtube.com/shorts/93UjrgM6aMU Zole sta kazete ti i PEXAP za veceras :haha::haha:
ako ako :love:
E vodjo navijaca grobara. Tuzna sliko Srbije, da nam je svima ovako lako i lepo kao tebi sve bi nam bilo ravno. Kakve izjave ti imas da li i sam verujes u njih. Nekad na tren dodirnes malo humor, ali u 99% pisanja to budu nebuloze koje verujem retko ko cita ovde na forumu. Vec sam stvorio i sliku kako izgledas otprilike i cime se bavis, verovatno ispijas pivo ispred kompa ceo dan i povremeno visis u kladionicu. Kad prodje neki tiket ima se za pivo i nastavak kladjenja. Kradem bogu dane.....
 
Nazad
Vrh