SPORT-Opšta tema

Finansijska kazna između 30.001 evra do 280.000 evra.

- Zabrana pristupa dvoranama ili učešća u Evroliginim takmičenjima, utakmicama ili događajima u trajanju od jedne do četiri godine.

- Privremena diskvalifikacija iz Evroliginim takmičenjima u trajanju od jedne do četiri godine ili od tri utakmice i više.

- Trajna diskvalifikacija za Evroliginih takmičenja
 
11 igraca je u rotaciji reala-5 od njih su:
ljul,hanga,randolf,rodrigez,fernandez

imaju ukupno 176 godina
jos im nedostajao danas Causer da upotpuni prosek od 35godina-6 igraca u rotaciji tima
Matori ko biblije+im nema Tavaresa

Sta da vam kazem 10godina vas nije bilo u evroligi i odmah incident koji se ne pamti u evroligi u skorije vreme
A kod nas se provlaci prica da je za sve kriva zvezda itd
Gde je sad zvezda ovde a opet vi u incidentu
Nema tuce na ovim prostorima u kosarci a da vi niste ucesnik a sa druge strane se menja ucesnik
Posle ovoga ne verujem da ce se Aba liga uopste zavrsiti
 
Dobro coci opet si jeo neke bunike, pa videlo se iz aviona ko je hteo tucu.Mnoge njihove igrace si zaboravio. Deka npr. pa taj Musa je krenuo da bije Pantera ovaj ga malo samrao mlataro rukama, posel ga je Lesor odvuko s'ledja. Musa posle kuka na parketu ko pickica...

Brze u sup da prijavite to, da vlasti reaguju. Vidim da ste i kazne vec odredili.
Kako branite ove vase crne nakaze pa pa to je strasno. Za svaku njihovu tucu i agresivno ponasanje vi nadjete izgovor, za tucu je potrebno dvoje. Niste realni ni grama.....
Nameran faul, dobijena utakmica, svirao sudija, oni dvoje se zalecu ko kerovi....
 
A kako bi ti da si neutralan rešio uvaj slučaj.Lesoru nije bilo dosta što se tuče i u ABA ligi i sad treba da mu se oprosti.Panteru nije bio dosta sukoba sa Ljuljom nego šamara
Musu koga baš mrzim.Naravno i Jabusele,Argentinac treba da se kazne,Ne znam šta je Egzum radio do povrede,nisam dobro zagledao ali su se na njega zaletali Španci.Sve je na snimcima i ako glavni akteri ne budu kažnjeni sa najmanje 3 utakmice onda EL može da se zatvori.
Sve ovo gurkanje i sitno samaranje i vatanje za dres je ucestalo po terenima i to nije alarmantno toliko ,to moze da se resi i novcanom kaznom ali onaj sumo zahvat coveka od 200 kila misica gde ti ides da povredis bitnog i skupog igraca to je za suspenziju kluba .Zamisli da je neko tako skocio na Drazena onesposobio ga a treba za par dana da se igra za prvaka Evrope :sta: ::lose:: to je po meni za suspenziju kluba i finansijsko obestecenje jer taj igrac je placen debelo da bi ga maloumnik onesposobio .Zamisli da je Kampaca koji je placen nebeski da ga je bolesnik tako istresao i nikom nista . I ne moze da se uporedi taj zahvat i to na coveka koji je razdvajao i ovo sitno samaranje Pantera i Muse to su dve totalno razlicite stvari .Ali sto rece covek juce na Partizanovom forumu prilikom suspenzije oni imaju 18 igraca a mi 8 (n)
 
A kako bi ti da si neutralan rešio uvaj slučaj.Lesoru nije bilo dosta što se tuče i u ABA ligi i sad treba da mu se oprosti.Panteru nije bio dosta sukoba sa Ljuljom nego šamara
Musu koga baš mrzim.Naravno i Jabusele,Argentinac treba da se kazne,Ne znam šta je Egzum radio do povrede,nisam dobro zagledao ali su se na njega zaletali Španci.Sve je na snimcima i ako glavni akteri ne budu kažnjeni sa najmanje 3 utakmice onda EL može da se zatvori.
Znaci glavni akteri da se kazne sa tri meca taman da Partizan ispadne pa posle mogu da igraju u sledecoj sezoni alal ti vera ljudino lepo sam rekao da vladajuca vrhuska mnogo lose deluje na ovaj narod jadno i mizerno i rezultati su vidljivi NAVIJAJ SVIM SRCEM ZA REAL A NAVIJAJ I DA SE POVREDI JOS NEKI IGRAC PARTIZANA NACIJA JE MENTALNO SROZANA DA NEMA GDE JADNIJE 🚾::lose::
 
Po pravilima , treba isključiti i jedne i druge...
Ovo ne može da prođe sa finansijvom kaznom.
Imali ste 2: 0 i sve usrali , jer ste besni , agresivni i budale ...
Možete samo na sebe da se ljutite
 
Po pravilima , treba isključiti i jedne i druge...
Ovo ne može da prođe sa finansijvom kaznom.
Imali ste 2: 0 i sve usrali , jer ste besni , agresivni i budale ...
Možete samo na sebe da se ljutite
OK neka bude suspenzija za npr 8 igraca oba tima a sta cemo sa zahvatom za trajno onesposobljavanje igraca kako to da se sankcionise ⁉️Ja se samo nadam da je sve u redu sa Eksumom i da je mozda trenutno taktiziranje zbog celokupne situacije ali ako je nekim slucajem igrac onesposobljen do kraja sezone to je onda za suspenziju kluba i novcano obestecenje jer on onda ne moze da igra EUROLEAGUE ne moze da igra ABA ligu i nemoze da se proda ::lose::❓
 
Sve ovo gurkanje i sitno samaranje i vatanje za dres je ucestalo po terenima i to nije alarmantno toliko ,to moze da se resi i novcanom kaznom ali onaj sumo zahvat coveka od 200 kila misica gde ti ides da povredis bitnog i skupog igraca to je za suspenziju kluba .Zamisli da je neko tako skocio na Drazena onesposobio ga a treba za par dana da se igra za prvaka Evrope :sta: ::lose:: to je po meni za suspenziju kluba i finansijsko obestecenje jer taj igrac je placen debelo da bi ga maloumnik onesposobio .Zamisli da je Kampaca koji je placen nebeski da ga je bolesnik tako istresao i nikom nista . I ne moze da se uporedi taj zahvat i to na coveka koji je razdvajao i ovo sitno samaranje Pantera i Muse to su dve totalno razlicite stvari .Ali sto rece covek juce na Partizanovom forumu prilikom suspenzije oni imaju 18 igraca a mi 8 (n)
Drugo je gurkanje.To što je Jabusele uradio nije gurkanje i naravno da treba on najveću kaznu da dobije.Panter je isto zaslužio sankcije,Lesor,Naneli a kod njih sigurno još 2,3.Šta sam ja tu pogrešno napisao.Jabusele možda dobije zabranu od godinu dana ali ostali koje sam naveo dobiju od 3 i više utakmica zabrane.Ili po tvome sem jabuselea niko ne treba da bude suspendovan.Realnost ti je drugo ime.
 
OK neka bude suspenzija za npr 8 igraca oba tima a sta cemo sa zahvatom za trajno onesposobljavanje igraca kako to da se sankcionise ⁉️Ja se samo nadam da je sve u redu sa Eksumom i da je mozda trenutno taktiziranje zbog celokupne situacije ali ako je nekim slucajem igrac onesposobljen do kraja sezone to je onda za suspenziju kluba i novcano obestecenje jer on onda ne moze da igra EUROLEAGUE ne moze da igra ABA ligu i nemoze da se proda ::lose::❓
Šta je sa Danteom.Tako povređen je bio na nogama do kraja tuče.
 
OK neka bude suspenzija za npr 8 igraca oba tima a sta cemo sa zahvatom za trajno onesposobljavanje igraca kako to da se sankcionise ⁉️Ja se samo nadam da je sve u redu sa Eksumom i da je mozda trenutno taktiziranje zbog celokupne situacije ali ako je nekim slucajem igrac onesposobljen do kraja sezone to je onda za suspenziju kluba i novcano obestecenje jer on onda ne moze da igra EUROLEAGUE ne moze da igra ABA ligu i nemoze da se proda ::lose::❓
Taj crnac iz reala moze da dobije novacnu kaznu i zabranu igranja godinu dana ili vise, nema tu nista od suspenzije kluba...
 
Pa ono klasicno adrenalin ga drzao dok trajao sukob posle je shvatio i osetio da ga boli...
Nego Zoran0230 sta je Naneli uradio pa zasluzuje suspenziju? Vidim to si napisao...
Kod njih sigurno Dek i Jabusele za ostale ne znam a kod nas nazalost, Panter, Lesor... I Exum naravno povredjen isto ko suspenzija... Inace i Panter nije imao samo samaranje sa Musom vec i spansku kragnu nad Dekom... Tako da sve to ide ka suspenziji...
 
Циганија ради кампању:

"Marka" ističe da će Real braniti svoje interese, ali i da će biti neumoljiv i oštar prema svima koji su bili nasilni.


Љуљ се већ извинио. Они прихватају да су криви и да ће казнити своје а упоредо раде из кулиса. И Јабуселе се извинио.

Партизан слави са навијачима... Пантер се свађа са медијима... Неће бити добро... Сад ће клупа бити та која ће одлучивати да ли ће Партизан победити.

Увек сам се питао што неки играчи кад играју у Србији тако добро и што не играју у бољим клубовима. Како то да их странци нису платили више да играју за њих. Очигледно да им понешто фали, да нису комплетни... И да су хтели у Партизану да ''смире'' ове њихове бизгове не би ни могли. А после утакмице са Звездом су их хвалили како су тукли играче Звезде... Једноставно таква им је природа. И то се поклопило са нашим ''бизговским'' менталитетом. А то никад не изађе на добро.

Бојим се да ће циганија да дебело казни Партизан.
Три утакмице значи ако се победи Реал у првој утакмици - не играју топ4? Да Партизан изгуби две па да победи трећу у Мадриду да би одрадио казну - неће да може ни у сновима... (а волео бих да тако буде)... како код окренеш мање од три утакмице казне би била награда за Партизан. (А казнени правилник предвиђа најмање 3 утакмице).

Просули сте млеко... не ваља кукати... спремајте се за Аба лигу...

Сва срећа па је Бодирога на челу... ако је срећа.
 
Poslednja izmena:
Ovde se vidi da je i Musa nasrnuo na Pantera... Al za to eventualno mogu novcano da ga kazne...Sumnjam da ce suspenzija...
Sve u svemu nije dobro...A nismo mi prosuli mleko vec isprovocirali cigani... A zanimljivo u ovom gifu nisu prikazali udarac Deka...
Nadao sam se po jedan mec za Pantera i Lesora, mozda za Lesora ali sve u svemu tesko odnosno nemoguce ako je u pravilniku minimalno 3 meca...
 
Poslednja izmena:
Otkačite se više,šta vas bole ona stvar dali će i koliko ko biti kažnjen. Gledaj te u svoje dvorište toliko među vama ima bolesnika da je još Panter kriv što je driblizima izazvao onog drvoseču da onako divljački reaguje. Najveći krivac je Svakako Panter jer je trebao posle onog divljačkog starta tom drvoseči dati loptu pa nek se igra sa njom do mile volje.
 
Pa pogledaj snimak kako Panter vodi loptu.Upotrebio sam fudbalski izraz.Ne znam kako se naziva ta radnja u košarci.Šta je izazvalo bes kod Ljulja.Oni su već izgubili i gotovo.Moralo je nešto da se desi da bi došlo do reakcije.
 
Nazad
Vrh