SPORT-Opšta tema

Vrlo ozbiljna konstatacija.Panter je sigurno završio za ovu godinu u EL jer to nije ABA liga.A biće tu koš kandidata na one strane.
 
Dva jaka nepotrebna faula kada je utakmica resena, mislim oba nad Panterom ga isprovocirala... I naravno jedna varnica raspali situaciju... Real bio pod velikim pritiskom a razbijeni veceras... Steta ovo je bila fantasticna utakmica Partizana... Nadam se da ce Egzum biti u redu odnosno da ovo nije neka velika povreda... Ovaj Jabusele mnogo gleda Americko rvanje... Ali klasicni podli potezi Spanaca kada gube...
 
Sta vam je sad Covic kriv. Veceras uzivajte u pobedi bili ste bolji, oni bez Tavareza nisu ista ekipa, a ujutru pogledajte hladne glave snimak. Nameran faul Ljulja, Panter mu se unosi u lice i nista nebi bilo da Egzum nije uluteo u Ljulja. Zatim Jabuzele obara Egzuma, Panter udara Musu, a Lesor takodje baca jednog Spanca. Ostali samo ucestvuju u guranju.
 
Dobro coci opet si jeo neke bunike, pa videlo se iz aviona ko je hteo tucu.Mnoge njihove igrace si zaboravio. Deka npr. pa taj Musa je krenuo da bije Pantera ovaj ga malo samrao mlataro rukama, posel ga je Lesor odvuko s'ledja. Musa posle kuka na parketu ko pickica...

Brze u sup da prijavite to, da vlasti reaguju. Vidim da ste i kazne vec odredili.
 
ma sigurno petrusev kriv za ovo :haha:

meni je najaci utisak 1/4 i horsko navijanje Madridovih navijaca---Evroliga mafija
 
Musu je Lesor bacio unazad... Ali gledam ovaj snimak na b92 i vidim da je kasnije Exum dotrcao do Pantera, znaci posle napada Jabuselea... Nadam se da nije ozbiljnije povredjen... Bice ovde zestokih kazni nazalost...
 
Dobro coci opet si jeo neke bunike, pa videlo se iz aviona ko je hteo tucu.Mnoge njihove igrace si zaboravio. Deka npr. pa taj Musa je krenuo da bije Pantera ovaj ga malo samrao mlataro rukama, posel ga je Lesor odvuko s'ledja. Musa posle kuka na parketu ko pickica...

Brze u sup da prijavite to, da vlasti reaguju. Vidim da ste i kazne vec odredili.
Neka sam ja jeo bunike, ali tako je bilo.
 
Dobro coci opet si jeo neke bunike, pa videlo se iz aviona ko je hteo tucu.Mnoge njihove igrace si zaboravio. Deka npr. pa taj Musa je krenuo da bije Pantera ovaj ga malo samrao mlataro rukama, posel ga je Lesor odvuko s'ledja. Musa posle kuka na parketu ko pickica...

Brze u sup da prijavite to, da vlasti reaguju. Vidim da ste i kazne vec odredili.
Pa sigurno će biti ostale utakmice bez sigurno 5,6 igrača na obe strane a i novčane kazne će biti paprene.
 
Ako nekim slucajem Real dobije prvu u Beogradu druga ce se igrati bez publike... ima da bude haos na tribinama... Ako se Exum povredio u problemu smo velikom...
 
Možda i neće doći u Beograd.Ali i Panter doveo sada u pitanje daljnji tok sledećih utakmica.Ako je Egzum povređen a Panter i Lesor će biti kažnjeni.To su 3 igrača i tu Partizan može da kiksne bez obzita na domaći teren.
 
Prve vesti da polomio prst i pukla tetiva na vrhu prsta na nozi, drugi do palca znaci srednji, tako razumeo ovo sto napisali na b92, ali da sacekamo i da snime...
 
Nazad
Vrh