SPORT-Opšta tema

Zorane nemoj se puno nadati kaznama pa i Realu bi pola ekipe bilo kažnjeno.
 
Pa sigurno će biti ostale utakmice bez sigurno 5,6 igrača na obe strane a i novčane kazne će biti paprene.
Miksane,neće vam biti smešno.Ako ne bude bilo tako kako sam napisao EL gubi kredibilitet.Nije bilo Panteru podcenjivačko driblanje jer je to izazvalo reakciju a epilog će se videti.Popisale su sudije sve koji su učestvovali u tuči.
 
A Zoran bogte samo bi kaznjavao Partizan... Panter se jeste uneo u lice Ljulju koji ga je iz sve snage udario,ali nije zapoceo tucu,2-3 igraca reala su poletela na njega.
 
Driblanje? Nije vama lako. Dobro ipak ste vi 15 godina bez kk kluba.

Mozda je i Zeljko los trener kako neki pricaju ovde.
 
Mnogo ste agresivni , niste vi za sport kao što je košarka....
Uopšteno....Partizan kao sporstki klub u svim sportovima ima visoku dozu agresivnosti...
A još kad ...Pedagozi...treneri...
Garant koriste proizvode sa Jovanjice...!
 
A Zoran bogte samo bi kaznjavao Partizan... Panter se jeste uneo u lice Ljulju koji ga je iz sve snage udario,ali nije zapoceo tucu,2-3 igraca reala su poletela na njega.
Ovako je pocelo,krenuo pesnicom pa se svi rastrcali po terenu....yabusele,deck,ljulj,exum,panter,lesort ce verovatno biti kaznjeni
Exum na stakama izasao iz arene,otisla tetiva
M6qvxWc.jpg
 
ja se potajno nadam da bi mogli samo klubovi finansijski da se kazne jer mnogo je igraca ucestvovalo u incidentu ali kada bi se kaznjavali igraci mi nemamo zamenu za Pantera nemamo zamenu za Egzuma / nadam se da nije povredjen / ali ako bi neko slucajno kaznio neke igrace Partizana neigranjem to bi onda bio takav masakr da bi to bila bruka .Nadam se da ovakav velicanstveni spektakl nece pokvariti odluka za zelenim stolom
 
Lule,lule ajde malo od..bi,kako možeš biti tako ostrašćen?Znamo da si cigan ali to što ne igrate u TOP 8 ti ne daje za pravo da ne budeš objektivan.Ajde prikaži malo pre toga šta je bilo odnosno prekršaj najstarijeg igrača na terenu(Ljulj),onda će se videti reakcija Pantera.Naravno da ne odobravam ovakvu reakciju Pantera ali za ono što je urađeno Exumu bi neki od naših igrača da je to napravio išao u zatvor.
Cigani ajde kažite samo šta se dešava jer je trenutno 0:2 rezultat.
 
Lule,lule ajde malo od..bi,kako možeš biti tako ostrašćen?Znamo da si cigan ali to što ne igrate u TOP 8 ti ne daje za pravo da ne budeš objektivan.Ajde prikaži malo pre toga šta je bilo odnosno prekršaj najstarijeg igrača na terenu(Ljulj),onda će se videti reakcija Pantera.Naravno da ne odobravam ovakvu reakciju Pantera ali za ono što je urađeno Exumu bi neki od naših igrača da je to napravio išao u zatvor.
Cigani ajde kažite samo šta se dešava jer je trenutno 0:2 rezultat.
EMIGRANTE Ne radi se o ostrascenosti LULE 28 je veceras izgoreo na kladionici kao licna a izgoreo je i pre dva dana da su samo dugmici ostali 🔥 Zato mu ne treba zamerati sto nije u stanju objektivno da rasudjuje ali da budem iskren on nije imao ni ranije neki normalan rezon jer izjaviti za Zeljka da on nije ono sto pise u njegovoj biografiji tu je svaki dalji dijalog suvisan (n)
 
Inace imao sam bojazan da nece ici sve kako mi hocemo .Ali vise sam se plasio nekih cudnih sudijskih odluka na vodenicu Reala a plasio sam se i povreda ali ne na ovakav nacin . Samo da se Egzum oporavi 🆘
 
Lule,lule ajde malo od..bi,kako možeš biti tako ostrašćen?Znamo da si cigan ali to što ne igrate u TOP 8 ti ne daje za pravo da ne budeš objektivan.Ajde prikaži malo pre toga šta je bilo odnosno prekršaj najstarijeg igrača na terenu(Ljulj),onda će se videti reakcija Pantera.Naravno da ne odobravam ovakvu reakciju Pantera ali za ono što je urađeno Exumu bi neki od naših igrača da je to napravio išao u zatvor.
Cigani ajde kažite samo šta se dešava jer je trenutno 0:2 rezultat.
hahaha ja ostrascen jer realno?

faul ljulja ko svaki nesportski faul,jaja mu u nosu 35 godina ima panter dribla ispred njega 7 8 sekundi i pala mu klapna i napravio nesportski

panter dize pesnicu i krece na njega,na ljulja exum,na exuma deck,zatim stigao yabusele na exuma
lesor se drzi po strani i na kraju frke dolazi do muse i obara ga sledja
brate aj realno pogledaj malo nesto u zivotu
 
hahaha ja ostrascen jer realno?

faul ljulja ko svaki nesportski faul,jaja mu u nosu 35 godina ima panter dribla ispred njega 7 8 sekundi i pala mu klapna i napravio nesportski

panter dize pesnicu i krece na njega,na ljulja exum,na exuma deck,zatim stigao yabusele na exuma
lesor se drzi po strani i na kraju frke dolazi do muse i obara ga sledja
brate aj realno pogledaj malo nesto u zivotu
LULE28 legendo jel bilo malo ::novac:: ja ti rece drug moj da ne igras te male kvote ali neces da slusas starijeg ::prica::
 
Panter nije udario Ljulja samo je mu je stavio pesnicu ispred nosa.Kada su dotrcali exsum i neko od igraca reala tada je pocela sorka.Prvi je Deck udario exsuma s'ledja lepo se vidi na snimku.
 
Sekundarci treba da vas je sramota, jedva ste dočekali ovaj incident. Prvo ste trebali da čestitate na rasturanju Reala, u dva dana dve pobede šta reći nego da ste izuzetno jadni ljudski.
 
Нисам гледао снимак али познавајући шпанску циганију и њихов утицај не би изненадило да се неки од играча Партизана суспендује једну или две утакмице.
Смејали сте се кад су утицали да наш Аргентинац не игра. Надам се да неће замутити и са Партизаном.

Колико вам значи тај Ексум?
 
ja se potajno nadam da bi mogli samo klubovi finansijski da se kazne jer mnogo je igraca ucestvovalo u incidentu ali kada bi se kaznjavali igraci mi nemamo zamenu za Pantera nemamo zamenu za Egzuma / nadam se da nije povredjen / ali ako bi neko slucajno kaznio neke igrace Partizana neigranjem to bi onda bio takav masakr da bi to bila bruka .Nadam se da ovakav velicanstveni spektakl nece pokvariti odluka za zelenim stolom
A kako bi ti da si neutralan rešio uvaj slučaj.Lesoru nije bilo dosta što se tuče i u ABA ligi i sad treba da mu se oprosti.Panteru nije bio dosta sukoba sa Ljuljom nego šamara
Musu koga baš mrzim.Naravno i Jabusele,Argentinac treba da se kazne,Ne znam šta je Egzum radio do povrede,nisam dobro zagledao ali su se na njega zaletali Španci.Sve je na snimcima i ako glavni akteri ne budu kažnjeni sa najmanje 3 utakmice onda EL može da se zatvori.
 
Nazad
Vrh