SPORT-Opšta tema

NI TI NISI U MATERIJI KAO NI ZOKI NISI UPOZNAT SA STIVOM A VOLIS DA ULECES U NERILJANO ⁉️:sta: Sa Vuletom Avdalovicem i sa Rakocevicem ti bi da napadnes tron ⁉️ ::vadjenje_repe::
Na ovoj temi je toliko virusa uletelo da je ovo podhitno potrebno ciscenje, apartmani na Kanarskim ostrvima zvrje prazni a mnogima je potreban odmor za mozdane vijuge stvar je odavno izmakla kontroli ::lose::
pa zeljko rekao i na cuvenoj konferenciji posle da smo ubedljivo najbolji tim na prvenstvu bili
i zbog cega to stalno nipodostavanje nekih igraca,zaista mi nije jasno

a i ja pisem sa likom koji kaze djordjevic i obradovic 2005 na prvenstvu :haha:
mati moja mila
 
pa zeljko rekao i na cuvenoj konferenciji posle da smo ubedljivo najbolji tim na prvenstvu bili
i zbog cega to stalno nipodostavanje nekih igraca,zaista mi nije jasno

a i ja pisem sa likom koji kaze djordjevic i obradovic 2005 na prvenstvu :haha:
mati moja mila
Tako je bili smo liseni usluga Aleksandra Djordjevica i Sase Obradovica i to nas je kostalo titule prvaka Evrope jer nismo imali adekvatne zamene na toj poziciji ,sta te to zbunjuje reci slobodno ili ako znas nesto sto ja ne znam informisi me slobodno mozda posedujes neke druge informacije :unsure:
 
Tako je bili smo liseni usluga Aleksandra Djordjevica i Sase Obradovica i to nas je kostalo titule prvaka Evrope jer nismo imali adekvatne zamene na toj poziciji ,sta te to zbunjuje reci slobodno ili ako znas nesto sto ja ne znam informisi me slobodno mozda posedujes neke druge informacije :unsure:
zato sto se sasa obradovic povukao bar 3 godine pre tog prvenstva iz reprezentacije
a djordjevic pre tog prvenstva upravo jer je i zavrsio karijeru a nie igrao od 98 za reprezentaciju



aj pozdrav
nemam vremena da gubim vreme na gluposti
 
Овај Милојевић кад сад не може да натера ову багру да напуни Партизан и не треба да буде тренер.
Партизан никад слабији а никад више шанси а Звезда никад јаднија на дербију.
 
Trener koji forsira Pešića,ne znam šta traži u Zvezdi.A i naši su bezobrazni.što ne dadoše Partizanu da pobedi.Kangva treba da igra.Partizan pokazao malo življu igru nego u prethodnim mečevima.
 
zato sto se sasa obradovic povukao bar 3 godine pre tog prvenstva iz reprezentacije
a djordjevic pre tog prvenstva upravo jer je i zavrsio karijeru a nie igrao od 98 za reprezentaciju



aj pozdrav
nemam vremena da gubim vreme na gluposti
Neznas a neces da poslusas istinitu pricu .I treci plej je bio povredjen Vujanic a onda je krenuo pritisak na Djordjevica da mu to bude fakticki i oprostaj od reprezentacije i kako god bilo bez ova 3 vrhunska pleja nije se moglo do trona .Nesto slicno nam se desilo na euro 1999 oba pleja van stroja i to nas je kostalo titule prvaka Evrope .Vule nema taj kapacitet dok Rakocevic ima mentalni problem i ne moze da se nosi sa utakmicama na jedan posed .Znam LULE28 da volis da citas arhive i citiras ali mnoge stvari ne stoje u arhivskim spisima npr / medjuljudski odnosi tog momenta /Zadnjih nekoliko velikih takmicenja smo imali ogromne probleme sa povredjenim igracima zatim sa neodazivanjem igraca i cak i sa sudijskim kradjama . Sada kada bi krenuo da saras po netu za zadnje Evropsko prvenstvo nigde neces naci podatak da smo otisli bez 5 NBA formata /katastrofa sa povredama /i normalno za neke pozicije nemas zamenu mislim za pleja na zadnjem evropskom prvenstvu ali takva nam je bila zla kob takav nas je marel poterao i od toga nema bezanja
 
Trener koji forsira Pešića,ne znam šta traži u Zvezdi.A i naši su bezobrazni.što ne dadoše Partizanu da pobedi.Kangva treba da igra.Partizan pokazao malo življu igru nego u prethodnim mečevima.
Partizan je najlosiji svih vremena jer od 1945 godine nije bio nikada ovako srozan .Pitanje posto svi hvale Zvezdu i velicaju KAKAV JE TO TIM ZVEZDE KOJI NEMOZE DA DOBIJE RASPALOG PARTIZANA ⁉️ ::lose::
ps Ukazivao sam medju ranijim postovima da se niko ne sali da bi se kladio na Zvezdu nadam se da se juce nije naivniji deo populacije sapleo amaterski valjda nije :haha:
 
Šta ćemo sa vama.Dali smo vam malo volje jer da ste izgubili bili bi u bunaru a stepenica nema.Nadam se da ti je to poznato.Zato služe komšije.Možda se malo sad trgnete jer remizirati sa Zvezdom je veliki uspeh.
 
Šta ćemo sa vama.Dali smo vam malo volje jer da ste izgubili bili bi u bunaru a stepenica nema.Nadam se da ti je to poznato.Zato služe komšije.Možda se malo sad trgnete jer remizirati sa Zvezdom je veliki uspeh.
Kakav covek ne da sam ja tesko emotivno podneo ovaj prilog najezio sam se sav ::pomoc:; ,OVO JE ZA FILM STA JE ON ZATEKAO KADA JE DOSAO DOSAO SA SAHRANE OFK BEOGRADA A STA JE DANAS (n)🚾 .............KAZE DA JE OD RUGLA NAPRAVIO EVROPSKI NIVO :sta:
 
Poslednja izmena:
Šta ćemo sa vama.Dali smo vam malo volje jer da ste izgubili bili bi u bunaru a stepenica nema.Nadam se da ti je to poznato.Zato služe komšije.Možda se malo sad trgnete jer remizirati sa Zvezdom je veliki uspeh.
LIVAKOVIC ODE U MANCESTER ZA DEBELU LOVU A VI GURATE IGRACE U DRUGE LIGE FENJERASIMA I KANDIDATIMA ZA TRECU LIGU I TAPSETE KAO POD HIPNOZOM ILI U TRANSU 🆘. Nema vise vremena Zoki mnogo su svi otisli od nas mnogo daleko .Rekao sam i ranije kada se radujete radujte se besumno svojim uspesima da se ne smeju Hrvati i nebi bilo dobro da ovi sruse Marakanu ipak je to hram fudbala ne ide ⚠️
 
Ovo je bila liga gde je svako svakoga mogao da pobedi .
Razlika između prvog i zadnjeg je 18 bodova a danas je otprilike toliko između prvog i drugoga .
Tada su se za pobedu dobijala 2 boda .
a0d7cd843dc714c43a6db4a64d51dd65.jpg


Sent from my RMX2155 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh