SPORT-Opšta tema

Pridruzujem se cestitkama.Ponovo je zablistala i sve na s obradovala.
 
Uopste ne volim sto je Novak izgubio , a jos manje sto je izgubio bas od Vavrenke.
 
Neka se pojavi u devis cupu i neka se osveti.
A možda i neće da se tzroši .Pobedi dve ali ovamo izgube tri meča.
 
Pismo jednog razočaranog zvezdaša

Međutim, jedan mejl koji smo dobili od Dejana Jovanovića iz Kruševca, privukao nam je posebnu pažnju iz nekoliko razloga. Pre svega zbog količine iskrenosti u njemu, ali i zbog činjenice da iz poruka koje dobijamo znamo da mnogi navijači Zvezde imaju slično mišljenje...
Dejan je ovaj mejl poslao u Crvenu zvezdu (ne znamo da li ga je neko od čelnika crveno-belih ili klupskih administrativaca pročitao), a prosledio ga je i nama, u nadi da će se, kako kaže, čuti i glas običnih navijača... Prenosimo Dejanovo obraćanje upravi kluba s Marakane u celosti...
"Poštovana gospodo,
Ovo vam piše navijač Crvene zvezde od 39 godina, koji svakoga dana, pored toga što brine kako da prehrani porodicu, više brine oko toga šta i kako se dešava u mom voljenom klubu. Ne znam da li hoćete, želite ili možete da pročitate ovaj moj mejl, ali ja imam obavezu da vam se kao navijač obratim i sebi olakšam dušu napaćenu.
Čemu vi služite kao uprava kluba? Zašto ste gospodo dovedeni one noći u klub? Šta je pravi razloga vašeg upada? Da li je to možda da Zvezdu spasite daljeg propadanja ili da je skroz upropastite? Zašto svakog dana stižu najružnije vesti iz mog voljenog kluba, i to samo zato što niko od vas neće da radi ono što treba i zašto je doveden! Imate li vi obraza, ima li neko od vas imalo stida prema nama, običnim navijačima, koji odvajamo poslednji dinar kako bismo bili na tribini i po kiši, i po snegu, i po suncu, bodreći svoj voljeni klub? Da li je vas briga za nas obične navijače ili smatrate da smo dovoljno ludi što ovoliko volimo klub, pa i po cenu da ga upropastite?
Gospodo... Gladni smo titule, gladni smo uspeha, i gladni smo iskrenosti prema nama! Dokle više jedno da pričate i da se slikate, a drugo da radite? Ako vam je teško naći novac za igrače, budite iskreni prema tim momcima, recite da nemate, dajte im papire, a mi da igramo s našim klincima, ako u međuvremenu i oni ne odu iz kluba, a samo u današnjem danu ste, gospodo, izgubili bisere Luku Lukovića i Šiškova!!!
Zašto nas svakoga dana stavljate na stub srama, da se sramimo pred decom koja nas pitaju kada će titula jer, recimo, moji sinovi je još nisu zapamtili... Sramimo se od komšija, prijatelja, savijamo glave na pitanje šta se ovo dešava u Crvenoj zvezdi... Nama bride obrazi, mi smo ti koji ne idemo na spavanje veseli, već sa mišlju kako da pronađemo novac da pomognemo klubu, dok vas za to baš briga očigledno i svakog dana gledate kako naš klub propada, kako nismo u stanju decu našu da platimo, kako nijedno pojačanje ne dolazi, i kako nas, da izvinete, zapišava ko god stigne!!!
Ovo je pismo običnog navijača, zabrinutog za svoj voljeni klub! Iskreno zabrinutog, koji više neće i ne može da čuti dok gleda i čita svakodnevnu bruku koja se nastavlja kao neka španska serija...
Ili nešto preduzmite, ili odlazite... Spakujte svoje stvari, recite da ste nesposobni i da znamo na čemu smo, a ne da nas ovako postepeno uništavate! Mi kao normalni navijači nismo to zaslužili!!!

- - - - - - - - - -

Andrea Lekic:bravo::bravo::bravo:,Muamer Hukic :bravo:,Spanija pobedila Hrvate za bronzu :bravo:.

- - - - - - - - - -

http://www.kurir-info.rs/uzivo-crvena-zvezda-radnicki-clanak-1198209

- - - - - - - - - -

Vaterpolo klub CRVENA ZVEZDA osvojio kup SRBIJE ... :bravo::bravo::bravo::ppozdrav::veseljak::::vino::
 
Poslednja izmena od urednika:
Srecni smo sto nas je sreca pogledala. Svim igracima i navijacima Crvene Zvezde cestitam na osvajanju kupa u vaterpolu.
 
Ceo dan mozgam kako da se dokopam Beograda po ovom vremenu...bolje da sam peske krenuo :)
emutyneg.jpg
 
Nazad
Vrh