SPORT-Opšta tema

Emigrant druze, koliko puta treba da se ponovim, i ja i ostali ovde navijaci Zvezde. Nije problem oko misljenja oko sad situacije ko je na vlasti. Slazemo se svi da je lose. Forsira se u fudbalu Zvezda, poslednje dve se gura dosta para u kk partizan.
ALI ne moze se govoriti o vremenu pre 2012 kao necemu idalnom. Imali ste mirka marjanovica, tadica, dacica, ruzica....pogasili ste sve kk da bi partizan bio dominantan, zvezda se gasila. To iritira dosta ljudi to takvo vase razmisljanje. Treba biti samo realan i sagledati stvari i iz tudje koze malo....
Opa TITO-vi,zna se kad ste nastali.Što ne kažeš,pa ipak to ime kluba znači kad ste nastali.
 
Zamenjujes teze kao siptari. Osnovali vas generali, a to je po tvom moglo bez titovog aminovanja. Stadion gradjen za potrebe armije, a to je sigurno moglo bez titove dozvole. I ime Partizan ste menjali jer ste se pet gdina zvali....FISKULTURNO DRUSTVO CENTRALNOG DOMA JUGOSLOVENSKE ARMIJE PARTIZAN.....Igrace ste ucenjivali raznim otezavajucim ili olaksavajucim okolnostima prilikom sluzenja vojnog roka. Tako je bilo od Mitica pa do Savicevica. Sta mislis koliko ste toga radili za tih 40tak godina?? Na kraju da smo titovi i posto je bio megaloman on bi svoj rodjendan slavio kod nas pred 100 000 ljudi, a ne na vojnom stadionu. Zato zbog mladjih kolega nemoj kao ona vasa budala izvrtati cinjenice vec dostojanstveno nosi teret koji prati voljeni vam klub.
 
Večeras osetim iskusno keca na Induse protiv indisponiranih Turaka i odigram malo jače u kombinaciji sa Makabijem jer sam predpostavio da će biti veliki pritisak na Reala i oba meča poene u plus .I sta se dogodi svi grobari do jednog su navijali srčano za Zvezdu kao nikad do sada a vrh ludila je bio kada je čovek koji je fanatičan navijac Zvezde ekstremni od rođenja čovek je ladno navijao da dobije Fenerbahče meč samo da mi izvisimo .Ovo već prelazi granice zdravog razuma čovek je pravio grimase kao da je na WC šolji a da nije danima imao veliku nuždu ono da mi e neko pričao nebi verovao da je moguće tako nešto. Faca je bila na momente kao onaj iz Jabukovca jer on da je imao neku sekiru ili kalašnjikov opleo bi po nama sportistima bila bi crna hronika prepuna.Inace Mec je bio za pamćenje Zvezda više liči na basketarsku ekipu individualni potezi nedostaje tečne igre i hemije vece predivno sve sa hepiendom na radost crno belih pristalica i nekih simpatizera crveno belih .Kako je došlo do toksicne faze nervnog sistema kod ovog divnog a večeras neprepoznatljivog coveka ostaje samo da nagađamo ili je ljubav prema klubu preovladala sve čestitke crveno belima na svemu prikazanom večeras i ostaje žal ova ekipa je imala kvaliteta za top 8 definitivno

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Pa ti ne treba ni da radiš kad toliko dobijaš na klađenju.I uvek pogodiš.Taj što je navijao za Turke nije zvezdaš ali takvi su retki ali zato ih kod vas ima u ogromnim količinama.
Zvezda je baš igrala timski kada joj je protivnik dozvolio.Pa uvek ti imaš individualne prodore i šuteve.Vi igrate timski :haha:.Videćete vašu timsku igru jer imate lošiju odbranu od zvezde zato u tuče velikane a ove fenjeraše potceni.Malo vam tabela ne ide na ruku.Biće kako ušli,tako izašli.
 
................. Slazemo se svi da je lose. Forsira se u fudbalu Zvezda, poslednje dve se gura dosta para u kk partizan.............
Prvo da kažem kako se u potpunosti slažem sa stavovima Save Miloševića u prikazanom videu .
Drugo , potpuno je nezdrava situacija da uspesi klubova zavise od toga koja je garnitura na vlasti !
Zamisli molim te , na nekoj sednici Vučić kaže " zašto Ostoja ne kažeš koliko sam para dao Partizanu ( kk-klub ) , nisu milioni u pitanju već milijarde " , ( verovatno je na dinare mislio ) naravno Ostoja sedi i čuti ...........
Ja samo pitam , čije je pare dao , da li je prodao neku svoju imovinu , nasledio nešto od roditelja ili unovčio stan koji je onomad dobio od države ?
Naravno , podelio je nase novce iz budžeta .
Prosto da čovek poželi da na čelo države dodje osoba iz unutrašnjosti koja nije Beogradski zadojena pa da te sportske gigante ( čitaj propalitete ) pusti niz vodu da se sami snalaze .
I treće , PRIVATIZACIJA klubova je zakon i dok se to ne odradi svaki uspeh tih timova je neprirodan , na silu i preko ledja već namucenog Srpskog naroda .
 
Poslednja izmena:
Prvo da kažem kako se u potpunosti slažem sa stavovima Save Miloševića u prikazanom videu .
Drugo , potpuno je nezdrava situacija da uspesi klubova zavise od toga koja je garnitura na vlasti !
Zamisli molim te , na nekoj sednici Vučić kaže " zašto Ostoja ne kažeš koliko sam para dao Partizanu ( kk-klub ) , nisu milioni u pitanju već milijarde " , ( verovatno je na dinare mislio ) naravno Ostoja sedi i čuti ...........
Ja samo pitam , čije je pare dao , da li je prodao neku svoju imovinu , nasledio nešto od roditelja ili unovčio stan koji je onomad dobio od države ?
Naravno , podelio je nase novce iz budžeta .
Prosto da čovek poželi da na čelo države dodje osoba iz unutrašnjosti koja nije Beogradski zadojena pa da te sportske gigante ( čitaj propalitete ) pusti niz vodu da se sami snalaze .
I treće , PRIVATIZACIJA klubova je zakon i dok se to ne odradi svaki uspeh tih timova je neprirodan , na silu i preko ledja već namucenog Srpskog naroda .
Naravno da je lose, naravno da ns treba tako. I naravno da se gura i u Zvezdu i u partizan u zavisnosti od policicke volje. Ali to treba videti i priznati, a ne Zvezdi daje sns a partizanu idu pare iz budzeta za sport 🤣🤣
 
Ha,ha,ha, hoćeš da kažeš da ste vi osnovani bez dozvole Saveza Komunista.Malo vam je čudno ime kluba onda.
Takva su vremena bila i mi smo ponosni na svoje ime jer Red Star from Belgrade je poznato u celom svetu. Nismo kao vi koji ste trazili da se izbrise petokraka sa klupskog grba i na kraju nista. A kako ste vi dobili ime Partizan?? Verovatno od pokreta Draze Mihjlovica.
 
Zamenjujes teze kao siptari. Osnovali vas generali, a to je po tvom moglo bez titovog aminovanja. Stadion gradjen za potrebe armije, a to je sigurno moglo bez titove dozvole. I ime Partizan ste menjali jer ste se pet gdina zvali....FISKULTURNO DRUSTVO CENTRALNOG DOMA JUGOSLOVENSKE ARMIJE PARTIZAN.....Igrace ste ucenjivali raznim otezavajucim ili olaksavajucim okolnostima prilikom sluzenja vojnog roka. Tako je bilo od Mitica pa do Savicevica. Sta mislis koliko ste toga radili za tih 40tak godina?? Na kraju da smo titovi i posto je bio megaloman on bi svoj rodjendan slavio kod nas pred 100 000 ljudi, a ne na vojnom stadionu. Zato zbog mladjih kolega nemoj kao ona vasa budala izvrtati cinjenice vec dostojanstveno nosi teret koji prati voljeni vam klub.
Ajde sto ste uhapsili Dzaju ikonu i legendu kluba ali vi ste posvadjali Zvezdine zive legende ⁉️::jako_besan::STA RECI KOJU POLUGU POSLATI ⁉️ ::lose::
 
Zamenjujes teze kao siptari. Osnovali vas generali, a to je po tvom moglo bez titovog aminovanja. Stadion gradjen za potrebe armije, a to je sigurno moglo bez titove dozvole. I ime Partizan ste menjali jer ste se pet gdina zvali....FISKULTURNO DRUSTVO CENTRALNOG DOMA JUGOSLOVENSKE ARMIJE PARTIZAN.....Igrace ste ucenjivali raznim otezavajucim ili olaksavajucim okolnostima prilikom sluzenja vojnog roka. Tako je bilo od Mitica pa do Savicevica. Sta mislis koliko ste toga radili za tih 40tak godina?? Na kraju da smo titovi i posto je bio megaloman on bi svoj rodjendan slavio kod nas pred 100 000 ljudi, a ne na vojnom stadionu. Zato zbog mladjih kolega nemoj kao ona vasa budala izvrtati cinjenice vec dostojanstveno nosi teret koji prati voljeni vam klub.
Zdrave se sa Covicima , Terzama i Kokezama ⁉️ A NE POZDRAVISE SE DVE LEGENDE KLUBA ::lose:: :sta:.Razjebase napredne fekalije sve normalno vredno i kvalitetno i uvedose neke nove norme ljubavi ,ne postovanja i poniranja :nono:.Mulj je krenuo da pliva Srbijom a prave vrednosti potonuse duboko .ALI I TO CE VALJDA PROCI JEDNOG DANA ::pomoc:;
 
Da ne remetim temu , lajk je za Savine stavove iz videa u emisiji sa ovim radikalom.
Ali posle nekoliko godina ovaj psiho je dosao na celo drzave a Savo se vratio iz inostranstva u rodnu grudu da bude trener Partizana i posto zivot pise romane psiho je poslao Savi naoruzane batinase sa policijskim znackama da postrojavaju ,reketiraju i masakriraju ....................i onda su svi srecno i dugovecno ziveli do kraja zivota . :sta: ::lose::
Nazalost vratili smo se u srednji vek a mozda cemo i u kameno doba valjda ce i ovome nekad doci kraj ::pomoc:;
 
Navijaci su polozili ispit ali nisu igraci ,trener i uprava ⁉️ Neko ocigledno mora da prihvati odgovornost i da raportira
Kad je Ivanović došao bilo je 1:6 a Kampaco je počeo da igra pre mesec i po dana.Da ste vi imali delić problema bili bi na začelju.Vi ste u par utakmica imali problem sa povredama a mi tokom cele sezone.Samo za juče.Lazić,Bentil,Nedović.Da li si primetio i kako sude Zvezdi na svom terenu.Grk je trebao da leti šta je radio.Sa svim tim siruacijama se teško izboriti.Ovog njihovog gorilu nisi smeo da pipneš.Kampaco proleteo pored njega i sviran prekršaj.Ja sam lično zadovoljan.A mi se čujemo posle Barse ili Reala.Sudije neće biti na vašoj strani.Jedino ako se Rumenogluu namešta kao Mesiju.
 
Kad je Ivanović došao bilo je 1:6 a Kampaco je počeo da igra pre mesec i po dana.Da ste vi imali delić problema bili bi na začelju.Vi ste u par utakmica imali problem sa povredama a mi tokom cele sezone.Samo za juče.Lazić,Bentil,Nedović.Da li si primetio i kako sude Zvezdi na svom terenu.Grk je trebao da leti šta je radio.Sa svim tim siruacijama se teško izboriti.Ovog njihovog gorilu nisi smeo da pipneš.Kampaco proleteo pored njega i sviran prekršaj.Ja sam lično zadovoljan.A mi se čujemo posle Barse ili Reala.Sudije neće biti na vašoj strani.Jedino ako se Rumenogluu namešta kao Mesiju.
TIM KK ZVEZDE NIJE U OVOJ SEZONI OPRAVDAO ULOZENA SREDSTVA .Da li je zatajio trener ili dali su stranci opravdali ocekivanja i zasto nije igrao Kampacio 3 meseca a placen galantno neko mora da odrzi konferenciju za stampu i da polozi racune
Sezona jos nije zavrsena jos je trofeja u igri i veoma vaznih meceva i Zvezda moze da izvuce sezonu pobedom u finalu ABA LIGE ali ako ne izvuce novac je bacen u kanjon Morace i cilj nije opravdao sredstva /sta tu ima jos da se doda sve je toliko jasno i nema potrebe filozofirati bespotrebno /
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh