SPORT-Opšta tema

ma u redu to,nego novinari naprave pricu od nicega

kako jedan milwoki da bude gledaniji ako bg arena prima preko 7hilj vise ljudi ???

i onda opet ljudi umisle da eto partizan institucija,svevisnji klub i tako to

novinarska patka a ljudi ne znaju cinjenicno stanje
Dečko jel ti nas ovde zajebavaš?
Pa lako bi Milwoki bio gledaniji da Partizan iz utakmice u utakmicu nije punio halu.Zna se koliko je samo sezonskih karata prodato pre starta Evrolige Zato nemojte ovde da umanjujete rezultate koje smo postigli.Idemo u TOP 8.Da vidimo hoćemo li napraviti i nešto više.Koliko god se vi trudili ipak mi imamo malo veće rezultate u Evropi.
 
ma u redu to,nego novinari naprave pricu od nicega

kako jedan milwoki da bude gledaniji ako bg arena prima preko 7hilj vise ljudi ???

i onda opet ljudi umisle da eto partizan institucija,svevisnji klub i tako to

novinarska patka a ljudi ne znaju cinjenicno stanje
Dali je novinarska patka ili cinjenicno stanje ali statistika kaze DA JE PARTIZAN NAJPOSECENIJI KOSARKASKI TIM NA PLANETI .Znam znam sada ide ona cuvena da baba ima patku bila bi deda i da je Dzimi Karter napravio vecu halu Milvokiju siguran sam da bi Milvoki bio najposeceniji ali ovako ONI MORAJU DA GLEDAJU MECEVE NA KABLOVSKOJ TELEVIZIJI DOK JE KOD NAS SITUACIJA MNOGO POVOLJNIJA .I posto primamo 5-6 000 preko broja to ljudi iz FIBE ne smeju da znaju a to je onda UBEDLJIVO NAJVECA POSETA NA PLANETI .
Imamo i najtrofejnijeg trenera na planeti I TO UBEDLJIVO NAJTROFEJNIJEG NA PLANETI .i svi smo se ujedinili k ao nikad
Sto se tice gostovanja i tu smo ubedljivo najposeceniji a u mnogim Evropskim halama je kao na domacem terenu .Decko je dosao na par dana iz Cikaga samo da bi gledao Partizan moji su iz kraja bili u Italiji kolima i gledali Virtusa i Armanija drugim recima ovde je publika 6 i 7 igrac i moze da se kaze da je publika progurala tim dalje .Svi stranci u Evropi su jednoglasni da je ovo nesto sto ne moze da se dozivi nigde u Evropi
 
Euro liga je juce kaznila Panatianikos sa oduzimanjem dve pobede(koje ama bas nista neznace nikom) a razlog je krsenje finansijskog fer pleja u poslednje 2 godine,cak jedan stav isto preksen kao i zvezda sto je
Zvezda je momentalno bila kaznjena i zabranili kampacu da igra 😉
 
Pocetak sezone je odlucio...1-6 skor u prvih 7kola...da je Ivanovic bio trener od pocetka,da je tim sastavljen kao partizanov jos u junu-julu ali to je ono sta bi bilo kad bi bilo

Ako Aba liga izbaci Cibonu zbog jucerasnjeg namestanja meca,eto zvezde opet na prvom mestu
 
Ako nastave ovakvom dobrom igrom daleko će dogurati.Ppreslikana pobeda PAO protiv Zvezde gde je teško dobiti dobijenu utakmicu.Ali čestitke u svakom slučaju.
Hteo bih samo par rečenica o upumpavanju novca u Zvezdu a Partizan dobija mrvice.I što se dobije od tog upumpavanja.Kolege Partizanovci ističu da novac uložen u Zvezdu nije opravdao cilj.Samo mi odgovorite,koliko je u zadnjih 10 godina mrvica dobio Partizan i šta je postigao.Koliko trofeja je uzeo.Ili vi ABA i KLS uopšte ne računate.

Šta su uradili ti isti 2021 samo.
 
Kolega već nekoliko dana isto, imali tome kraja. Falile su vam dve pobede konkretno od pomenutih Grka u gostima i u Bg od raspadnute Albe. Za neupe gledajte samo u svoje dvorište. A što se tiče Cibone stvarno misliš da se to može desiti, pa vas bi onda dosad diskvalfikovali odavno, koliko ste vi ove sezone izgubili već dobijene utakmice.
 
Pogledajte samo posećenost vaših utakmica u 2021/2022.
Istina često ume da zaboli.Pa niste prvaci sveta da bi se toliko nahvalili.Vratiće vas Real na fabrička podešavanja.
 
Kolega već nekoliko dana isto, imali tome kraja. Falile su vam dve pobede konkretno od pomenutih Grka u gostima i u Bg od raspadnute Albe. Za neupe gledajte samo u svoje dvorište. A što se tiče Cibone stvarno misliš da se to može desiti, pa vas bi onda dosad diskvalfikovali odavno, koliko ste vi ove sezone izgubili već dobijene utakmice.
kao klub bi trebali biti suspendovani jer nista igrali play of super lige srbije
po clanu 36 pravilnika o takmicenju-treba da igrate u dva ranga nizem takmicenju ove sezone a to je Srpska liga

medjutim srbija je ovo
 
Euro liga je juce kaznila Panatianikos sa oduzimanjem dve pobede(koje ama bas nista neznace nikom) a razlog je krsenje finansijskog fer pleja u poslednje 2 godine,cak jedan stav isto preksen kao i zvezda sto je
Zvezda je momentalno bila kaznjena i zabranili kampacu da igra 😉
Nije mi jasno sto su cekali kraj da ih kazne. Da su im bitni ti bodovi za prolaz dalje verovatno ih ne bi ni kaznili. Nemamo mi zastitu tj logistiku to se videlo kod sudjenja dosta puta kao protiv barselone kad su ti izeli cistu pobedu. A na finjaka kad krenu da vracaju protivnika bezbroj puta...
 
Kolega već nekoliko dana isto, imali tome kraja. Falile su vam dve pobede konkretno od pomenutih Grka u gostima i u Bg od raspadnute Albe. Za neupe gledajte samo u svoje dvorište. A što se tiče Cibone stvarno misliš da se to može desiti, pa vas bi onda dosad diskvalfikovali odavno, koliko ste vi ove sezone izgubili već dobijene utakmice.
Jesi gledao juce cibonu? Ono bio cirkus kolorado, smejurija...
 
Nazad
Vrh