SPORT-Opšta tema

I ti misliš da lajkovi nešto znače :haha: :haha: :haha: (y)(y)(y)(y)
Zoki 0230 Primetio si da na svim portalima dali je sportska rubrika ili umetnost ili crna hronika ili politika postoje lajkovi i dislajkovi .I kada se pojavi neka harizmaticna ili interesantna licnost ili covek koji je napravio neki uspeh u odredjenoj oblasti ljudi pritisnu LIKE sto znaci da je clanak zanimljiv i da je ta osoba zavredila paznju nekim svojim delom a kada ima previse DISLIKE to znaci da je clanak ogavan nekvalitetan bizaran ,i mucan . Ako bi napravio clanak o npr Nikoli Ivanovicu ili o Dobricu ili o fizioterapeutu Zvezde video bi da ima mnogo lajkova sto znaci da su ljudi pozitivni ,normalni interesantni i da zavredjuju paznju ali ako se pogleda clanak o npr Kokezi ili Terzi ili Covicu tu bi se videla totalna katastrofa tj videlo bi se koliko su ovi ljudi omrazeni u narodu .Reakcije i komentari bi bili katastrofalni a u ovom video zapisu odnos lajkova i dis lajkova je 50 /50 a na ovih 50 posto pozitivnih je minimum 50 posto botova koji klikcu rezijski I U PREVODU NA SVAKOG CITATELJA KOJI JE PODRZAO KLIP IMA TROJE CITATELJA KOJIMA JE ODVRATAN SADRZAJ IZ INTERVJUA I TO GOVORI KAKVO JE RASPOLOZENJE NARODA 🚾:sta:🚾:udri:
O tome pricam moj Zoki narod je taj koji te prihvata ili ne prihvata i ti umesto na ovom forumu da stavis neki kvalitetan klip sa nekim velikanom ili covekom koji zavredjuje paznju ti stavljas sta ⁉️ Koga ⁉️ a ja ti samo rekoh da taj klip nije impresionirao nikoga od Zvezdinih navijaca da bi eventualno pohvalio govornika .Ne znam sta ti je bilo da izbacujes ovakve klipove ali moras priznati da je bilo bizarno i deprimirajuce cak i na fanove crveno bele koji su se pomalo vec umorili od ovakvih crtanih junaka 🚾::lose::
 
Slazem se, ali zasto to ne uradite na svom stadionu?? Kad ste takve mudonje prekinite utakmicu u Areni protiv Panatenaikosa??
Pa razlog zasto mi to ne uradimo protiv Panatenaikosa je DA BI TI MOGAO DA NAS GLEDAS NA TELEVIZORU I DA NAVIJAS ZA NAS DO OSVAJANJA TITULE PRVEKA EVROPE :udri: da kupis grickalice i neku dobru brlju ::samo bes:: I NEKA HEDONIZAM POCNE ::suncanje::
 
Pa nego kako da ce platiti ceh,nego cuo sam da menjaju himnu sad je aktuelna NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD SUDBINE,ali zapelo je da li ce Mitar pristati da im peva.
Jesi li ti to KALMANE 58 gledao mec Cukaricki Partizan :sta:❓Drug moj radi nesto pametno POTROSICE TE MANGUPI sada ce da bude reseno za zelenim stolom sluzbeno 0 3 za Partizan i drugo mesto na kraju niste valjda poverovali u drugaciji ishod :sta:::namigivanje::
 
Zoki 0230 Primetio si da na svim portalima dali je sportska rubrika ili umetnost ili crna hronika ili politika postoje lajkovi i dislajkovi .I kada se pojavi neka harizmaticna ili interesantna licnost ili covek koji je napravio neki uspeh u odredjenoj oblasti ljudi pritisnu LIKE sto znaci da je clanak zanimljiv i da je ta osoba zavredila paznju nekim svojim delom a kada ima previse DISLIKE to znaci da je clanak ogavan nekvalitetan bizaran ,i mucan . Ako bi napravio clanak o npr Nikoli Ivanovicu ili o Dobricu ili o fizioterapeutu Zvezde video bi da ima mnogo lajkova sto znaci da su ljudi pozitivni ,normalni interesantni i da zavredjuju paznju ali ako se pogleda clanak o npr Kokezi ili Terzi ili Covicu tu bi se videla totalna katastrofa tj videlo bi se koliko su ovi ljudi omrazeni u narodu .Reakcije i komentari bi bili katastrofalni a u ovom video zapisu odnos lajkova i dis lajkova je 50 /50 a na ovih 50 posto pozitivnih je minimum 50 posto botova koji klikcu rezijski I U PREVODU NA SVAKOG CITATELJA KOJI JE PODRZAO KLIP IMA TROJE CITATELJA KOJIMA JE ODVRATAN SADRZAJ IZ INTERVJUA I TO GOVORI KAKVO JE RASPOLOZENJE NARODA 🚾:sta:🚾:udri:
O tome pricam moj Zoki narod je taj koji te prihvata ili ne prihvata i ti umesto na ovom forumu da stavis neki kvalitetan klip sa nekim velikanom ili covekom koji zavredjuje paznju ti stavljas sta ⁉️ Koga ⁉️ a ja ti samo rekoh da taj klip nije impresionirao nikoga od Zvezdinih navijaca da bi eventualno pohvalio govornika .Ne znam sta ti je bilo da izbacujes ovakve klipove ali moras priznati da je bilo bizarno i deprimirajuce cak i na fanove crveno bele koji su se pomalo vec umorili od ovakvih crtanih junaka 🚾::lose::
Pa zato što ga Partizanovci ne vade iz usta.Za sve je kriv.Bolji je od vašeg predsednika sigurno.Taj ne zna 2 da sastavi.Prvi put ga spominjem za razliku od vas.
A za tvoju informaciju,znam šta je lajk ali isto tako znam da mogu lajkovati i što mi se sviđa i što mi se ne sviđa.
 
Pa zato što ga Partizanovci ne vade iz usta.Za sve je kriv.Bolji je od vašeg predsednika sigurno.Taj ne zna 2 da sastavi.Prvi put ga spominjem za razliku od vas.
A za tvoju informaciju,znam šta je lajk ali isto tako znam da mogu lajkovati i što mi se sviđa i što mi se ne sviđa.
HOCES LI MI OBJASNITI MOLIM TE ZASTO JE DOBAR KOJI SU TO NJEGOVI KVALITETI ⁉️ :sta: RAZMISLI DOBRO STA CES DA NAPISES ⁉️ ako bude neko normalno objasnjenje dobices LIKE ili DISLIKE ali ako bude neka nebuloza i mlacenje prazne slame samo cu da te stavim na IGNORE jer i ovim ljudima sto uredjuju ovu temu je memorija puna i prepuna morace da prosire memorijsku karticu ili da brisu ::lose:: a i masakriranje ove teme nije pozeljno ali stvar se otela kontroli jos odavno :ppozdrav:
 
Imam pauzu, pa da cestitam Rukometnom klubu Partizan na ulazak u fajnal for jer vama to nista ne znaci.Cestitke momci.Izgleda zarazeni ste samo kosarkom ostali su nebitni.Idemo dalje da radimo
 
Mislim da više nema smisla da se pišem ovde,odjavljujem se.Sve obesmislili s vašim picoustim predsednikom,upropastili ste jedan takav vaterpolo klub,to nije za oproštaj.Jel mislite da Nedimović može preživeti sledeći izbor u Fudbalskom savezu?Pa on je zajebao poljoprivredu,mislite da je sposoban da sredi savez.Doveden da usere.Pa on je iz mog grada.Zreo za robiju zbog PKB-a.
 
Večeras osetim iskusno keca na Induse protiv indisponiranih Turaka i odigram malo jače u kombinaciji sa Makabijem jer sam predpostavio da će biti veliki pritisak na Reala i oba meča poene u plus .I sta se dogodi svi grobari do jednog su navijali srčano za Zvezdu kao nikad do sada a vrh ludila je bio kada je čovek koji je fanatičan navijac Zvezde ekstremni od rođenja čovek je ladno navijao da dobije Fenerbahče meč samo da mi izvisimo .Ovo već prelazi granice zdravog razuma čovek je pravio grimase kao da je na WC šolji a da nije danima imao veliku nuždu ono da mi e neko pričao nebi verovao da je moguće tako nešto. Faca je bila na momente kao onaj iz Jabukovca jer on da je imao neku sekiru ili kalašnjikov opleo bi po nama sportistima bila bi crna hronika prepuna.Inace Mec je bio za pamćenje Zvezda više liči na basketarsku ekipu individualni potezi nedostaje tečne igre i hemije vece predivno sve sa hepiendom na radost crno belih pristalica i nekih simpatizera crveno belih .Kako je došlo do toksicne faze nervnog sistema kod ovog divnog a večeras neprepoznatljivog coveka ostaje samo da nagađamo ili je ljubav prema klubu preovladala sve čestitke crveno belima na svemu prikazanom večeras i ostaje žal ova ekipa je imala kvaliteta za top 8 definitivno

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Mislim da više nema smisla da se pišem ovde,odjavljujem se.Sve obesmislili s vašim picoustim predsednikom,upropastili ste jedan takav vaterpolo klub,to nije za oproštaj.Jel mislite da Nedimović može preživeti sledeći izbor u Fudbalskom savezu?Pa on je zajebao poljoprivredu,mislite da je sposoban da sredi savez.Doveden da usere.Pa on je iz mog grada.Zreo za robiju zbog PKB-a.
Emigrant druze, koliko puta treba da se ponovim, i ja i ostali ovde navijaci Zvezde. Nije problem oko misljenja oko sad situacije ko je na vlasti. Slazemo se svi da je lose. Forsira se u fudbalu Zvezda, poslednje dve se gura dosta para u kk partizan.
ALI ne moze se govoriti o vremenu pre 2012 kao necemu idalnom. Imali ste mirka marjanovica, tadica, dacica, ruzica....pogasili ste sve kk da bi partizan bio dominantan, zvezda se gasila. To iritira dosta ljudi to takvo vase razmisljanje. Treba biti samo realan i sagledati stvari i iz tudje koze malo....
 
Tesko oni mogu da budu realni. Dva puta su napustili takmicenje. Jednom u kosarci, pre dva dana u fudbalu. Provociraju namerno. Dokle???
 
Tesko oni mogu da budu realni. Dva puta su napustili takmicenje. Jednom u kosarci, pre dva dana u fudbalu. Provociraju namerno. Dokle???
Pa stvarno dokle. Imaju price za malu decu, kao i taj njihov novinar gore sto je pisao. Kao u fudbalu i kosarci imaju mlade talente njihova skola kosarke i fudbala, rasadnik talenata. Nije politika pre 2012 godine, sve sami talenti i uspesi samo red, rad i disciplina.... smesno....
 
Sto se tice kosarke Zvezda i Mega su u vrhu i medjusobno se bore za tu omladinsku evroligu. U fudbalu je Partizan imao dosta dobrih mladih igraca, ali su rano prodati. Pare su pomaznjavali pa sad kukaju. U jednom postu sam nabrajao poimence, sigurno je tu bilo 100nak miliona evrica.
 
Tesko oni mogu da budu realni. Dva puta su napustili takmicenje. Jednom u kosarci, pre dva dana u fudbalu. Provociraju namerno. Dokle???
Nas precednik se kladio stalno na kladionici protiv tima Save Milosevica :sta: ⁉️ Veoma zanimljiv video golobradog radikala pre nego sto je zajahao u divljem galopu .Oko sebe je skupio najveci de la krem drustva uglavnom sa interpolove poternice begunce i nesto narko dilera a sve zacinjeno sa batinasima 🚾::lose::.Vas jos uvek jase u divljem galopu kao na Spanskoj koridi a nas je likvidirao i polio nas benzinom .Ostale su opekotine prozete sa trajnim ostecenjem tela i mentalnom kontuzijom ::jako_besan::-Tesko se oporavljamo od posledica dejstvovanja ovog psihopate dok se SD C Zvezda obada jos uvek da ne kazem jos se dzilitate ali je samo pitanje vremena kada ce kljusina da mandrkne . ::lose::
Pitanje je kada ce ovog jahaca raga da zbaci jer pena curi na usta vec dosta dugo cak je i kiselina krenula :sjasi:.Potrebno je hitno rehabililitovanje kljusine jer ovako vise ne ide REZULTATA NEMA A VREME NEUMITNO TECE i svaki amater i poluamater u Evropi nas guzi i gazi .Budjenje je neminovno vremena vise nama vrag je odneo salu :zli:::pomoc:;
 
Nazad
Vrh